کریمی: امیدوارم بهتر از این شویم

کریمی-امیدوارم-بهتر-از-این-شویم

وبسایت رسمی برنامه نود - بازیکن تیم فوتبال نساجی مازندران گفت: در نیمه اول خطای پنالتی روی من شد اما داور به آن توجهی نکرد.

به گزارش وبسایت نود، حسین کریمی با ابراز تاسف از حذف تیمش از جام حذفی بعد از شکست مقابل استقلال در جمع خبرنگاران گفت: در نیمه اول بازی خوبی به نمایش نگذاشتیم، اما در ادامه بهتر شدیم. برای اینکه بتوانیم در چنین بازی‌هایی پیروز شویم باید بهتر از این باشیم.

وی افزود: شرایط تیم ما بد نیست، اما امیدوارم بهتر از اینکه هستیم شویم تا در لیگ یک موفق بوده و جواز صعود به تیم برتر را بگیریم.

بازیکن نساجی مازندران با اشاره به داوری این دیدار یادآور شد: دوست ندارم در مورد داوری صحبت کنم اما او یک پنالتی به خاطر خطایی که روی من انجام شد را نگرفت. این پنالتی در نیمه اول اتفاق افتاد که اگر اعلام می‌شد شرایط فرق می‌کرد.

کریمی راجع به حضور هواداران مازندرانی در ورزشگاه آزادی عنوان کرد: تماشاگران ما همیشه لطف دارند. آنها عاشق تیم و شهر‌شان هستند و از تک تک آنها تشکر می‌کنم. ان‌شاءالله که بتوانیم در ادامه خواسته‌های آنها را برآورده کنیم.

وی در واکنش به سوال عجیب یکی از خبرنگاران مبنی بر اینکه اگر در یک مقطع دیگر با استقلال برخورد می‌کردند شاید پیروز می‌شدند، خاطرنشان کرد: نمی‌دانم منظورتان چیست، الان چند هفته‌ای هست که بازی‌های لیگ شروع شده و دو تیم در شرایط مناسب به مصاف هم رفتند و نتیجه بازی کاری به این موضوع نداشت.

 

 

2020

تسنیم

نظرات ۳

 • زانیار

  دقیقا

 • پسر ایتالیایی

  اوسانی 8 شیشتقلال 0
  غصه نخور داداش پرسپولیس حذفش میکنه.

 • 3

  کدوم پنالتی؟ اینجوری که باید تو هر بازی چند تا پنالتی بگیرن.
  تازه خوش شانس بودین که ضربه شجاعیان به تیرک دروازه خورد...

برچسب ها