حاج‌رضایی: به نمایش موفق ایران در جام جهانی امیدوارم/ انتظارات مردم از تیم ملی بالا رفته است

حاجرضایی-به-نمایش-موفق-ایران-در-جام-جهانی-امیدوارم-انتظارات-مردم-از-تیم-ملی-بالا-رفته-است

وبسایت رسمی برنامه نود -  مربی پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان امیدوار است این تیم در جام جهانی ۲۰۱۸ نتایج خوبی را کسب کند.

به گزارش وبسایت نود ، امیر حاج‌رضایی درباره شرایط تیم ملی و احتمال موفقیت ایران در بازی‌های جام جهانی 2018 گفت: فوتبال قابل پیش‌بینی نیست، ولی ایران در رقابت‌های مقدماتی جام  جهانی نمایش خوبی داشت و با اقتدار صعود کرد. به‌هرحال الان در جامعه ما این توقع ایجاد شده است که تیم ملی در جام جهانی موفق باشد و مردم انتظار دارند که ما نسبت به چهار جام جهانی قبلی که در آن حاضر بودیم عملکرد بهتری داشته باشیم.

وی در مورد شانس صعود تیم ملی به مرحله حذفی جام جهانی 2018 تأکید کرد: فوتبال قابل پیش‌بینی نیست و من نمی‌توانم در این زمینه از روی حدس و گمان حرف بزنم. البته تیم ما احتمالاً در سید سوم قرار خواهد گرفت  و این نشان می‌دهد که شرایط تیم ملی از دیدگاه فیفا تغییر کرده است. از طرفی قرعه‌کشی جام جهانی هم بسیار مهم است و باید تا دهم آذرماه منتظر بمانیم.

مربی پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان در پایان اظهار داشت: ‌در مورد شانس صعود تیم ملی به مرحله حذفی نمی‌توان از حالا صحبت کرد، ولی من به نمایش موفق ایران در جام جهانی امیدوارم.

 

 

2020

تسنیم

نظرات ۴

 • با این شیوه بازی کردن عمرا بریم بالا
  یه مساوی دو باخت و چهارم جدول !

  • عادل

   ٤٠ سال با شيوه مورد نظر شما بازي كرديم و نتيجه اش فقط حسرت و بود حسرت ! الان ديگه با عقل و فكر لازي مي كنيم و انشالله جوابش رو هم مي گيريم ...

 • ارش

  بر هر حال با توجه به داشته هامون و امکانات این سقف توانایی فوتبال ایران هست و کیروش به خوبی تیم ایران رو قدرتمند ساخته ولی برای اینکه اونجوری که همه طرفدارا میخوان باید امکانات و زیر ساخت های مون بیشتر شه و بازیکنای ایرانی بیشتر به تیمای خوب اروپا برن مثل ژاپن و کره نباید خارج از توانایی بچه های تیم ملی توقع داشته باشیم

 • نوستراداموس

  انشالله با یک برد شیرین و دو مساوی از گروه سعود می کنیم

برچسب ها