پست اینستاگرامی جالب وحید هاشمیان از جام جهانی 2006 آلمان

پست-اینستاگرامی-جالب-وحید-هاشمیان-از-جام-جهانی-2006-آلمان

وبسایت رسمی برنامه نود - مهاجم تیم ملی کشورمان در جام جهانی 2006 در آخرین پست اینستاگرامی عکسی مربوط به این رقابتها را به اشتراک گذاشت.

به گزارش وب سایت نود، وحید هاشمیان مهاجم سابق تیم ملی کشورمان که همراه با تیم ملی در جام جهانی 2006 آلمان حضور یافت، عکسی مربوط به همین مسابقات را بدون هیچ توضیحی منتشر کرد.

 

 

 

2081

اختصاصی

نظرات ۸

 • F.lampard

  به به...چ عکسی

 • عمر عبدالرحمن

  بازيکن با شخصيت هليکوپتر سرخ

 • Perspolis

  شيشعلي رفته ولي حرفاي اول فصل قبلش از يادمون نرفته :
  كري نميخونم ولي خداوكيلي از نظر اخلاقي و ... وحيد هاشميان و
  مهدوي كيا و گلمحمدي و تارتار و .. با شيشعلي و مرفاوي و قلعه
  مقايسه كنيد.

  • **واقعی ازیک جام *من دراوردی ازشونصدجام

   خخخ علیمنصوروقلعه نوعی هردوازبااخلاقهای لیگمونن ولی خب منم اگه یکیشون باتیم حریفم سه تالیگ برترمیبردنیمه نهایی اسیامیرفت و چندین سال تودربی نمیتونستیم ببریمش اونم وقتی تیم خودم(پسفس)ته جدول دست وپامیزدوهوادارهاش گریه زاری میکردن ویکیشونم یک جام ازمون میگرفت ودربی پارسال هم توده دقیقه نسخمونومیپیچید عقده ای میشدم
   بعدم میگم چطورِ دایی وکریمی ومسلمان ودایومی وشیث روباهاشون مقایسه کنی البته نیازبه مقایسه نیست دیگه همه میشناسنشون
   الهلال ۴-۰ پسفس

  • محمد


   طرف به مربی سابق تیم رقیب- که هرکی و هرجور بود دیگه برکنار شده- لقب شیشعلی میده بد راجع به شخصیت و نوع حرف زدنش اظهار فضل میکنه.
   اول یه سوزن به خودت بزن بعد یه جوالدوز به بقیه.

  • مم

   ۳تا خوردین ازش دیگه این که گریه کردن نداره

 • mahdi

  وجه اشتراک جام جهانی 2006و2018 شاغل بودن چند بازیکن ایران در لیگ کشور میزبان جام جهانی هست ! هاشمیان کریمی و مهدوی کیا شاغل در آلمان بودن و علی دایی سابقا و رضایی در ایتالیا و 40درصد ترکیب اصلی ایران سابقه بازی در بوندسلیگا رو داشتند واقعا بهترین تیم ایران بود اون تیم ولی از شانس ما پرتغال تیم آماده ای بود و تا نیمه نهایی رفت و مکزیک هم فوق العاده قوی بود وهمچنین مصدومیت کریمی و مهدوی کیا قبل جام جهانی هم بازیکنان مارو از درخشش و شگفتی دور کرد والبته آخر حاشیه بود اون تیم

 • ALI6

  6 ALI
  WOOOOW!!!
  :)

برچسب ها