ویسی: مردم خوزستان از من ناراضی نیستند، به شرایط باشگاه اعتراض دارند

ویسی-مردم-خوزستان-از-من-ناراضی-نیستند-به-شرایط-باشگاه-اعتراض-دارند

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم استقلال خوزستان گفت که شرایط آنها و حریفشان یکسان است و مردم خوزستان هم از او ناراضی نیستند.

 

به گزارش وب سایت نود، عبدالله ویسی در نشست خبری پیش از بازی نفت طلاییه - استقلال خوزستان، گفت: شرایط هر دو تیم از نظر مالکیت یکسان است و هر دو تیم از تیم از این نظر در بحران هستند. هر دو تیم با این وضعیت نیاز به سه امتیاز دارند. امیدوارم بدشانسی نیاوریم و با ارائه بازی هجومی پیروز شویم.

وی ادامه داد: هم تیم ما و هم نفت تهران دارای مشکلات خاص هستیم که این باعث می‌شود وضعیت روحی و روانی تیم اهمیت بسیار بالایی در این تیم داشته باشد. این بازی از نظر روحی و روانی از اهمیت بالایی برخوردار است و مسائل تاکتیکی در درجه دوم قرار دارد. قطعا در بازی فردا هر تیمی که تمرکز بیشتری داشته باشد می‌تواند امتیاز را از آن خود کند.

سرمربی استقلال خوزستان در خصوص عدم نتیجه‌گیری این تیم در لیگ و اعتراض هواداران گفت: از استاندار خوزستان تشکر می‌کنم که بارها تیم ما را مورد حمایت قرار داده است. خوشحالم بچه خوزستانم و به نظرم مردم خوزستان از من ناراضی نیستند و اعتراض‌‌ها مربوط به مسائل کلان باشگاه، مباحث مالی و بی‌پولی است. جایگاه استقلال خوزستان این جای جدول نیست و ما قطعا باید در رتبه‌های بالاتر باشیم. من بیش از 50 بازیکن را به لیگ برتر آوردم مانند دانیال ماهینی که از لیگ یک به لیگ برتر آمد.

ویسی گفت: در ابتدای فصل بازیکنان 10 روز به من فرصت دادند و به حرمت من در استقلال خوزستان ماندند ولی شرایط مهیا نشد و بازیکنانی از این تیم جدا شدند مثل بیت‌سعید، زهیوی، طیبی و دانیال ماهینی که با حضورشان می‌توانستند به ما کمک کنند و به دلیل اینکه شرایط در این تیم خوب نبود از جمع ما جدا شدند.تاکنون 50 بازیکن گمنام را تحویل لیگ برتر داده‌ام و اگر مشکلات حل شود باز هم بازیکنان جدیدی را تحویل لیگ برتر می‌دهیم.

سرمربی استقلال خوزستان عنوان کرد: جریانی در خوزستان وجود دارد که نمی‌خواهد ما حضور داشته باشیم. انتظار داریم از تیم ما حمایت کنند تا روند خوب‌مان را داشته باشیم. ما با بازیکنان کم نام ونشان قهرمان شدیم و امیدوارم از ما حمایت شود تا مشکل مالکیت تیم برطرف شود. من می‌دانم از چه ناحیه‌ای در حال تخریب ما هستند و به همین دلیل انتظار حمایت دارم.

ویسی گفت: بازیکنان تاکنون 20 درصد مطالبات خود را گرفته‌اند و از دو سال گذشته طلبکارند. امسال شرایط بهتر شده اما کادرفنی پولی نگرفته است. باید تا پایان هفته دهم 40 درصد پولمان را می‌گرفتیم که این اتفاق رخ نداده است.

وی درباره اینکه بازیکنان لیگ برتری قلیان، سیگار و ترامادول استفاده می‌کنند گفت: در تیم‌هایم این موارد را دیده و با آنها برخورد کرده‌ام. متاسفم که برخی بازیکنان تصور می‌کنند این کارها هنر است. من مشکلی با خوش‌تیپی و حتی خالکوبی ندارم اما درست نیست که بازیکنان سمت دود و اعتیاد بروند. اینها الگو هستند و کمیته اخلاق، مربیان، مسئولان باشگاه‌ها و همه باید با این موارد برخورد کنند.

ویسی تصریح کرد: اینکه بازیکن بگوید به کسی ربط ندارم من چنین کاری می‌کنم و زندگی شخصی‌ام است درست نیست. در خارج با بازیکنی که به باشگاه شبانه برود برخورد می‌شود و اینجا هم باید با کارهایی که ناشایست است برخورد لازم صورت گیرد.

 

2051

اختصاصی

نظرات ۳

 • miladddd

  به عنوان یه خوزستانی به کارت ایمان دارم.
  امیدوارم شرایط باشگاه خوب بشه تا با هم موفقیت تیم شهرمون رو ببینیم.

 • شهرمن ایذه

  آقای ویسی تیم ازلحاظ فنی مشکل نداره این تیم حمایت مالی میخواد ما هواداران آبی به کارشما ایمان داریم بازی باپرسپولیس اگر درون دروازه دروازبان اولت بود شک ندارم بازی را می بردی امیدوارم‌ این مسئولین بی کفایت سایشون ازسرفوتبال خوزستان کم بشه

 • نادر

  اقای ویسی اشتباه شما این بود پارسال تیم را ول کردی و رفتی و چون تیم احساس کردپدری بالا سر ندارد باعث شد تیم از هم بپاشه و تمام بازیکنها به تیمهای دیگر رفتند و شما هم نتوانستید مربیگری خود را در سپاهان ادامه بدهی دلیلش هم این بود که سپاهان مثل خوزستان نیست و نمیتوانند چندین سال منتظر بمانند تا تیمشان حواب بدهد سپاهان هم مثل پرسپولیس و استقلال باید همیشه بالای جدول باشد و بیشتر حاضر خوری میکند جالب انکه بازیکنهای ان 2 تیم تهرانی را هم به تیم خودش میاورد..بهر صورت مردم اگاهی دارند استقلال بودجه کافی ندارد و بازیکن بزرگ نمیتواند خریداری کند بنابراین ناچارا پشت شما را که به عنوان کسی که تنها قهرمانی این تیم را اورده اید باشند چه ببرند چه ببازند

برچسب ها