بازتاب پیروزی و صعود نوجوانان ایران در اینستاگرام فیفا و AFC

بازتاب-پیروزی-و-صعود-نوجوانان-ایران-در-اینستاگرام-فیفا-و-afc

وبسایت رسمی برنامه نود - پس از صعود قاطعانه تیم ملی نوجوانان ایران به مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی 2017 هند، فیفا و کنفدراسیون فوتبال آسیا در صفحات رسمی در اینستاگرام نسبت به این صعود تاریخی پرداخته و تیم ایران را تحسین کردند.

به گزارش وب سایت نود، فیفا در صفحه رسمی اینستاگرامش با به اشتراک گذاشتن تصویری از یونس دلفی، پیام زیر را نوشت:

ایران با 3 برد و کسب 9 امتیاز به عنوان صدرنشین گروه سوم به مرحله بعدی صعود کرد.

همچنین کنفدراسیون فوتبال آسیا هم در صفحه اینستاگرامش تصویری از بازی تیم های نوجوانان ایران و کاستاریکا را منتشر کرد و در توضیح آن نوشت:

نوجوانان ایران 3 – نوجوانان کاستاریکا صفر. ایران با کسب پیروزی برابر کاستاریکا به حداکثر امتیازات ممکن در مرحله گروهی دست یافت و صعودش را به مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی 2017 هند قطعی کرد.

 

 

 

2081

اختصاصی

نظرات ۵

 • مهدی

  ما سابقمون تو فوتبال خیلی زیاده. امیدوارم این بار این استعدادها فدای جاه طلبی مسئولین نشن. دیگه هر چی والیبال رو مثل پتک تو سرمون زدند بسه. فوتبال ما موقعی که تو آسیا جولان میداد والیبالمون جزء پنج تای اول نبود. فدراسیون فوتبال و سیاسیون فوتبالی اگه بذارند فوتبال ما تو دنیا حرف برای گفتن زیاد داره.

 • پاس ن هتریک

  درود بر شیرمردان کوچک:)))

 • mohamadsajad.hadiyan

  اینا بهترین ها حقشونه امیدوارم .انشالا حقشون از فوتبال بگیرن

 • radin

  10گل زده 3بازی 1گل خورده به اینا باید پروبال داد تا آینده خوبی بسازن اونم جلوی چه تیمایی

 • PERSABARCA

  من فوتبال زیاد دیدم . به جرات میگم تو رده اینها من کمتر تیمی رو به این خوبی دیدم. و اگه بخوام خیلی خلاصه دلیلش رو بگم اینه که چمنیان قبل از هر کار خوبی که کرده ؛ انتخابهای فوق العاده ای داشته.ترکیبی از سرعت ، قدرت ؛ با محوریت تکنیک. که این آخریه خیلی خیلی مهمه ، و من راجع بهش حرف های زیادی دارم اما اینجا موقعیتش نیست.

برچسب ها