زیدان: از گلزنی رونالدو و پاس ایسکو هیجان زده شدم؛ راموس با مسمومیت بازی کرد

زیدان-از-گلزنی-رونالدو-و-پاس-ایسکو-هیجان-زده-شدم؛-راموس-با-مسمومیت-بازی-کرد

وبسایت رسمی برنامه نود - زین الدین زیدان بعد از پیروزی 2-1 تیمش مقابل ختافه در کنفرانس مطبوعاتی حضور پیدا کرد. 

به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، او که صدمین بازی خود روی نیمکت رئال مادرید را تجربه می کرد، در پایان بازی گفت:

خوب شروع کردیم، موقعیت هایی ساختیم و با برتری 1-0 به رختکن رفتیم. در 10 یا 15 دقیقه ابتدایی نیمه دوم کمی آرام شدیم اما با شخصیت تیمی شرایط را عوض کردیم و سه امتیاز و پیروزی را به دست آوردیم. بازی خوبی بود اما عالی نبود. از نتیجه راضی هستیم، حالا باید ببینیم می توانیم سایر تیم ها را بگیریم یا نه. پیروزی سزاوارانه ای بود. بازی 90 دقیقه بود و می دانستیم هر لحظه به گل برسیم. 10 دقیقه نخست نیمه دوم سخت بود اما تحمل کردیم. ایسکو عالی کار کرد و پاس گل داد. در نیمه دوم به اندازه کافی فشرده نبودیم. رویه خود را عوض کردیم و ایسکو فضای خالی را پیدا کرد تا رونالدو اولین گل فصل خود را به ثمر برساند.

سیستم چرخشی:

بعد از بازی های ملی، بازیکن های زیادی در تیم های خود بازی کرده بودند و برخی اینجا مانده و تمرین کرده بودند. می دانستیم که به همه نیاز داریم و همه خوب بازی کردند. کریم و مارسلو یک ساعت یا کمی بیشتر بازی کردند. حالا هر سه روز یکبار بازی داریم و باید آماده باشیم.

راموس:

او صبح امروز استفراغ می کرد اما تب نداشت. حالا خوب است اما بعد از بازی خسته شده بود.

اولین گل فصل کریستیانو در لالیگا کلیدی بود. از گلزنی او و پاس ایسکو هیجان زده شدم. برای کریم هم خوشحالم که بعد از مدتی طولانی دوری از میادین موفق به گلزنی شد. به آرامی همه بازیکنان باز خواهند گشت.

ایسکو:

به همه نیاز داریم. بازیکنان کلیدی زیادی داریم و هر بار که فرصت بازی پیدا می کنند، همه فوق العاده عمل می کنند. تیم مهمترین چیز است. عناصر فردی می توانند تفاوت ها را رقم بزنند اما همیشه تیم است که پیروزی را برای ما به ارمغان می آورد.

مارکوس یورنته و اشرف:

اشرف پتانسیل هجومی زیادی دارد و از لحاظ جسمانی هم توانایی عقب و جلو رفتن و حمله و دفاع دارد. بازی خوبی داشت و مارکوس هم مثل همیشه خوب بود. او بسیار منظم و در سطحی بالا عمل کرد و به تیم به در دفاع تعادل بخشید.

1771

اختصاصی

نظرات ۲

  • Cr7-17

    جون هرکی دوست داری نیم فصل تیم تقویت کنین بنزما نوسان داره وبرای کل فصل نمیشه روش حساب کرد بیل هم که همش مصدوم؛اسنسیو هم تازگیا خیلی تک روی میکنه
    !Hala madrid¡...

  • حامد نقدی

    زیدان، اینو از من داشته باش، روزای افولت فرارسیدن، خدا می‌دونه آخر فصل با چند امتیاز از بارسا کار رو تموم خواهید کرد، خدا رو شکر که رئیس فوتبال اسپانیا رو هم کردن تو زندان تا دیگه پرز نتونه مثل پارسال داورا رو بخره، همون‌طور که رسما متهم به تهدید داوران برای نتایج دلخواهش شده، پایان شب سیه سپید است.

برچسب ها