فنوني زاده:شفر را از سال ٧١ مي شناسم و زير نظرش تمرين كردم

فنوني-زادهشفر-را-از-سال-٧١-مي-شناسم-و-زير-نظرش-تمرين-كردم

وبسایت رسمی برنامه نود -  پيشكسوت تيم استقلال گفت: سال ٧١ با تيم ملي ايران به آلمان سفر و زير نظر شفر يك جلسه تمر كرديم، به نظرم او او مي تواند به حواشي استقلال غلبه كند.

به گزارش وبسایت نود ، مهدی فنونی زاده درخصوص بازی استقلال تهران و فولاد خوزستان در هفته نهم و اولین تجربه شفر به عنوان سرمربی در نیمکت استقلال تهران اظهار داشت: از سال ٧١ با تیم ملی ایران سفری

داشتیم به کشور آلمان و زیر نظر شفر یک جلسه تمرین داشتیم. به نظرم او مربی خوبی است ،درست است ٢٤ سال از آن زمان می گذرد ولی اعتقاد دارم می تواند با نظمی که دارد به حواشی استقلال غلبه کند.
وی در ادامه افزود :آلمانی ها مربیان خوبی هستند و می توانند با نظم و انضباطی که دارند موفق شوند.

فنونی زاده در ادامه گفت: می توانیم در این دیدار پیروز از میدان خارج شویم و من احساس می کنم پیروز خواهیم شد.

پیشکسوت استقلال در خصوص اینکه چرا در کمیته فنی حضور ندارید و آیا حیف نیست که از تجربه پیشکسوتان در استقلال استفاده نمی کنند اظهار داشت: حیف پدرم بود که عمرش را به شما داد! من راجع به این موضوع صحبت نمی کنم ولی امیدوارم استقلال موفق شود همین چه من باشم چه نباشم.

 

2020

فارس

نظرات ۳

 • mehrab

  قربونتون برم چه جوابب دندون باقی موند واسه اون بنده خدا آخیی گناه داره ههه == پیشکسوت استقلال در خصوص اینکه چرا در کمیته فنی حضور ندارید و آیا حیف نیست که از تجربه پیشکسوتان در استقلال استفاده نمی کنند اظهار داشت: حیف پدرم بود که عمرش را به شما داد! من راجع به این موضوع صحبت نمی کنم ولی امیدوارم استقلال موفق شود همین چه من باشم چه نباشم.
  ما هم امیدواریم استقلال بزرگ موفق باشه و این بازی رو هم با برد پشت سر بزاره ..

 • دختر پرسپوليسي

  عخييييييي عخييييييي

  • تاج افتخار آسیا مقایسش نکنین با تیم بی افتخارا لطفا

   این دختر پر3پولیسی با پستهایی که میذاره واقعا حضورش مایه ی شادی و نشاط میشه، خدا عمرش بده که فضا رو از حالت خشک و کارشناسی برای دقایقی خارج میکنه و مثل بازیکنای محبوبش مسلمان و طارمی دستی هم در هنر هجو کمدی داره خخخخخ

برچسب ها