نامه اعتراض‌آمیز و تند باشگاه پرسپولیس به کنفدراسیون فوتبال آسیا

نامه-اعتراضآمیز-و-تند-باشگاه-پرسپولیس-به-کنفدراسیون-فوتبال-آسیا

وبسایت رسمی برنامه نود - باشگاه پرسپولیس با ارسال نامه‌ای به کنفدراسیون فوتبال آسیا، اعتراض شدید خود به داوری بازی با الهلال را با اشاره به نامه‌های قبلی و تاثیر اشتباهات در نتایج رقابت‌های این دوره اعلام کرد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، با توجه به درخواست‌های مکرر هواداران و رسانه‌ها در ارتباط با مسائل داوری بازی با الهلال به اطلاع می‌رساند؛ این باشگاه با توجه به نظرات کارشناسی داوری، روند ادامه‌دار اشتباهات داوری در این دوره از رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا که اکثر آنها به زیان پرسپولیس رقم خورد و همچنین درخواست‌های پرشمار هواداران و رسانه‌ها، اعتراض شدیدالحن خود به این موضوع را به کنفدراسیون فوتبال آسیا ارسال کرده است.

پس از بازی با الهلال باشگاه پرسپولیس با تماس‌های مکرر هواداران روبرو بود که نسبت به تاثیر گذاری اشتباهات مکرر داوری در نتیجه این دیدار ابراز ناراحتی کرده و خواهان اقدام باشگاه بودند و این در حالی بود که باشگاه بلافاصله پس از بازی برای انجام این امر، تصمیم‌گیری کرد.

باشگاه پرسپولیس پیش از این با توجه به مواجهه با اشتباهات داوران در بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا، مراتب اعتراض خود را به کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام کرده بود و خواستار رسیدگی به این مساله و همچنین دقت نظر در انتخاب داوران با توجه به مواجهه با تیم‌های عربی شده بود که متاسفانه ترتیب اثر لازم به آن داده نشد.

باشگاه پرسپولیس در نامه جدید خود که با توجه به مسائل یاد شده از ادبیات تندتری برخوردار بود، ضمن اشاره به اشتباهات فاحش داوری در این دوره از رقابت‌ها که به طرز عجیبی در قریب به اتفاق موارد به زیان پرسپولیس تمام شده است به طور مشخص به اشتباهات داور عمانی در مسابقه برگشت برابر الهلال پرداخته است و تاکید شد؛ این اشتباهات نه تنها نتیجه این مسابقه، بلکه با توجه به روند مسابقه احتمالا نتیجه کلی این دوره رقابت‌ها را تحت تاثیر قرار داد.

در بخش دیگری از این نامه اشاره شده است؛ کنفدراسیون فوتبال آسیا در جریان مسابقات، روی کوچکترین مسائل حساس بوده و حتی پرتاب یک بطری آن هم در مسابقه‌ای که پرسپولیس مجبور شد به خاطر درخواست طرف عربستانی و قبول آن از سوی کنفدراسیون، خارج از خانه برگزار کند. سوال می‌پرسد، در حالی که مسائل مهمتر و تاثیرگذارتری در حال روی دادن هستند.

همچنین عنوان شده است؛ کنفدراسیون برای کوچکترین موارد از باشگاه توضیح می‌خواهد و حالا باشگاه پرسپولیس از کنفدراسیون این سوال را مطرح می‌کند که چه کسی پاسخگوی دلسردی میلیون‌ها هوادار پرسپولیس خواهد بود؟ آنها از یک سو از تماشای بازی تیم محبوب خود در ورزشگاه خانگی محروم شده‌اند و از سوی دیگر تیم خود را به دلیل اشتباهات داوری قربانی می‌بینند.

 

2051

سایت باشگاه پرسپولیس

نظرات ۶۹

 • ss 4 atisheh

  داداش هر چه نامه هم بزنی
  از آبروریزی ۶ تایی شدن جلوی
  عربستانی ها کم نمیکنه ....
  شیشپولیس زنگ تفریح تو آسیا

  • مصطفی

   انگار عمر عبدالرحمن رو فراموش کردی!

  • جام برندگان آسیا حسرت استقلالی ها

   زنگ تفریف شیشتا خوردن تو 48 دقیقه و چهارتا خوردن از نوف باخور

  • جمشید

   هیس س س س س ته جدولی ها ...به امور خودشون و تیمهای هم ردیف رسیدگی کنند.

  • sasan

   ببین کی از 6 دتایی شدن داره حرف میزنه
   شما که اسطوره 6 تایی شدنی داداش
   هنوز تیمی تو فوتبال ایران به وجود نیومده که از تیم های رده دوم فوتبال آسیا تو یه بازی 6 تا بخوره بجز؟!!!
   بلند اسم تیمتو بگو از اون ته جدول شیییییشتقلالی

  • امیر

   نزار عبدالرحمن رو صدا کنما

  • امیررضا

   تو یه بازی شیشتا خوردین بلبل زبونی هم میکنید...شما بفرما تیمتو دریاب سقوط نکنه تا دسته سه... از آسیا صحبت کردن پیشکش

