نوری: دین‌محمدی نظرش را گفته اما افتخاری به ما اختیار تام داده بود

نوری-دینمحمدی-نظرش-را-گفته-اما-افتخاری-به-ما-اختیار-تام-داده-بود

وبسایت رسمی برنامه نود - عضو کمیته فنی باشگاه استقلال گفت که سیدرضا افتخاری به او و دیگر اعضای این کمیته اختیار تام داده بود.

 

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، محمد نوری درباره انتخاب بیژن طاهری به‌عنوان دستیار ایرانی وینفرد شفر، حواشی این انتخاب و دیگر مسائل به سؤالات ما پاسخ داد که در زیر می‌خوانید:

* روز گذشته پس از پایان جلسه کمیته فنی گفتید که صحبتی درباره انتخاب بیژن طاهری برای حضور در کادر فنی استقلال نشده است، پس چرا طاهری در تمرین عصر استقلال شرکت و کارش را آغاز کرد؟

دیروز جلسه‌ای نبود. ما پیشکسوتان دور هم نشسته بودیم و صحبت‌های‌مان خودمانی بود. جلسه کمیته فنی نبود که صحبت خاصی مطرح شود.

* پس چرا در مورد انتخاب طاهری اطلاع‌رسانی نشد؟

از قبل گفته بودیم که شفر باید گزینه‌های پیشنهادی را بررسی کند. ظاهراً ایشان مطالعات خود را انجام داده و یک گزینه را تأیید و انتخاب کرده است.

* با توجه به اتفاق دیروز، برخی افراد به نقل از علی پروین جمله معروف «کشک» را برای کمیته فنی استقلال به کار بردند و اینکه این کمیته کاری نمی‌کند و همه چیز از قبل برنامه‌ریزی شده بود ...

کمیته فنی کشک نیست. این حرف‌ها توهین به ماست. همان‌طور که گفتم شفر پس از مطالعات خود به این نتیجه رسید که آقای طاهری به‌عنوان دستیار سرمربی کارش را آغاز کند.

* به نظر می‌رسد که مدیران باشگاه همه انتخاب‌ها را گردن کمیته فنی انداخته‌اند، اما ظاهراً انتخاب خود را کرده بودند.

این‌طور نیست. سیدرضا افتخاری مدیرعامل باشگاه به کمیته فنی اختیار تام داده بود. لطفاً به این صحبت‌ها توجه نکنید.

* سیروس دین‌محمدی گفته نیامدن فرهاد مجیدی تصمیم کمیته فنی نبوده است. قبول دارید مدیران باشگاه با آمدن او مخالفت کرده بودند؟

دین‌محمدی نظرش را گفته است و هر کسی می‌تواند نظر خود را بدهد. سیروس پسر خوبی است، اما همان‌طور که گفتم تشخیص شفر این بود که یک مربی ایرانی به عنوان دستیار در کادر فنی تیمش فعالیت کند. الان هم بحث دستیاران سرمربی به پایان رسیده است. ما دنبال آرامش استقلال هستیم تا در دو بازی حساس آینده نتیجه بگیرد.

* چرا افتخاری پست سخنگوی کمیته فنی را از شما گرفت؟

ایشان مدیرعامل باشگاه است و تصمیم‌گیرنده. ما در مرحله‌ای قرار داشتیم که تب و تاب زیادی برای انتخاب سرمربی و بحث دستیاران به وجود آمده بود و باید یک نفر صحبت می‌کرد. الان این موضوعات به پایان رسیده است و سرمربی و کمک‌ها انتخاب شده‌اند. ضمن اینکه ما هنوز هستیم و در مورد استقلال صحبت می‌کنیم.

* بگذریم، در تمرین استقلال چه خبر است، یک روز یک بازیکن با سگ به محل تمرین می‌آید و یک روز هم خالکوبی‌های عجیبی روی پای بازیکنان دیده می‌شود؟!

این مسائل در حیطه وظایف من نیست، در حیطه وظایف کسی است که مسئولیت دارد و باید جلوی بازیکن را بگیرند. خودم از این موضوع ناراحتم، اما در جایگاهی نیستم که حرفی بزنم. کسانی که مسئول هستند، باید توضیح بدهند.

 

2051

تسنیم

نظرات ۷

 • استقلال

  جناب نوری مسلما واژه کشک برازنده کمیته فنی و مدیر عامل است ..جناب نوری می ترسند حرفی بزنند مبادا افتخاری اخراجش کنه .اقای افتخاری هم که کینه ورز ترین مدیر تاریخ ورزش ایران است .هرکی ازشون سوالی بکند اخراج می شود ..وای به حال ورزش کشور که اینچنین افرادی در راس هستند

 • دختر پرسپوليسي

  خخخخخ ششتقلال ٢ فصل تو حاشيه غرقه و من يكي لذت ميبرم!!
  حالا مثلا مجيدي ميخواست ناجي بشه اخه با كدوم رزومه؟؟؟؟؟

 • بیژن

  آدم برای اینکه یک پستی بهش بدند چقدر باید خفت بکشد.
  آقای نوری؛ شما که مقبول هواداران استقلال نیستید ( از کامنتها میشه میز ان مقبولیت شما را مشخص کرد)، لااقل اعتبار و شخصیت خودت را حفظ کن . مدیریت ضعیف آقای افتخاری به زودی بلایی سر تیم استقلال خواهد آورد که بعد از آن، نه اثری از تاک خواهد ماند و نه اثری از تاک نشان

 • Wien

  این آقای نوری پدیده و استعدادی هستن برای خودشون،که سالها از چشمها دور مانده بود و امسال این فرصت را پیدا کرد که این همه استعداد در حرف زدن و مصاحبه کردن را شکوفا کنه،ماشالا چند برابر هر مدیر عامل و عضو هیات مدیره مصاحبه میکنه،راه حل پیشنهاد میکنه،مربی معرفی میکنه و خلاصه پدیده ای برای خودش،و جالب اینه همه را به آرامش دعوت میکنه.

 • بردیا

  آقای نوری همه میدونن که هیچکی از مدیران باشگاه دوست نداشتن فرهاد مجیدی بیاد...اگه میومد نیمکت قوی و با تعصبی شکل میگرفت مجیدی کلی انگیزه به تیم میداد ...

 • PERSPO6

  کشک...

 • arya pad

  متاسفم برای اون چارتا بچه ایی که تازه دوسه ساله تاجی شدن و به بزرگای باشگاه توهین میکنند ... اینا اگه میدونستند نوری کی بوده که هیچوقت بخودشون اجازه نمیدادن دربارش بد بگن ... نوری مادرش مرد چون تیم بهش نیاز داشت اومد بازی کرد ...جز معدود بازیکنایی که لقب باتعصب رو داشت بوده اونوقت دوتا تازه تاجی شده میان دربارش نظر بد میدن ...واقعا زور داره

برچسب ها