پاشازاده: مجیدی حلقه گمشده استقلال و بهترین گزینه برای دستیاری شفر است

پاشازاده-مجیدی-حلقه-گمشده-استقلال-و-بهترین-گزینه-برای-دستیاری-شفر-است

وبسایت رسمی برنامه نود -  سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران گفت: فرهاد مجیدی حلقه گمشده استقلال و بهترین گزینه برای دستیاری سرمربی جدید این تیم است.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از سایت فدراسیون نساجی، مهدی پاشازاده، سرمربی نساجی مازندران پس از پایان بازی با مس کرمان برتری ۲ بر یک مقابل میزبان در کنفرانس خبری رو به خبرنگاران گفت: بارها گفتم و باز هم می‌گویم وینفرد شفر تازه به استقلال آمده و نیاز به زمان دارد که بتواند برنامه‌هایش را در این تیم دیکته کند. بنابراین خیلی غیرمنطقی و غیر حرفه ای است که بخواهیم با یک بازی این مربی کارنامه دار آلمانی را نقد کنیم.

وی ادامه داد: کار کردن در استقلال با سایر باشگاه‌ها فرق می‌کند. خیلی هم فرق می‌کند و باید کنار شفر آلمانی یک مربی شناخته شده و آشنا به محیط فوتبال ایران که مورد وثوق هواداران استقلال هم باشد قرار بگیرد.

پاشازاده افزود: البته من قصد دخالت در امور استقلال را ندارم و فقط به عنوان یک هوادار قدیمی این تیم پیشنهاد می‌کنم مدیران استقلال هر چه زودتر فرهاد مجیدی را بیاورند چون او بهترین گزینه و حلقه گمشده استقلال است. به هر حال بودن فرهاد خیلی می تواند کمک حال شفر و این تیم باشد. مهم تر آن که هواداران استقلال هم همین را می خواهند و می توان روی خواسته این عزیزان بیشتر فکرو تامل کرد.

 

 

2020

نظرات ۶

 • mehrab

  خیلی امیدوار بودیم که بیاد ولی مثله اینکه از تهران خارج شده امیدوارم با بهترین مدارک مربی گری اروپایی بیاد که امثال افتخاری و نوری که اتفاقا منکر زحمات پیشکسوتمون آقای نوری نمیشیم ولی فرهاد مجیدی مطمئنن از ایشون خیلی محبوب تره نیان بگن کارنامه شو باید بررسی کنیم خدا رو شکر رفت و با امثال افتخاری کار نکرد ..

 • حمید

  باور کنید دستیاری سر مربی انقدر ها مهم و تاثیر گذار نیست که پیشکسوت دارن بخاطرش انقدر حاشیه درست میکنند

 • دختر پرسپوليسي

  خخخخ مهره؟!!! يه زماني لندني هم واسه ششتقلال مهره كليدي بود آخرش چي شد!!!!

  • مکتب شیث نصرتی

   تا حالا برانکو چندبار لندنی رو برده؟هفت یا هشت بار؟

 • برانكو❤️

  جناب پاشازاده مجيدي حالا حالاها مربي استقلال نميشه چون ميدونه باخت سنگين به ارتش سرخ كه دور از انتظار نيست وچندبار هم تحربش رو داشتيد از محبوبيت خودش شديدأ كم ميكنه !!

  • 3☆☆4

   آمار دربیها خودِش گویایِ همه چیزِ !
   پس دوست عزیز به جای این همه ادعا یه مقدار سعی کن در عمل به ما نزدیک بشید .
   لطفاً سکوت

برچسب ها