ماسکرانو: بعد از جام جهانی 2018 با تیم ملی و بارسلونا خداحافظی می کنم

ماسکرانو-بعد-از-جام-جهانی-2018-با-تیم-ملی-و-بارسلونا-خداحافظی-می-کنم

وبسایت رسمی برنامه نود - خاویر ماسکرانو 33 ساله در پایان جام جهانی 2018 از تیم ملی آرژانتین خداحافظی می کند و علاوه بر آن در تابستان سال آینده از بارسلونا نیز جدا خواهد شد.

به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، در حالیکه جرارد پیکه و ساموئل اومتیتی در اکثر دقایق قلب خط دفاعی بارسلونا را تشکیل می دهند، فرصت بازی برای هافبک-مدافع آرژانتینی محدود تر شده است. وی در مصاحبه با TyC Sports گفت:

هنوز با باشگاه قرارداد دارم اما بدیهی است که وقتی فصل به پایان برسد باید ببینم چکار می کنم. هنوز با کسی صحبت نکرده ام. زمان کافی برای فکر کردن وجود دارد. کاملاً مشخص است که در باشگاه کمتر به میدان می روم چون دو مدافع میانی دیگر داریم که بهتر هستند. سعی می کنم برای جایگاهم بجنگم، تا هر زمان که نیاز باشد، آماده باشم.

دوران حضورم در تیم ملی آرژانتین هم در جام جهانی روسیه به پایان خواهد رسید و فراتر نخواهد رفت. تصمیمات را مربی می گیرد و اوست که باید بگوید در روسیه خواهم بود یا نه. در این 6 یا 7 ماه باقی مانده تلاش خواهم کرد تا آماده باشم و بعد از آن سمپائولی تصمیم می گیرد. احترام زیادی برای تصمیمات مربی قائل هستم. انگیزه من این است که برای تکرار عملکرد جام جهانی 2014 تلاش کنیم.

1771

اختصاصی

نظرات ۶

 • حامد نقدی

  زنده باد ماسکرانو، زنده باد آرژانتین

  • حامد نقدی

   اونایی که دیسلایک می‌زنید. یعنی زنده بودن کسی انقدر برای شما سنگینه؟ یا نکنه شما دشمن یه انسان و یا یه ملت هستید؟ دشمنی بابت چی؟ کاش همه‌ی انسان‌های خوب و جوامع زنده باشن. نه کسانی که دشمن انسانیت هستن.

 • آث میلان...

  بازیکن همیشه متوسطیه از اول هم در حد بارسا هم نیس بره هم جاش احساس نمیشه.

  • حامد نقدی

   خندم گرفت. به قول گوردیولا. ماسکرانو بهترین خرید بارسا بود.

 • سینا میلان

  بارسا روز به روز داره ضعیف تر میشه. ترکیب اصلی دارن پیر میشن.

 • matin .pbc

  همه فازه خداحافضی گرفتن

برچسب ها