ادعای اسکای؛ مونتلا تنها دو بازی دیگر در میلان فرصت دارد

ادعای-اسکای؛-مونتلا-تنها-دو-بازی-دیگر-در-میلان-فرصت-دارد

وبسایت رسمی برنامه نود - بنا به گزارش ها، وینچنزو مونتلا برای اینکه سرمربی تیم میلان باقی بماند، باید از دو بازی بعدی این تیم 6 امتیاز کسب کند.

به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، سرمربی روسونری بعد از 3 شکست متوالی در سری آ و سپس تساوی بدون گل مقابل آ.ا.ک آتن در لیگ اروپا، به شدت تحت فشار است.

حالا Sky گزارش داده که مونتلا تنها دو بازی دیگر فرصت داد و باید هر 6 امتیاز را در دیدار مقابل کیه وو و جنوا کسب کند و در غیر اینصورت شغل خود را از دست خواهد داد. در آخرین بازی ماه اکتبر یوونتوس میهمان میلان خواهد بود، اما مونتلا باید حداکثر امتیازات را از دو بازی بعدی کسب کند تا فرصت هدایت تیم در مقابل یوونتوس را هم داشته باشد.

1771

اختصاصی

نظرات ۳

  • آث میلان...

    اونقد تو این چند سال حرص خوردیم ک دیگه نمیدونم چیبگم ولی یروز بر میگردیم.مثل هوادارای الان دو رو نیستیم ک باد ب هر کدوم بوزه بریم اونسمت میاانم آرزوس....

  • کیوان

    این ادم برای میلان اصلا مربی خوبی نیست.بر فرض این دو بازی رو هم ببره باز هم شروع میکنه باختن و امتیاز از دست دادن.یک سال و نیمه که تیم دستشه با کلی بازیکن جدید و تقریبا خوب ولی هیچ کاری نکرده.این تیم حدود ۳۹۰ میلیون دلار بازیکن داره ولی تورینوی شصت میلیونی از این تیم بهتر بازی میکنه و بالاتره تو جدول..خلاصه اینکه نسخه ایتالیایی منصوریان سایه شو انداخته رو میلان بزرگ حالا حالا هم قصد رفتن نداره..

  • سن سیرو

    ایشالله ابن دو بازی هم نتیجه نگیره تا اخراج شه.. میلان یک مربی بزرگ در حد انجلوتی.مورینیو.گواردیولا.لویس انریکه و.. میخاد که به تیم شخصیت قهرمانی بده. بنظرم اولین چیز برای یک تیم مربی بزرگ هستش.

برچسب ها