تساوی تراکتور سازی و پارس جنوبی در پایان نیمه اول

تساوی-تراکتور-سازی-و-پارس-جنوبی-در-پایان-نیمه-اول

وبسایت رسمی برنامه نود - تراکتور سازی و پارس جنوبی جم به نتیجه تساوی بدون گل در نیمه اول رضایت دادند. 

به گزارش وبسایت نود، تیم های تراکتور سازی تبریز و پارس جنوبی جم از ساعت 16 امروز در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز به مصاف یک دیگر رفته اند که این دیدار با نتیجه بدون گل در نیمه اول به پایان رسید. 

داور این دیدار به محمد نادری در دقیقه 33 کارت زرد نشان داد.

تراکتورسازی: فرزین گروسیان، محمدرضا مهدی زاده، محمد ایرانپوریان ، مهدی کیانی ، محمدرضا آزادی ، عارف آغاسی ، فاخر تهامی ، محمد نادری ، امیر اسدزاده ، مهدی شریفی و امیر نصر آزادانی
سرمربی: یحیی گل محمدی

پارس جنوبی جم: محسن فروزان، ایمان سلیمی ، مجتبی لطفی، ابراهیم صالحی، مهدی زبیدی، حسین پور امین، میثم تیموری، فرشاد سالاروند، احسان تاییدی ، مجید علیاری  و فرشاد محمدی
سرمربی: مهدی تارتار

دقایق حساس:

فاخر تهامی در دقیقه 10 این دیدار صاحب موقعیت حساس شده بود که در نهایت این بازیکن از پشت محوطه جریمه پارس جنوبی توپ را ارسال کرده ولی توپ از کنار دروازه راهی اوت شد.

مهدی شریفی در دقیقه 11 این دیدار با پاس خوبی در محوطه جریمه صاحب توپ شد ولی شوت این بازیکن پس از برخورد به مدافع تیم میهمان تغییر مسیر داده و به دروازه بان این تیم رسید.

بازیکنان تیم پارس جنوبی جم در دقیقه 18 این دیدار با ضد حمله صاحب موقعیت حساس شده بودند که گروسیان از دروازه خود خارج و با تک توپ را در اختیار گرفت. در ادامه دروازه بان تراکتور سازی با اشتباه باعث شد تا توپ به بازیکنان پارس جنوبی برسد و در ادامه شوت بازیکن تیم میهمان، حاصلی برای آنها در پی نداشت.

بازیکنان تیم تراکتور سازی در دقیقه 24 این دیدار توپ را به داخل محوطه جریمه تیم میهمان ارسال کردند که در ادامه شریفی در موقعیت تک به تک قرار گرفته و توپ با ضربه این بازیکن در اختیار محسن فروزان قرار گرفت. 

بازیکنان تیم تراکتور سازی در دقیقه 36 این دیدار توپ را به محوطه جریمه تیم پارس جنوبی جم ارسال کردند که در ادامه اسدزاده صاحب توپ شده و شوت این بازیکن از کنار دروازه تیم میهمان راهی اوت شد.
20441
اختصاصی

نظرات ۰

اولین نظر را ثبت کن

برچسب ها