تارتار: از اشتباه بزرگ کمک داور به راحتی نمی‌گذریم

تارتار-از-اشتباه-بزرگ-کمک-داور-به-راحتی-نمیگذریم

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم گفت: کمک داور بازی ما برابر ذوب‌آهن اشتباهی داشت که نمی‌شود به راحتی از کنار این قضیه گذشت.

 

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، مهدی تارتار در مورد پیروزی باارزش تیمش مقابل ذوب‌آهن در هفته دهم لیگ برتر اظهار داشت: ما با یکی از بهترین تیم‌های لیگ بازی کردیم، تیمی که نفراتش چند سال است کنار هم بازی می‌کنند و از مربی بزرگی بهره می‌برد. وقتی تیمی سراغ امیر قلعه‌نویی می‌رود شک نکنید به دنبال قهرمانی در لیگ است و مطمئن باشید ذوب‌آهن یکی از مدعیان جدی قهرمانی خواهد بود.

وی با تأکید بر اینکه تیمش در بازی با ذوب‌آهن تا حدی هم خوش‌شانس بود، ادامه داد: ما در اوایل بازی چند بار دروازه‌مان تهدید شد و واقعاً خوش‌شانس بودیم که گل نخوردیم. اگرچه محسن فروزان عکس‌العمل‌های خیلی خوبی در این بازی داشت و در کنار دیگر بازیکنان ما بهترین بودند. خوشحالم از اینکه این برد باعث شد دوباره به صدر جدول برگردیم و کاری کردیم که تیم‌مان را بیشتر از قبل باور کنند.

سرمربی پارس جنوبی جم در واکنش به این موضوع که از حالا به این تیم به‌عنوان یک تیم مدعی جدی قهرمانی نگاه می‌شود، یادآور شد: چنین نگاهی از چند هفته قبل به ما شد، چرا که 10 هفته است بدون شکست بوده‌ایم و این نمی‌تواند اتفاقی باشد. البته ما خودمان هنوز از تیم‌مان توقع قهرمانی نداریم و سعی می‌کنیم بازی به بازی پیش برویم. بارها گفته‌ام ماندن در لیگ و ثبات در نتیجه‌گیری هدف ما بود، اما در این‌راه اگر در جمع مدعیان باقی بمانیم به کسب ابن عنوان هم فکر می‌کنیم. هیچ‌کس از قهرمانی بدش نمی‌آید و رسیدن به این عنوان یک چالش بزرگ پیش روی ماست که اگر بتوانیم به این خواسته‌مان برسیم، کار بسیار بزرگی را انجام داده‌ایم.

تارتار راجع به اینکه آیا خودش و شاگردانش به این باور رسیده‌اند که می‌توانند قهرمان شوند، خاطر نشان کرد: ما واقعاً یک مجموعه خیلی خوب را در اختیار داریم و با شعار رفاقت، ریاضت و سعادت کار خود را پیش می‌بریم. بازیکنان‌مان هر روز به قهرمانی فکر می‌کنند و خودشان را باور کرده‌اند. من هم به تیمم ایمان دارم و اعتقادم این است که کسب عنوان قهرمانی غیرممکن نیست، اما باید بتوانیم این روندی را که در پیش گرفته‌ایم، ادامه دهیم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا از داوری دیدار تیمش با ذوب‌آهن رضایت دارد یا نه، گفت: در جریان بازی و در دقیقه چهار مسابقه کمک داور آفساید محرز چهار بازیکن ذوب‌‌آهن را نادیده گرفت و نزدیک بود، دروازه‌مان باز شود. امروز صبح که فیلم بازی را مرور کردم به این نتیجه رسیدم که از کمک داور دوم بازی شکایت کنیم، چرا که این آفساید آن قدر محرز بود که نگرفتنش جای بحث دارد. مگر می‌شود کمک داور چهار بازیکن حریف را در آفساید ندیده باشد؟! ما یک هفته تمام روی آفساید‌گیری کار کرده بودیم و می‌دانستیم که چگونه بازیکنان بلندزن ذوب‌آهن را روی ضربات ایستگاهی در تله آفساید بیاندازیم، اما کمک داور خیلی راحت داشت حق تیم ما را ضایع می‌کرد و به این خاطر راحت از کنار این موضوع عبور نخواهیم کرد. حتی شده خودم شخصاً به کمیته داوران رفته و این صحنه واضح را به اعضای این کمیته نشان می‌دهم.

تارتار در پایان در واکنش به این پرسش که آیا با توجه به سخت‌گیری‌های کنفدراسیون فوتبال آسیا تیم جم در صورت کسب سهمیه آسیا می‌تواند فصل بعد یکی از نمایندگان ایران در این رقابت‌ها باشد، گفت: همان‌طور که قبل از آغاز این فصل در مدت دو ماه توانستیم امکانات لازم را برای میزبانی از بازی‌های لیگ‌مان فراهم کنیم در صورت کسب سهمیه آسیا هم اطمینان داشته باشید که نظر AFC را هم جلب خواهیم کرد. مجموعه پارس جنوبی جم از مدیران کاربلد و توانایی برخوردار است و اطمینان داشته باشید که آینده روشنی در انتظار این باشگاه خواهد بود.

وی در پایان ضمن تشکر از هواداران تیمش اضافه کرد: هواداران ما در نوع خود بهترین هستند و جا دارد بار دیگر از تمامی آنهایی که برای حمایت از تیم به اصفهان آمدند و یا در منزل دعاگوی ما بودند، تشکر کنم. همه هدف ما این است که با کسب نتایج خوب دل هواداران‌مان را شاد کرده و افتخاری کسب کنیم.

 

2051

تسنیم

نظرات ۰

اولین نظر را ثبت کن

برچسب ها