قدوس ۵ میلیون دلاری شد/کویینز پارک رنجرز انگلیس به دنبال ستاره ایرانی

قدوس-5-میلیون-دلاری-شدکویینز-پارک-رنجرز-انگلیس-به-دنبال-ستاره-ایرانی

وبسایت رسمی برنامه نود - رسانه‌های انگلیس مدعی شدند که باشگاه کویینز پارک رنجرز انگلیس به دنبال جذب ستاره ایرانی الاصل تیم استرشوندس سوئد است.

به گزارش وب سایت نود، سامان قدوس، هافبک ۲۳ ساله ایرانی تیم استرشوندس سوئد است که بنا به گزارش رسانه‌های لندن باشگاه کویینز پارک رنجرز لندن در تابستان پیش رو به دنبال جذب او است.

کویینز پارک رنجرز در حال حاضر در لیگ دسته دون انگلیس بازی می‌کند و این باشگاه به دنبال جذب این هافبک ایرانی است و برای امضا قرارداد با او مبلغی بیش از ۲.۶۵ میلیون دلار درنظر گرفته است.

تالکسپورت رادیوی انگلیس اعلام کرد که قیمت سامان قدوس کمتر از ۵ میلیون دلار نیست. این به خاطر است که رئیس باشگاه استرشوندس سوئد روز گذشته در مصاحبه با رسانه‌های سوئدی اعلام کرده بود که باشگاه به کمتر از این مبلغ حاضر به فروش قدوس نیست. سامان به تازگی برای تیم ملی ایران بازی کرده است و این درحالی است که از سوی تیم ملی سوئد نیز پیشنهاد داشت.

 این در حالی است که قیمت قدوس در تابستان گذشته بنا به اعلام رئیس باشگاه استرشوندس یک میلیون دلار بود ولی با عملکرد درخشان این ستاره ایرانی در لیگ اروپا و لیگ سوئد قیمتش ۵ برابر شد. از سوی دیگر ۲ روز پیش قدوس در مصاحبه با یک سایت سوئدی اعلامک کرده بود که دوست دارد در بوندسلیگا یا لالیگا بازی کند.

 

2051

نظرات ۵

 • حامد سپاهان

  باز شروع شد . هر روز یه تیم دنبال بازیکن ایرانیاس و اونا هم آخرش در تیم های درجه چندم خودشون می مونند

 • وفا

  دراینکه بازیکن خوب وباکیفتی است بادوبازی ملی ثابت شد ولی امیدوارم این خبر مثل لاتزیو رفتن سردار ازمون نباشد

 • شاهان

  ببینم میتونیم این رو هم دقیقا مثل سردار آزمون که رفت لیورپول بفرستیم کویینز پارک رنجرز اونم با این قیمت.

 • yaver

  بیا تحویل بگیر این پیشنهاد توهین آمیزه تیم دسته دومی!!! پیشنهاد گالاتاسارای رو باید قبول کنه چون بهترین پیشنهادی است که درحال حاضر پیش روش هست تیمی که همیشه مدعی قهرمانی لیگ ترکیه هست باید به تیمی بره که در رقابت برای قهرمانی باشه و یکی از غولهای لیگ برتر اون کشور باشه مثل گالا الان تنها تو لژیونرها انصاریفرد هست که چنین وضعیتی داره با کاوه رضایی متاسفانه بقیه لژیونره تیمشون یا متوسطه یا در حال سقوط

 • ترختوری

  باز شروع شد اینم مثل آزمون

برچسب ها