تساوی تراکتور سازی و پارس جنوبی

تساوی-تراکتور-سازی-و-پارس-جنوبی

وبسایت رسمی برنامه نود - تراکتور سازی و پارس جنوبی به نتیجه تساوی رضایت دادند. 

به گزارش وبسایت نود، تیم های تراکتور سازی تبریز و پارس جنوبی جم از ساعت 16 امروز در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز به مصاف یک دیگر رفته بودند که این دیدار با نتیجه یک بر یک به پایان رسید. 

حدود 15 هزار نفر از هوداران تراکتور سازی با حضر در ورزشگاه این دیدار را از نزدیک تماشا کردند. 

گل های این دیدار توسط عارف آغاسی (گل به خودی) در دقیقه 56 برای پارس جنوبی جم و محمد ایران پوریان در دقیقه 59 برای تراکتور سازی به ثمر رسید. 

داور این دیدار به محمد نادری در دقیقه 33 از تیم تراکتور سازی و محمد عرفان معصومی در دقیقه 64 از تیم پارس جنوبی جم کارت زرد نشان داد.

ترکیب تراکتورسازی: فرزین گروسیان، محمد ایرانپوریان، مهدی کیانی، محمدرضا مهدی‌زاده، محمدرضا آزادی (68 فرزاد حاتمی)، عارف آغاسی، سیدفاخر تهامی، محمد نادری، امیر اسدزاده، مهدی شریفی، امیر نصر آزادانی
سرمربی: یحیی گل‌محمدی

ترکیب پارس جنوبی جم: محسن فروزان، مجتبی لطفی، ایمان سلیمی، ابراهیم صالحی (70 امیرارسلان مطهری)، مهدی زبیدی، حسین پورامین، میثم تیموری، فرشاد سالاروند (62 محمدعرفان معصومی)، احسان تأییدی (82 آلویس نانگ)، مجید علیاری، فرشاد محمدی‌مهر
سرمربی: مهدی تارتار

شرح گل: 

گل پارس جنوبی جم: بازیکن پارس جنوبی جم در دقیقه 56 این دیدار توپ را به داخل محوطه جریمه تراکتور سازی ارسال کرد که در شلوغی محوطه جریمه، ابراهیم صالحی به توپ ضربه زد که ایران پوریان توپ را برگشت داده ولی در ادامه آغاسی در مقابل تیم برگشتی قرار گرفته و توپ را وارد دروازه خودی کرد.

گل تراکتور سازی: بازیکنان تراکتور سازی در دقیقه 59 این دیدار به سمت دروازه پارس جنوبی جم حمله کردند که محمد ایران پوریان صاحب توپ شده و با شوت دروازه محسن فروزان را باز کرد. 

دقایق حساس:

فاخر تهامی در دقیقه 10 این دیدار صاحب موقعیت حساس شده بود که در نهایت این بازیکن از پشت محوطه جریمه پارس جنوبی توپ را ارسال کرده ولی توپ از کنار دروازه راهی اوت شد.

مهدی شریفی در دقیقه 11 این دیدار با پاس خوبی در محوطه جریمه صاحب توپ شد ولی شوت این بازیکن پس از برخورد به مدافع تیم میهمان تغییر مسیر داده و به دروازه بان این تیم رسید.

بازیکنان تیم پارس جنوبی جم در دقیقه 18 این دیدار با ضد حمله صاحب موقعیت حساس شده بودند که گروسیان از دروازه خود خارج و با تک توپ را در اختیار گرفت. در ادامه دروازه بان تراکتور سازی با اشتباه باعث شد تا توپ به بازیکنان پارس جنوبی برسد و در ادامه شوت بازیکن تیم میهمان، حاصلی برای آنها در پی نداشت.

بازیکنان تیم تراکتور سازی در دقیقه 24 این دیدار توپ را به داخل محوطه جریمه تیم میهمان ارسال کردند که در ادامه شریفی در موقعیت تک به تک قرار گرفته و توپ با ضربه این بازیکن در اختیار محسن فروزان قرار گرفت. 

بازیکنان تیم تراکتور سازی در دقیقه 36 این دیدار توپ را به محوطه جریمه تیم پارس جنوبی جم ارسال کردند که در ادامه اسدزاده صاحب توپ شده و شوت این بازیکن از کنار دروازه تیم میهمان راهی اوت شد.
بازیکنان تیم میزبان در دقیقه 66 این دیدار به سمت دروازه پارس جنوبی جم حمله کردند که در ادامه مهدی شریفی در موقعیت تک به تک قرار گرفت ولی شوت او راهی بیرون زمین مسابقه شد.
بازیکنان پارس جنوبی در دقیقه 74 این دیدار با ارسال بلند توپ را به سمت دروازه گروسیان فرستادند مهاجم تیم میهمان در موقعیت تک به تک قرار گرفت ولی شوت این بازیکن در چهارچوب دروازه قرار نداشت.
 
گفتنی است، تیم تراکتور سازی با این نتیجه در جودل رده بندی 11 امتیازی شده و پارس جنوبی به نتیجه 19 رسید. 
اختصاصی

نظرات ۰

اولین نظر را ثبت کن

برچسب ها