تلاش وکیل شیلیایی برای حذف کلمبیا و پرو از جام جهانی

تلاش-وکیل-شیلیایی-برای-حذف-کلمبیا-و-پرو-از-جام-جهانی

وبسایت رسمی برنامه نود - یک وکیل شیلیایی در تلاش است تا پرو و کلمبیا را به اتهام تبانی در دقایق آخر بازیشان در هفته اخر مرحله راهیابی به جام جهانی از این مسابقات حذف کند.

به گزارش وبسایت نود، خوزه آسادمه، وکیل شیلیایی شکایتی رسمی شامل 50 ویدئو را به عنوان مدرک تبانی کلمبیا و پرو به فیفا فرستاده است و امیدوار است که بتواند زمینه ساز حذف دو تیم در جام جهانی شود.

تصاویر تلویزیونی از دقایق آخر بازی کلمبیا و پرو در هفته پایانی راهیابی به جام جهانی جنجال ساز شد. فالکائو، کاپیتان کلمبیا در حالی که دهانش را پوشانده به سمت بازیکنان پرو می رود و با آنها صحبت می کند. با توجه به بی خیالی هر دو تیم در دقایق پایانی می توان حدس زد که بازیکنان پرو و کلمبیا از نتیجه بازی شیلی و شکست این تیم مقابل برزیل مطلع شده اند و می دانند که تیمشان حتی در صورت تساوی هم راهی جام جهانی می شود. با این نتیجه کلمبیا مستقیما به جام جهانی صعود کرد و پرو دو بازی نسبتا آسان مقابل نیوزلند به عنوان نماینده اقیانوسیه خواهد داشت.

آسادمه اعتقاد دارد که بازیکنان پرو و کلمبیا اخلاق فوتبالی را زیر پا گذاشته اند و امیدوار است که همان طور که گینه استوایی از مسابقات جام جهانی بانوان سال 2019 حذف شد،دو تیم مذکور هم از جام جهانی روسیه کنار گذاشته شوند.

این وکیل پاسخ فیفا به خود را هم منتشر کرده است. فیفا در نامه ای که به این وکیل زده به او گفته که تمامی اطلاعاتی که در اختیارشان قرار داده را مورد بررسی قرار می دهند و اگر نیاز باشد کمیته انضباطی فیفا در این باره تصمیم گیری می کند.

1140

اختصاصی

نظرات ۳

 • هم هتریک کرد هم چیپ زد،خربین5

  6پولیس هم یه وکیل برای خربین بگیره شاید حذفش کنه از فینال خخخخ

  • farhad

   چطوری تهه جدولی امسال با سقوط 6شتقلال به لیگ دسته پایین دیگه بجای پرسپولیس بهترین تیم آسیا باید با گلگهر سیرجان و شموشک نوشهر کری بخونی خخخخخخخ

 • حامد نقدی

  آره خب حق داره

برچسب ها