نامجومطلق: اینکه مردم تیم ملی را دوست دارند خیلی مهم است/ بهتر است با روسیه هم‌گروه شویم

نامجومطلق-اینکه-مردم-تیم-ملی-را-دوست-دارند-خیلی-مهم-است-بهتر-است-با-روسیه-همگروه-شویم

وبسایت رسمی برنامه نود -  بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان هم‌گروهی با تیم ملی فوتبال روسیه در جام جهانی ۲۰۱۸ را برای این تیم مطلوب دانست.

به گزارش وبسایت نود ، مجید نامجومطلق در مورد شرایط تیم ملی و شانس صعود ایران به مرحله حذفی جام جهانی 2018 گفت: در فوتبال بایدی وجود ندارد و حتی در سال‌های قبل دیده‌ایم که قهرمان جام جهانی نتوانسته است در دوره بعدی حتی از گروهش صعود کند. همین چیزهاست که فوتبال را جذاب می‌کند. همین چند روز پیش کمتر کسی تصور می‌کرد که تیم نوجوانان ایران چهار گل به آلمان بزند، اما این اتفاق افتاد که نشان‌دهنده غیرقابل پیش‌بینی بودن فوتبال است.

وی ادامه داد: من اعتقاد دارم که تیم خوبی داریم، چون بدون شکست راهی جام جهانی شدیم و مقتدرانه صعود کردیم. این به خاطر نقش مهم کی‌روش است و البته بازیکنان هم عملکرد خوبی داشته‌اند. نمی‌خواهم به ایرادهای تیم ملی اشاره کنم، ما تیمی داریم که مردم واقعاً دوسش دارند و این بسیار مهم است.

بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان افزود: این مسئله باعث شده است که توقعات مردم بالاتر برود و انتظار هواداران تیم ملی مثل دوره‌های قبل نباشد. اینکه به مرحله حذفی جام جهانی صعود کنیم بستگی به قرعه‌ای دارد که با آن مواجه می‌شویم و باید دید چه شرایطی ایجاد خواهد شد.

نامجومطلق در پاسخ به این پرسش که «بهتر است ایران در بین تیم‌های سید اول با کدام تیم هم‌گروه شود؟»، گفت:‌ فکر می‌کنم هم‌گروهی با روسیه بهتر باشد، چون ما با این تیم بازی کردیم و سبک بازی آنها طوری است که می‌توانیم از پس‌شان بربیاییم. البته این را هم باید در نظر بگیریم که روسیه در دیدار قبلی تعدادی از بازیکنان اصلی‌اش را در اختیار نداشت، اما با این وجود بازهم در بین دیگر تیم‌های سید یک حریف آسان‌تری برای ماست.

 

 

2020

تسنیم

نظرات ۵

 • صومعه سرا شهر ابریشم ایران

  تیم ملی ما نشون داده که درمقابل تیم های قولی بهتر بازی میکنه خدا کنه با اسپانیا یا برزیل همگروه شیم تابچه ها تلاش بیشتری کنن واسه بازی خوب.به امید صعود از مرحله اول.ماهمه ازتیم ملی حمایت میکنیم.

 • ابی جان

  ما هم در بازی با روسیه منتظری و دژاگه را نداشتیم و از طرفی سامان قدوس هم که بدون شک مهره هجومی بسیار تأثیر گزار ماست هنوز با تیم ملی هماهنگ نشده و شک نکنید با وجود این سه بازیکن سه خط دفاعی هافبک و هجومی ما خیلی قویتر خواهد شد.ادمين سپاس

  • محمد

   عزیز میلاد محمدی فراموش کردی

 • کیروش یه دنیاست

  کاملاً با نظرات آقای نامجو مطلق مخالفم. ما از الان باید خود را برای هر گروهی آماده کنیم و بهترین تدارک را ببینیم و برنامه ریزی بسیار بسیار دقیق داشته باشیم و انگیزه بازیکنان را بالا ببیریم. اینکه قهرمان جام جهانی قبلی از گروه بالا نیامده، میتواند هزاران دلیل داشته باشد. ما نباید به خاطر این دلیل انتظارات را پایین بیاوریم و به کم قناعت کنیم. همیشه باید بلند پرواز بود ولی در کنار داشتن برنامه ریزی صحیح، داشتن اهداف مدون، کار و تلاش فراوان...

 • فقط کیروش - همین و بس

  مهم نیست تو چه گروهی بیفتیم فقط باید در این مدت روحیه بازیکنان رو بالا نگه داشت و برای رسیدن به عنوانهای بالا جنگید و جنگید و جنگید.
  از کجا معلوم که اگر روبروی تیمهای قویتر بیفتیم بهتر بازی نکنیم.

برچسب ها