لواندوفسکی: با هاینکس می توانیم قهرمان اروپا شویم؛ به توپ طلا فکر نمی کنم

لواندوفسکی-با-هاینکس-می-توانیم-قهرمان-اروپا-شویم؛-به-توپ-طلا-فکر-نمی-کنم

وبسایت رسمی برنامه نود - ستاره لهستانی بایرن مونیخ اعتقاد دارد این تیم هنوز می تواند فصل موفقی داشته باشد.

به گزارش وبسایت نود، روبرت لواندوفسکی در ابتدای فصل با انتقاد از سیاست نقل و انتقالات بایرن مونیخ خبرساز شد در جدیدترین مصاحبه خود ابراز امیدواری کرده با آمدن یوپ هاینکس به جای کارلو آنچلوتی بتوانند فصل موفقی داشته باشند. 

لواندوفسکی به ESPN گفته:

با آمدن مربی جدید حالا یک فصل و چالش جدید را آغاز می کنیم. گاهی اوقات تغییر مربی در میان فصل کار را سخت می کند اما باید تمام تلاش مان را بکنیم. ۵ امتیاز از دورتموند عقب هستیم اما هنوز بازی های زیادی باقی مانده است. در لیگ قهرمانان پس از شکست مقابل پاریسن ژرمن باید تلاش زیادی برای صعود بکنیم. کسی نمی داند شاید توانستیم فصل را با بوندس لیگا و لیگ قهرمانان تمام کنیم. طبیعی است که پس از فتح چند باره بوندس لیگا و جام حذفی به فتح لیگ قهرمانان فکر بکنم. فصل پیش ناامید شدیم چون فوتبال خوبی بازی می کردیم اما می دانیم تنها چند دقیقه بازی ضعیف منجر به حذف از لیگ قهرمانان می شود. 

لواندوفسکی درباره جایزه توپ طلا و انتقادی که سال گذشته از روند اهدای این جایزه کرد گفته:

توپ طلا خیلی برای من مهم نیست. موفقیت بایرن مونیخ خصوصا در اروپا برای من مهم تر است. اگر قهرمان اروپا شویم می توانیم درباره توپ طلا صحبت کنیم اما فتح این جایزه هیچ وقت هدف من نبوده است. فصل پیش در رده بندی توپ طلا نفر شانزدهم شدم و از این موضوع واقعا شوکه شدم. با بایرن به نیمه نهایی لیگ قهرمانان رسیده بودم و در بوندس لیگا گل های زیادی زده بودم. در لیگ قهرمانان هم دومین گلزن برتر بودم. نمی دانم چرا در آن رده قرار گرفتم. مردم تنها به ۳ نفر اول لیست اهمیت می دهند. 

۲۰۳۱

اختصاصی

نظرات ۱

  • استقلال نه قهرمان قاره اسیا شده نه ای اف سی قانون ستاره داره

    با این مربی هم قهرمان اروپا نمی شید ، جون بازیکن های خوبی مثل فیلپ لام و ریبری ، و روبن یا بازنشسته شدند یا پیر پتال !! و بایرن هم در بازار نقل و انتقالات تعلل کرد. انشالله تیم منچستر با هدایت مورینیو قهرمان اروپا میشه.

برچسب ها