هاینکس: در 80 سالگی، جانشین لوو در تیم ملی آلمان می‌شوم!

هاینکس-در-80-سالگی-جانشین-لوو-در-تیم-ملی-آلمان-میشوم

وبسایت رسمی برنامه نود - هاینکس عنوان کرده سن هیچوقت برایش مساله نبوده است.

به گزارش وبسایت نود، دوران جدید حضور هاینکس در بایرن مونیخ روز شنبه آغاز می شود، هاینکس 72 ساله که برای چهارمین بار هدایت مونیخی ها را برعهده گرفته، روز شنبه برای اولین بار در فصل جدید در بازی مقابل فرایبورگ روی نیمکت تیمش می نشیند، او در آستانه این مسابقه مهم صحبت های جالبی بیان کرده است:

سنم مساله ای نیست. البته شاید برای دیگران این طور نباشد ولی برای من مساله آمادگی، حرفه ای گری و انگیزه است. ذهن بسیار مهم تر از توان جسمی است، وقتی هشتاد ساله شدم به جانشینی لوو در تیم ملی آلمان فکر می کنم.

هفته شلوغی را پشت سر گذاشتیم، همه می گفتند جو خوبی در تیم حاکم شده و بازیکنان دوباره از کار لذت می برند. اما کارهای زیادی است که باید انجام دهیم، باید سخت تلاش کنیم، فوتبال بازی کنیم و اعتماد به نفس داشته باشیم. در سه بازی اخیر، تیم هفت گل دریافت کرده است که آمار زیادی است. از نظر من ثبات در بخش دفاعی مهم است، همه بازیکنان باید در فاز تدافعی همکاری کنند.

هاینکس ضمن دفاع از خامس رودیگز، عنوان کرد به او کمک می کند تا شرایطش خوبش را بازیابد. همچنین سرمربی جدید بایرن مونیخ اعلام کرد ویدال در بازی شنبه به دلیل مصدومیت غایب است.

1878

اختصاصی

نظرات ۲

  • کیروش یه دنیاست

    یکی از بهترین مربیان دنیا. بارسلونا،رئال،پارسن ژرمن و ... آماده باخت در لیگ اروپا باشند. تا چند وقت دیگه همه متوجه میشوند که علت باخت آنچلوتی بوده است. زمانی که فوتبال آلمان در دنیا آقایی میکند و بهترین مربیان را داراست چه دلیلی دارد از مربیان ایتالیا وراد فوتبال آلمان کنند. هرچند که مربی کارنامه دار موفقی بود ولی به درد آلمان نمیخورد.

    • محمود

      نگاه کن پایینتر از پاریس قرار میگیرین تو مرحله بعدم حذفی هم میخورین به تیم اول گروههای دیگه حذف میشین تا بفهمی اون ۳گانه زمان هاینکس اتفاقی بیش نبود

برچسب ها