گروه H لیگ قهرمانان اروپا؛ تساوی خانگی رئال مادرید مقابل تاتنهام و کمرنگ شدن امید های دورتموند

گروه-h-لیگ-قهرمانان-اروپا؛-تساوی-خانگی-رئال-مادرید-مقابل-تاتنهام-و-کمرنگ-شدن-امید-های-دورتموند

وبسایت رسمی برنامه نود - از هفته سوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا، تیم رئال مادرید در خانه مقابل تاتنهام متوقف شد و دورتموند هم در زمین آپوئل، اولین امتیاز خود در این گروه را کسب کرد.

به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، دورتموند با تساوی خارج از خانه مقابل آپوئل کار خود برای صعود از این گروه را سخت تر کرد و رئال مادرید با تساوی 1-1 خانگی مقابل تاتنهام، به خاطر تفاضل گل بهتر نسبت به این تیم، صدر جدول را حفظ کرد.

دقیقه '5 رئال مادرید اولین خطر جدی را روی دروازه تاتنهام ایجاد کرد؛ ارسال اشرف به داخل محوطه با ضربه سر رونالدو به تیر عمودی برخورد کرد و برگشت اما بنزما به شکلی باور نکردنی دروازه خالی پیش روی خود را به بیرون زد! بازی بیشتر در اختیار تیم میزبان بود و این بار ضربه زمینی کریستیانو از گوشه محوطه با اختلاف بسیار کم از کنار دروازه به بیرون رفت. دقیقه '19 ضربه سر چکشی و خطرناک هری کین با واکنش عالی ناواس به کرنر رفت. در دقیقه '28 دروازه رئال مادرید در سانتیاگو برنابئو باز شد؛ ارسال اوریر از سمت راست با اشاره هری کین و سپس برخورد به پای واران وارد دروازه شد تا گل به خودی ثبت شود.

دقیقه '32 بازی ایسکو داخل محوطه صاحب توپ شد و پس از مکثی کوتاه با پای چپ به توپ ضربه زد که لوریس با واکنشی خوب توپ را به کرنر فرستاد. در دقیقه '43 خطای پنالتی اعلام شده روی تونی کروس را رونالدو وارد دروازه تاتنهام کرد تا حساب کار 1-1 مساوی شود. نیمه اول با همین نتیجه پایان یافت.

در دقیقه '53 روی ارسال کاسمیرو بنزما از چند قدمی دروازه با سر به توپ ضربه زد که لوریس به شکلی باور نکردنی و فوق العاده با پای خود توپ را برگشت داد. لوریس یک تنه مقابل حملات و ضربات بازیکنان رئال مادرید ایستادگی می کرد و این بار در دقیقه '62 شوت محکم رونالدو از داخل محوطه را از زیر طاق به کرنر فرستاد.

در دقیقه '71 این بار نوبت هری کین بود که موقعیتی طلایی را از دست بدهد؛ مهاجم انگلیسی در موقعیت تک به تک به شکلی عجیب توپ را از کنار دروازه به بیرون زد تا نتیجه تغییر نکند. در دقیقه '74 این بار اریکسن داخل محوطه رئال مادرید صاحب موقعیت شد که شوت محکم این بازیکن را باز هم ناواس راهی کرنر کرد.

در نهایت بازی با همین نتیجه پایان یافت تا رئال مادرید و تاتنهام هر دو 7 امتیازی شوند. در دیگر بازی گروه H هم دورتموند مقابل آپوئل به تساوی 1-1 رضایت داد تا با یک امتیاز امید هایش برای صعود از گروه را کمرنگ تر ببیند. تک گل زنبور ها را در این دیدار سوکراتیس به ثمر رساند و گل آپوئل هم روی اشتباهات مکرر و فاحش بورکی، توسط پوته به ثمر رسید.

1771

اختصاصی

نظرات ۲۵

 • بلوگرانا

  شانس آورد که تاتنهام نبردش
  داور خیلی خوب برای رئال بازی کرد

  • جاوید احمدی

   بعنوان یک ریالی معتقدم امشب حق تیمم صددرصد باخت بود بعلت اینکه داور یه پنالتی صددرصد رو برا تاتنهام نگرفت و پنالتی روی کروس اشتباه بود و زیدان تعویضاش اشتباه بود. مشکل تیم ما اعتقاد بیش از حد زیدان به بنزما و رونالدو. تمام تیم میخان همه توپارو به رونالدو برسه و همون باعث از دست رفتن موقعیت برای سایر بازیکنان تیممون میشه

  • بارسلونا❤

   آقا جاوید خخخخ

   خیلی مشخصه بارسایی هستی :)) ...

