واکنش باشگاه ذوب آهن به تذکر کتبی کمیته داوران

واکنش-باشگاه-ذوب-آهن-به-تذکر-کتبی-کمیته-داوران

وبسایت رسمی برنامه نود -  باشگاه ذوب آهن در واکنش به تذکر کتبی کمیته داوران به سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن به نکاتی اشاره کرد.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از سایت باشگاه ذوب آهن، تیم فوتبال ذوب آهن در 3 دیدار از 8 دیدار خود در لیگ هفدهم و نیز دیدار جام حذفی برابر فجر سپاسی از اشتباهات داوری متضرر شده است و واکنش به این اشتباهات اقدامی طبیعی و رایج در فوتبال حرفه‌ای جهان است.

در اتفاقات مشابه در فوتبال حرفه‌ای جهان کمیته داوران با نامه عذرخواهی اشتباهات خود را می‌پذیرد، اما این در حالی است که سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن به دنبال متضرر شدن تیمش از اشتباهات فاحش داوری در رقابت‌های لیگ برتر تذکر کتبی نیز دریافت کرده که در نوع خود اقدامی عجیب است.

ذوب آهن تا هفته گذشته رقابت‌های لیگ برتر مظلومترین تیم به لحاظ اشتباهات داوری بوده است و امتیازات بسیاری را به دلیل همین اشتباهات از دست داده است، این در حالی است که ذوب آهن در فصل پیش نیز بیشترین ضرر را از حیث اشتباهات داوری متحمل شد.

امیدواریم به سبک همه رفتارهای حرفه‌ای در فوتبال جهان، کمیته داوران اشتباهات خود را در امر داوری مسابقات لیگ برتر که سبب از دست رفتن امتیازات بسیاری برای ذوب آهن شده است پذیرفته و از سوی دیگر این روند در ادامه لیگ تکرار نشده تا بار دیگر شاهد لطمه خوردن این تیم از اشتباهات تاثیرگذار داوری نباشیم.

 

 

2020

نظرات ۰

اولین نظر را ثبت کن

برچسب ها