مورینیو: زلاتان تا پیش از سال نوی میلادی به میادین باز می‌گردد

مورینیو-زلاتان-تا-پیش-از-سال-نوی-میلادی-به-میادین-باز-میگردد

وبسایت رسمی برنامه نود - مورینیو درباره مصدومیت رشفورد و زلاتان صحبت کرده است.

به گزارش وبسایت نود، در آستانه دیدار هفته نهم لیگ برتر انگلیس مقابل هادرزفیلد مورینیو درباره آخرین وضعیت بازیکنان تیمش صحبت کرده است. او عنوان کرده زلاتان احتمالاً تا پیش از شروع سال جدید میلادی به ترکیب تیم بازمی گردد، و البته رشفورد هم در که در بازی با بنفیکا مصدوم شد و از زمین بیرون رفت، دچار مشکلی جدی نیست:

زلاتان تحت نظر ماست و سخت در حال تلاش است. اگرچه زلاتان به شدت تلاش می کند ولی قرار نیست، هفته آینده یا دو هفته دیگر به میادین بازگردد، باید به او زمان داد و منتظر ماند تا در بهترین وقتش به میادین بازگردد. آیا تصور می کنم قبل از سال 2018 به میادین بازگردد؟ بله فکر می کنم.

بازیکنان در دسترس تیم، همان هایی هستند که در بازی با بنفیکا حاضر بودند، اگرچه هر مربی دلش می خواهد تمام بازیکنانش را در دسترس داشته باشد ولی این اتفاق همیشه ممکن نیست و باید نسبت به آن واکنش نشان دهید، برخی ها دوست دارند فقط به یاد آورند که تیم شان را با تمام قوا در اختیار ندارند، ولی ما همیشه از این صحبت کردیم که این موقعیت، فرصتی را برای دیگران فراهم می کند تا خودشان را در زمین نشان دهند. البته این بدان معنا نیست که جای خالی آن ها حس نمی شود، چرا اتفاقاً دوست داشتم تمام بازیکنانم را داشته باشم.

1878

اختصاصی

نظرات ۰

اولین نظر را ثبت کن

برچسب ها