   این شیوه دیگه قدیمی شده ...*:((

  • تاج.. fc barcelona

   پنالدو...
   ینی بجز خراب كردن چندتا موقعیت كار دیگه ای نكرد ولی به لطف پنالدو بودن یه گل زد

 • بابک توپچی

  پنالتی تاتنهام رو نمیگیرند بعد دایو کروس رو پنالتی میگیره.کلا داوری بنفع تیمهای اسپانیای هست.

  • بارسا

   نکته جالب اینه که هر وقت داوری به نفع رئال هست باز هم بقیه بارسا رو می کوبن . بس کنید به خدا....
   بارسا فراتر از یک باشگاه

 • اهورا اسفندیاری

  بازم زغال مالدیو به لطف داوری یه تساوی گرفت. پنالتی آشکار روی لورنته گرفته نشد و پنالتی که به نفع زغال اعلام شد صد در صد اشتباه بود و اصلا مدافع تاتنهام پاش به کروس نخورد. بالاخره باید فیفا بهونه داشته باشه تا از آقای پنالدو که نمیتونه دیگه تک به تک هم گل بزنه با یه گل پنالتی یا آفساید قهرمان بسازه و توپ طلا و مرد سال فیفا رو بهش بده و رشوه های شرکت های بزرگ تبلیغاتی رو به جیب بزنه..!

  • علی13

   برو سر درسو مشقات.یو سی ال صاحب داره شمام به جام حذفی تون برسید.اگه بارسا تو این گروه بود که تا حالا ما رو کشته بودین از بابت قرعه سخت و وحشتناک ولی الان المپیاکوس از بهترین های اروپاست.البته برای بارسا همین قرعه هم سخته...

  • بارسا

   دقیقا معلومه ما بارسایی ها باید بریم سر مشقامون یا بی منطق های رئالی . داور همیشه به نفع شون هست همیشه هم معترض هستن . رئیس لالیگا علنا اعلام می کنه رئالی هست باز هم اینا میگن بارسا لابی داره . همین الان هم گروه بارسا سخت تر هست . تاتنهام تیم خوبی هست اما صد در صد به یوونتوس نمی رسه . اسپورتینگ هم همین الان از دورتموند داغون قوی تر شده . از آپوئل که دیگه چیزی میگم بهتره . ..
   افتخار می کنم که بارسایی هستم

 • حمید مسی

  باز هم قصه تکراری برای رئال:اشتباهات داوری(پنالتی گرفته نشده روی یورنته و آفساید اشتباه اریکسن که موقعیت خوبی داشت)و البته گلزنی پنالفسایدانو با پنالتی.یکی به من بگوید پنالفسایدانو به غیر از گلزنی با پنالتی و اون ضربه ای که زد دیگه چیکار کرد؟همش داخل محوطه و منتظر تا توپ بهش بدهند و گل بزنه.خب اگه منم جای اون بودم با این هافبکایی که پشتش بازی میکنن هر فصل تقریباً 50 گل برای رئال میزدم
  "عشق و سلطان قلبم،مسی"=بهترین بازیکن جهان و تاریخ
  رونالدو=پنالفسایدانو=دروازه خالی=یه نفر را نمیتونه دریبل کنه=آماده خور به تمام معنا

 • براتعلیCR7

  امشب همه جهانیان متوجه شدن بهترین بازیکن ۲۰ سال اخیر کیه، یه بازی فوق العاده و فرازمینی از سلطان رونالدو، منکه کل ۹۰ دقیقه میخکوب شدم پای تلویزیون از هنرنمایی سلطان که بهترین بازی ۱۰ سال اخیرشو و بهترین نمایش ممکن یه فوتبالیست رو به نمایش گذاشت. منکه بعد سلطان دیگه فوتبال نمیبینم و بودن یا نبودن رئال برام فرقی نداره

  • سورنا

   خخخخخخخخخخ خدایا این خوشی هارو از ما نگیر...
   اگه هواداران رئال نبودن شب ها بدون خنده میخوابیدیم ..