  • پرسپولیس کبیر و العین صغیر و 6 بیاد موندنی

   اینم بگم معلومه بدجوری عدد 6 براتون تو سال های دراز عقده شده که منتظر فرصت بودید خخخخخخ
   چقد بعضی از این ششتقلالی ها بی چاره اند که عدد مشخصی ندارند باهاش کری بخونند مجبور میشن هی جعل عدد کنند مثلا عدد چهار رو جعل کردن که بینش مساوی بود که چهارشون زیر سئوال رفت و البته دو بار قبل هم 4 تایی شده بودن و بعدش عدد 3 رو جعل کردن که اون باختمون هم با اختلاف یه گل بود در صورتی که بارها ما سه هیچ برده بودیمشون و حالا هم ما تو دو بازی رفت و برگشت 6 - 2 باختیم که اختلاف 4 گل بوده رو عدد 6 خودمون رو به رخمون کشیدید که اگه اینطور باشه و دو بازی رو حساب می کنید 6 تای خودمون و 6 تای العین رو بخوایم حساب کنیم اونم تو دو تا بازی تک بازی حساب کنیم که میشه 12 و 12 بیشتره یا 6 هان ؟؟؟؟؟
   دلم براتون میسوزه و خوشحالم اولین بار حدود 35 سال پیش خواستم هوادار یه تیم بشم، تیم عشقپولیس رو انتخاب کردم تا مجبور نشم عدد جعل کنم و انقد بیچاره عدد دیگر تیم ها باشم
   ششتقلال کی بودی تو ؟ خخخخخخخ

  • شیشتایی فقط شیشتقلولی ۵۲

   هر وقت تونستین خودتون به ما شیشتا بزنین بعد بیاین کری بخونین
   ما ۶ تا بهتون زدیم که کری میخونیم
   بعدشم دیگه برو سر درسهات که فردا مدرسه داری دیر میشه :))

  • هادی

   دیدگاه شما...شما که گل کاشتین 6 تا تو یه بازی جلو تیم عربی با شیشعلی خوردین که خخخخخخخخخخخخ

 • صالح

  اينا که انگليسی بلد نيستن. خدا رحم کنه معلوم نيست چی نوشته تو نامه!

  • طرفدار

   اس اس4پرروییهم حدی داردشما که ازالعین دریکبازی6تاخوردین حالامیخوای بابیهوده گویی ازسوزشت کم کنی؟شماکه تخصصتتانشیش تایی است دیگه سرتان پایین باشد وحرف الکی موقوف!!!!!

 • ماهان

  بابا بیخیال شد دیگه به خدا پرسپولیس اگه ۱۰ بار دیگه با الهلال بازی کنه امکان برد نداره.
  حالا یک طرفه به قاضی نرید گل اول امیری خطا کرد بدون شک.
  به فکر داربی باشید.

  • سپیدرودعشق بی پایان

   منطق شیشدقلالی،،اینکه یه بازیکن درفلان دقیقه یه حرکت مشکوک بخطا کرده وپس ازچندفعل وانفعال پرسپولیس گل زده خطاست،،ولی بازیکن پرسپولیس قبل محوطه خطاکنه قطعاًپنالتیِ،،شوتی هم ک بشار رسن ب سمت دروازه زدوپس ازبرخورد بدست بازیکن الهلال دفع شد ک اصلاًپنالتی نیست،حالاچی شد ک اومدین و پرسپولیسی ک برغم قرارگرفتن درگروهی ک دوتیم ازش در4تیم برتراسیاهستندوتا ب این مرحله،، از12 بازی 2بار جلوطرفداراش ب میدون رفته ودرهمه ی10بازیِ بعد جلواعراب درکشورهای عربی بازی کرده ،،،تعدادگلهای خوردش درچندبازی روجمع میکنین تا بعددشیش برسین،،،دلیل برهمگان روشنه وناشی از عمق سوزشیه ک ازخوردن شیش گل،،اونم باگذاشتن هشت دفاع درشانزده تیم اسیا خوردین هست، سوزشی ک همچنان درنظرات 6دقلالیا ب وضوح دیده میشه،،عاقلان دانند ک این ازشدتش کم نخواهدکرد،،

 • محمد

  مهم نیست نذاشتن قهرمان بشی...
  تو محبوب قلبهایی پرسپولیس من

 • سجاد

  واقعا تمام موارد به حق بودن
  میخوان استادیوم آزادی رو از ما بگیرن
  چون این استادیوم کابوس تمام تیمهای اسیا است

 • سعید

  باید به fifa نامه بزنند و فساد afc رو گوشزد کنند بهشون .. نامه زدن به afc مشابه با دیوار صحبت کردنه !

  • پرسپولیس کبیر و العین صغیر و 6 بیاد موندنی

   دقیقا

 • پاس ن هتریک

  حالا اعتراضم کردیم کودگوش شنوا..
  ن پرسپولیس ب مسابقات برمیگرده ن مرهمی میشه واس هوادار

 • طاها

  جا داره یادی کنیم از جناب کفاشیان که بخاطر پست و منفعت خودش به یک عرب رای داد تا بشه رییس afc تا اینکه به یک کره ای یا ژاپنی رای بده

 • عمر عبدالرحمن

  مظلومترين تيم تاريخ ليگ قهرمانان

 • ❤سلطان کریس❤

  جواب تمام این بی عدالتی ها به پول عربها ختم میشه.باپول جذابیت روهم خریدن.داورو خریدن.کنفدراسیون آسیا روخریدن.تماشاگررو خریدن.هرچیزی که فکرکنین خریدن باپول....حالا کی میتونه به این عربها حرف بزنه...انقدرپول ورشوه میدن تاقهرمانشون کنن وتموم

  • تاج افتخار آسیا

   عمر خربین سلام میرسونه و میگه دیدمتون خخخخخ

برچسب ها