گواردیولا: دی بروین یکی از بهترین بازیکنان اروپا است؛ تماشای بازی های ناپولی آموزنده است

گواردیولا-دی-بروین-یکی-از-بهترین-بازیکنان-اروپا-است؛-تماشای-بازی-های-ناپولی-آموزنده-است

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی منچسترسیتی به شاگردانش درباره بازی با ناپولی هشدار داده و از آن ها خواسته با تمرکز بالایی بازی کنند. 

به گزارش وبسایت نود، پپ گواردیولا در آستانه بازی فردا شب تیمش مقابل ناپولی در لیگ قهرمانان تاکید کرده تیمش کار سختی مقابل صدرنشین سری آ در پیش دارد. 

گواردیولا به نقل از سایت رسمی یوفا به خبرنگاران گفت:

بازی با استوک بهترین نمایش سیتی در دوران من بود. فردا یک بازی جدید در یک رقابت جدید است و ما باید تمرکز داشته باشیم. بازیکنان می دانند هنوز در ماه اکتبر هستیم. ما هنوز جای پیشرفت داریم.

ما باید خودمان را به ناپولی تطبیق دهیم. سبک بازی آن ها با تیم های انگلیسی فرق دارد. من تماشای بازی های ناپولی را دوست دارم. از بازی های آن ها چیزهای زیادی یاد می گیرم. بازی فردا آزمون بزرگی برای ما است. مطمئنم بازی جذابی خواهد شد و امیدوارم هواداران به کمک ما بیایند.

وضعیت آگوئرو روز به روز بهتر می شود. دیروز یک تمرین شگفت انگیز را پشت سر گذاشت. دی بروین پس از مسی  که بهترین است جزو بهترین بازیکنان اروپا محسوب می شود اما برای اینکه بهترین شود و جوایز فردی بگیرد باید با تیمش جام ببرد. دوست دارم به کوین کمک کنم تا به بالاترین سطح ممکن برسد. نه تنها کوین بلکه دوست دارم همه بازیکنانم به سطح مسی نزدیک شوند. دی بروین فرد فروتنی است و همه همبازیانش دوستش دارند. با مقایسه کردن دی بروین با مسی کمکی به او نمی کنیم. مسی با بقیه فرق دارد. 

۲۰۳۱

اختصاصی

نظرات ۷

 • بارسلونا❤

  حتی اگه تو اوجم باشه ، بازم متواضع هست ..

  " تماشای بازی ناپولی آموزنده است "


  من طرفدار سیتی نیستم ولی همین الان میگم ...

  شک نکنید من‌سیتی با اقتدار امسال قهرمان لیگ جزیره میشه ...

  با اختلاف کم نه ... با اقتداااار ...

  تو اروپا هم بعید نیست تا فینال بیاد اگه به رئال و بارسا نخوره

  • مهدی

   سیتی پارسال هم تو اوج بود و بعد افت کرد پس زیاد دلتو خوش نکن خخخخخ امثال یونایتد قهرمانه اونم با اختلاف 5 امتیازی

  • علی معتمد شهری

   منچستر سیتی هنوز توی کارهای دفاعی نقاط ضعف زیادی داره.تیمی می تونی قهرمان لیگ های اروپایی بشه که توی تمام فاز ها عالی کار کنن :‌الان توی دنیا چهار پنج تا تیم بنیه قهرمانی دارن که یکیشون دو فصل پشت سر هم داره قهرمان لیگ قهرمانان میشه که از قضا من طرفدارش نیستم ولی بازی هاش رو از دست نمی دم...
   پ.ن : منچستر سیتی فوتبال زیبایی ارائه می ده.

  • Cr7-17

   مگه یونایتد از لیگ انگلیس اومده بیرون؟!

 • از سری جک های گواردیولا

  " دی بروین پس از مسی که بهترین است جزو بهترین بازیکنان اروپا محسوب می شود " پس نیمار و پوگبا و امباپه و سوارز ووووو کشک تشریف دارند ؟؟؟؟؟

  • محمود

   خودتم نوشتی جزوه بهترینهای اروپا پس همونایی که اسم بردی شاملش میشه جک رو مورینیو میگه که قبل بازی با لیورپول میگه با ۹مهاجم بازی میکنیم بعد میاد ۹۰دقیقه جلو لیورپول تدافعی بازی میکنه

 • CR 6+4 FCP

  اول رونالدو بعد مسی و نیمار و حالا شاید دی بروینه بعدی باشه

برچسب ها