پسر جدید برانکو؛ علاقه دردسرساز

پسر-جدید-برانکو؛-علاقه-دردسرساز

وبسایت رسمی برنامه نود - پسر جدید برانکو. این لقبی است که می‌توان برای شجاع خلیل‌زاده، مدافع قرمزها درنظر گرفت. شاید از حضور شجاع در پرسپولیس فقط چند ماه بگذرد اما به نظر می‌رسد او جای فرشاد احمدزاده لقب پسر برانکو را بدست آورده است.

به گزارش وب‌سایت نود، پیش از این از احمدزاده با عنوان پسر برانکو نام‌برده می‌شد. بازیکنی که سرمربی پرسپولیس علاقه بسیار ویژه‌ای به او داشت و تحت هیچ شرایطی او را از ترکیب اصلی خارج نمی‌کرد. حضور بازیکنان مختلف هم شاید تاثیری در تغییر پست و وظایف احمدزاده داشت اما در نیمکت‌نشین شدن او هرگز. حالا شجاع خلیل‌زاده شرایطی مشابه در تیم پیدا کرده است. بازیکنی که محبوبیتش نزد برانکو به ابتدای حضور او در تیم برنمی‌گردد. خلیل‌زاده یکی از بازیکنانی است که برانکو از اوایل حضورش در لیگ ایران به دنبال جذب او بود و برای آوردن او به تهران اصرار می‌کرد. اصراری که با توجه به مشکلات سربازی و قرارداد این بازیکن با سپاهان با تاخیر مواجه شد. در نهایت خلیل‌زاده نه تنها به پرسپولیس آمد بلکه توانست در خط دفاعی که فصل گذشته به عنوان بهترین خط دفاع لیگ انتخاب شده بود خودش را جا بدهد. در حال حاضر او با 8 بازی، تنها بازیکن پرسپولیس است که در صد در صد بازی‌های تیمش حضور ثابت داشته است.

برانکو با وجود داشتن بهترین خط دفاعی ادوار لیگ برتر در فصل گذشته، خلیل‌زاده را خرید و بیشتر از جلال حسینی و محمد انصاری به او بازی داده است. اگرچه مصدومیت سیدجلال عاملی برای این شده که خلیل‌زاده گزینه اول برانکو برای قلب دفاع باشد اما حتی بازگشت کاپیتان قرمزها هم نتوانسته خللی در این حضور ایجاد کند. حتی اشتباهات این مدافع در خط دفاع و اقتداری که دیگر از آن خبری نیست هم نتوانسته در علاقه برانکو تغییری ایجاد کند. شجاع خلیل‌زاده تا اطلاع ثانوی پسر برانکوست، حتی اگر این علاقه دردسرساز باشد و به قیمت بالا رفتن گل‌های خورده تیم تمام شود.

 

30388

اختصاصی

نظرات ۸

 • ss 4 atisheh

  ایشالا پسر شجاع تو دربی
  هم فیکس باشه .....

 • پرسپولیس

  فعلا که دوباره بهترین خط دفاعی رو داریم، الان یعنی چی اقتداری ازش نیست؟

 • پرسپولیس کبیر

  خسته مون کردی اقای برانکوی عزیز با این انتخابت

 • سعید

  به هر حال شجاع تو بازی با توپ واقعا قدرتمنده. تسلطش رو توپ نسبت به یک مدافع وسط خیلی خیلی بالاتره و همینم دلیل علاقه برانکو به اون شده. ترجیح شجاع یعنی ترجیح بازی هجومی به بازی دفاعی. و این چیزیه که برانکو 3 ساله داره تو پرسپولیس جا میندازه. در هر صورت شاید هوادارا نظرای مختلفی داشته باشند، ولی منم ترجیح میدم تیمم به معنای واقعی کلمه هجومی، زیبا و جذاب بازی کنه، نه اینکه فقط تو مصاحبه های مربی مون حرف از بازی زیبا و مالکانه بشنوم....

 • مسعود

  اتفاقا شجاع خیلی خوبه
  ربیع خواه پسرشه

 • حمید

  پسر برانکو فقط ربیع خواه .بابای ربیع خواه هم انقدر به پسرش علاقه نداره که برانکو داره.

 • پرسپولیسی

  شاید یه کم بیش تر گل خورده باشیم و سه برابر فصل پیش گل زدیم

 • امیر

  شجاع مهمترین ویژگی یک مدافع که بازی خوانی حریف باشه رو نداره....

برچسب ها