فن خال: مورینیو نمی تواند خودش را مقابل رسانه ها کنترل کند

فن-خال-مورینیو-نمی-تواند-خودش-را-مقابل-رسانه-ها-کنترل-کند

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی پیشین منچستریونایتد از این باشگاه و ژوزه مورینیو بابت نحوه اخراجش انتقاد کرده است.  

به گزارش وبسایت نود، لوئیز فن خال که بین سال های ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۶ هدایت منچستریونایتد را بر عهده داشت و در نهایت جای خود را به ژوزه مورینیو داد درباره ملاقاتش با این مربی در جریان بازی با لیورپول در آنفیلد صحبت کرده است.  

فن خال که پیش از این از نحوه اخراجش از منچستریونایتد انتقاد کرده بود به شبکه Ziggo Sport گفته:

ژوزه مورینیو قبل بازی پیش شما می آید و به شما رییس یا آقا می گوید و سپس از شما دعوت می کند پس از بازی به او ملحق شوید. واقعا قابل توجه است مگه نه؟ مورینیو آدم بدی نیست و حتی فرد دلسوزی است. زمانی که دستیار من بود هم چنین آدمی بود. البته گاهی اوقات در مقابل رسانه ها کنترلش را از دست می دهد و روشی که جانشین من در منچستریونایتد هم شد چندان برازنده مورینیو و این باشگاه نبود.

خبر توافق منچستریونایتد با ژوزه مورینیو برای قبول هدایت این تیم تنها دقایقی پس از قهرمانی این تیم در جام حذفی با هدایت فن خال منتشر شد و همین باعث ناراحتی این مربی هلندی شده است. 

۲۰۳۱

اختصاصی

نظرات ۵

 • محمد

  هنوز نفهمیدیم فن خال چرا اومده بود تو استادیوم ؟؟؟؟ مربی سابق با این همه دلخوری ، بعد بیاد تو بازی به این حساسی . شانس اورد "هو" نکردنش طرفدارهای منچستر هر چند اندک

 • کیوان

  بلایی که تو و مویس سر یونایتد اوردید مغول ها سر ایران نیاوردند . حتی روحیه پیروزی طلبی تیم رو هم نابود کرده بودید که مورینیو دوباره بر گردوند

 • بارسلونا❤

  مورینیو و فنخال هردوتاشون از بارسا به دنیای فوتبال معرفی شدن ...

  برا همین ازشون بدم نمیاد :))  • حامد

   اما مورینیو رو کاری کردید که پنجه بزنه به چشمتون و باعث حذفتون بشه تو نیمه نهایی

  • barca

   ولی من از فن خال متنفرم. چون باعث جدایی ریوالدو از بارسلونا شد. ریوالدوی دوست داشتنیِ من

برچسب ها