نعمتی‌نژاد: شاید بتوانیم بیت‌سعید را برای نیم‌فصل جذب کنیم

نعمتینژاد-شاید-بتوانیم-بیتسعید-را-برای-نیمفصل-جذب-کنیم

وبسایت رسمی برنامه نود -  مربی تیم فوتبال سایپا، گفت: بیت‌سعید بازیکن خوب خوزستان است و اول فصل او را می‌خواستیم. انتخاب استقلال بد نبود اما نتوانست در آنجا جا بیفتد.

به گزارش وبسایت نود ، سیروس نعمتی‌نژاد در نشست خبری قبل از دیدار مقابل سایپا، گفت: مقابل تیمی بازی می‌کنیم که انگیزه زیادی دارد. در راس این تیم علی دایی است که تیمش را در این سال‌ها به بهترین شکل هدایت کرده است. بازی فردا ما یک فینال است. طوری تمرین کردیم که برای کسب 3 امتیاز به میدان برویم. کسب یک امتیاز در روحیه تیم در بازی با استقلال اثر مثبت داشت. تیم با نشاط و روحیه تمرین کرده است. برای کسب 3 امتیاز بازی می‌کنیم تا در جدول بالاتر برویم و مقتدرانه‌تر کار کنیم.

وی افزود: رحیم زهیوی مصدوم است و عبدالله کرمی محروم است. هر بازی شرایط خاص خودش را دارد. آرزو می‌کنیم فردا بهترین باشیم تا حقانیت فوتبالمان را به اثبات برسانیم.

مربی فولاد در ادامه در مورد مطرح شدن بحث جذب حسن بیت‌سعید، یادآور شد: بیت‌سعید بازیکن خوب خوزستان است. اول فصل او را می‌خواستیم. انتخاب استقلال بد نبود اما نتوانست در آنجا جا بیفتد.  صبحت‌هایی شده و شاید بتوانیم او را در نیم فصل جذب کنیم. به چنین بازیکنانی نیاز داریم. بیت سعید سرعت خارق‌العاده‌ای دارد و اگر بتوانیم او را جذب کنیم بسیار خوب است.

وی در ادامه تأکید کرد:‌ ترابی 3 اخطاره است و بازیکن شماره 10 آنها رباط پاره کرده است. نمی‌گویم خدا را شکر اما این بازیکنان یک قدرت برای سایپا محسوب می‌شدند. فردا این بازیکنان خوشبختانه در اختیار سایپا نیستند. به بهترین شکل تمرین کردیم و حریف را به خوبی آنالیز کردیم. برنامه ما این است که در تمام باز‌ی‌های خانگی برنده شویم. در دو بازی به تساوی رسیدیم و در دو بازی بیرون از خانه برنده شدیم که این مسئله جایگزین شد. تمام هم و غم ما این است که از امتیاز خانگی استفاده کنیم. روی فوتبال نمی‌توان حساب کرد اما امیدوارم تیم ما فردا بهترین عملکرد را داشته باشد و برنده شویم.

 

 

2020

فارس

نظرات ۹

 • دسته ٣ رفتي چ ارزشي داري ...

  همون موقع ك پندارتايم پندارتايم ميكردن گفتيم بختيار ديگري در راه است ....

  • گروهان سرخ

   وای ازدست عمر الخربین
   در دو بازی مقابل پس پس اقای گل اسیا شد

  • 3☆☆4

   باشه آفرین

 • دختر پرسپوليسي

  خخخ
  وااااي خداييش خيلي خنديدم ! بيت سعيد آقاي گل ششتقلال يه گل نزد در صورتيكه تيم خودش بهترين گلزن بود!!

 • mehrab

  ههه بیت سعید میخوان باشه بهش میگم عزیزم قرارداد 2 ساله داره ثانیا بیت سعید خودش نمیاد مطمئن باش انتخاب اول و آخرش فعلا استقلال بزرگ هستش امیدوارم به زودی شاهد بازی های درخشانش باشیم و شفر 100% با تجربه ای که داره میتونه به خوبی از بازیکنان بازی بگیره..

 • arya pad

  بیت سعید عالیه نباید الکی از دسش بدیم امسال همه بد بودن

 • Ali

  ایتقلالی ها عجله نکنند بیت سعید بازیکن خوبیه.

 • عمر عبدالرحمن

  بيت سعيد رو هافبکهای استقلال بايد تغذيه کنن
  استقلال خط هافبکش ضعيفه

 • رائول

  خخخخخخخ... این که بمب بود !!!!!!!!

برچسب ها