  • سعید

   اخ چرا حرف الکی میزنی من خودم رئالی ام.

  • بارسلونا❤

   آفرین ...

   دیگه چه خبر ؟ :)))

  • ایران

   داداش تو حتما بارسایی هستی که با این حرفت میخوای رئالی ها رو مسخره کنی.کجا رونالدو بهترین بازی ده سال اخیرشو به نمایش گذاشت.اگه از لحاظ دریبل زنی میگی که صد در صد تازه بازیهای کریس رو دیدی چون رونالدو قبل سی سالگی یک دریبل زن فوقالعاده بود طوری که سال دوهزارو هشت زمانی که در منچستر بود بیشترین دریبل رو در بین پنج لیگ داشت و اگه از لحاظ گل زنی هم بخوای بگی پارسال رونالدو هم جلو اتلتیکو هتریک کرد هم جلوی بایرن و جلوی یووه دو تا گل زد.از لحاظ داوری بازی هم که اسم شما داورسلونا هست بس الکی لقبتونو به ما نچسبونینین تو لیگ چندتا بازی هستش که داور همش به نفع بارسا پنالتی میگیره و پنالتی هایی رئال گرفته نمیشه اینو کارشناسا داوری میگن نه من ..بعدشم رونالدو امسال بهتربن بازیکن دنیاست اینو بهترین کارشناسای فوتبالی. فوتبالیست ها و خبرنگارا میگن باور نمیکنید یه ماه صبر کنید.الکی بحث اسپانسرینگ رو وسط نیارین که ماشالله خود مسی هم به اندازه ی رونالدو اسپانسر داره لطفا نظرات بچگانه و احساسی ندید.ادمین جان اطفا

  • یاسر

   دوست عزیز برات خوشحالم که شبا اینجور خوابای قشنگی می بینی....خخخخخخ

  • حامد نقدی

   تو پیج رئال این همه دیسلایک خوردی، ببین چقدر حرفت خنده‌دار بود دیگه، خدا شماها رو ازمون نگیره موجب خنده‌مون می‌شید

 • حمید مسی

  در جواب براتعلیCR۷ ،نکنه به خاطر یه گل با پنالتی و اون دریبلش به بازیکنای تاتنهام(که این دریبل کجا و دریبلای مسی کجا.بعد یه عنری که برای خودش تاریخیه یه حرکت ساده کرد.در ضمن اصلاً این دریبله؟توپ را میندازه جلو و با سرعت بهش میرسه و از چه کسی هم رد شد؟از وینکس که بدون شک بدترین بازیکن تاتنهام بود فوق العاده ضعیف)مقایسه مسی با این آقا توهین به فوتباله.از وقتی اینفانتینو رئیس فیفا شده تمام اشتباهات داوری به نفع رئاله آخه این آقا از طرفدارای پنالفسایدانو هستش.
  "عشق و سلطان قلبم،مسی"=بهترین بازیکن جهان و تاریخ
  رونالدو=پنالفسایدانو=دروازه خالی=یه نفر را نمیتونه دریبل کنه=آماده خور به تمام معنا

  • یاسرمسی

   حمیدآقا شیر مادرت حلالت باشه با این نظرت...

 • تیتو

  تاکتیک زیدان: از گوشه ها بریزین رو دروازه تو اون شلوغی یکی بالاخره یه هد می زنه

 • بارسلونا❤

  یعنی داور اونی رو که باس پنالتی میگرفتو نگرفت ، اونوقت دایو کاملا واضح کروسو پنالتی گرفففت !!!!*

  زغالیا کی میخان ایمان بیارن بدون اشتباه داوری هیچی نیستن ؟!

  • حامد نقدی

   دقیقاً

 • مسی

  penaldooooo

 • سلمان

  من نمی دونم شما بهتر می دونید یا زیدان انقدر از زیدان انتقاد نکنید اگه تاکتیک های او نبود رئالو از بحران در نمی آورد مردی که نامزد بهترین مربی سال 2017 شده دو بار پیاپی فاتح لیگ قهرمانان شد لالیگارو گرفت زیدان میدونه چکار میکنه ..امشب تاتنهام خیلی خوب بود وگرنه رئال بازی خودشو کرد

برچسب ها