تساوی که به درد کریمی و کرانچار خورد نه به درد گسترش فولاد و سپاهان

تساوی-که-به-درد-کریمی-و-کرانچار-خورد-نه-به-درد-گسترش-فولاد-و-سپاهان

وبسایت رسمی برنامه نود - دیدار تیم های گسترش فولاد تبریز و سپاهان اصفهان، تقابل دو مربی باتجربه و باسابقه ای بود که تیم هایشان در این فصل از شرایط خوبی برخوردار نیستند.

به گزارش وب سایت نود، اولین بازی از روز دوم هفته دهم رقابت های لیگ برتر بین دو تیم گسترش فولاد و سپاهان اصفهان برگزار شد، دیداری که اولین تقابل سرمربیان دو تیم در تاریخ لیگ برتر به حساب می آمد. فیروز کریمی بار دیگر هدایت یک تیم بحران زده را بر عهده گرفت تا تبحر خود برای کار در چنین تیم هایی نشان دهد.

اولین تقابل کریمی و کرانچار برنده نداشت؛ مصاف شاگردان این دو مربی حتی گلی هم در بر نداشت تا دو تیم به یک امتیاز بازی قناعت کنند. این تساوی بیشتر برای حفظ رکورد شکست ناپذیری دو مربی مفید بود. زلاتکو کرانچار برای پنجمین بار در لیگ برتر به مصاف گسترش فولاد رفت و باز هم بدون شکست بازی را به پایان برد. دو برد و سه تساوی حاصل نتایج کرانچار در تقابل با گسترش فولاد است.

از سوی دیگر، فیروز کریمی هم پنج بازی آخرش در برابر سپاهان را بدون شکست بوده است؛ آخرین بازی که سپاهان موفق به شکست شاگردان فیروز کریمی شد، در هفته چهارم لیگ هشتم بود که سپاهان با انگین فیرات موفق شد با 2 گل صبای قم که فیروز کریمی را روی نیمکت خود داشت، مغلوب کند. حدود 9 سال از آن دیدار می گذرد و زردپوشان اصفهانی در تقابل با تیم های فیروز کریمی هنوز نتوانستند به پیروزی دست یابند. در مجموع، در کل تاریخ لیگ برتر فیروز کریمی 4 بار سپاهان را مغلوب کرده و به همین تعداد نیز برابر آنها شکست خورده است.

 

 

 

 

2081

اختصاصی

نظرات ۰

اولین نظر را ثبت کن

برچسب ها