جنجال و کتک کاری در ورزشگاه تختی تهران/ ورمزیار نقش اول بزن بهادرها

جنجال-و-کتک-کاری-در-ورزشگاه-تختی-تهران-ورمزیار-نقش-اول-بزن-بهادرها

وبسایت رسمی برنامه نود - عصر پنجشنبه گذشته تیم های جوانان استقلال و نفت تهران در چارچوب رقابتهای جوانان تهران به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه دو بر یک به سود استقلال پایان یافت.

به گزارش وب سایت نود،  در پایان بازی اتفاقات حاشیه ای و جنجالی عجیبی رخ داد که حتی به درگیری فیزیکی و کتک کاری شدید میان چند نفر از اطرافیان و همراهان دو تیم انجامید.
غلامحسن علیمحمدلو که پسرش مهاجم تیم نفت تهران است و در دقیقه 92تک گل تیم نفت را از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند با سایت نود تماس گرفت. پسر او که گل زده بود به شدت مورد ضرب و شتم قرار گرفت. او درباره وقایع عصر پنجشنبه می گوید: پسرم بعد از اینکه به تیم استقلال گل می زند طبق یک روال طبیعی شادی می کند و در همان لحظه از روی سکوها یک نفر به او فحاشی می کند. پسرم که تصور می کرده شخص معترض از هواداران استقلال است بدون توجه به او به کارش ادامه می دهد تا اینکه پس از پایان بازی صادق ورمزیار مدیر آکادمی استقلال رضا را صدا می زند و پسرم هم به سمت او می رود و به محض اینکه به وی نزدیک می شود صادق ورمزیار یک سیلی محکم به گوش پسرم می زند و به او می گوید که تو خیلی بچه ای! من بچه جنوب شهرم و پیشکسوت استقلال هستم. من تو را از فوتبال محو می کنم و حرفهای دیگری که همراه با تهدید بوده است.
در همان لحظه چند نفر از بازیکنان و اطرافیان و همراهان استقلال هم به جانبداری از ورمزیار به پسرم حمله می کنند و او را به شدت کتک می زنند که اگر پادرمیانی حسن مددی مربی جوانان نفت نبود شاید فاجعه تلخی هم به خاطر این حرکت ناشایست ورمزیار رخ می داد.
پدر رضا علیمحمدلو در ادامه می گوید: من این ماجرا را با جدیت پیگیری می کنم و امروز هم از صادق ورمزیار شکایت خواهم کرد. او بدون هیچ دلیلی پسرم را کتک زده و باید به حکم قانون تاوان کار اشتباهش را بدهد.این آقا به جای اینکه الگوی نسل جوان باشد خودش وارد معرکه می شود و جنجال درست می کند. مدیریت باشگاه استقلال هم اگر با او برخورد نکند باید پاسخگو باشد.
در همین باره حسن مددی سرمربی تیم جوانان نفت نیز ماجرای درگیری و کتک کاری پایان بازی را چنین نقل می کند: دقیقه 92وقتی داور برای ما پنالتی گرفت صادق ورمزیار از روی سکوها به شدت به داور اعتراض کرد. مهاجم تیم ما رضا علیمحمدلو وقتی پنالتی را گل کرد به شادی پرداخت و در حالیکه بازی رو به پایان بود اعتراض ورمزیار و اطرافیانش همچنان ادامه داشت. مهاجم تیم ما هم وقتی با اعتراض شدید آنها مواجه شد به آنها گفت پنالتی درست بوده است. در همان جا یک درگیری لفظی رخ داد که من دخالت کردم و ختم بخیر شد. پس از لحظاتی داور سوت پایان را زد و در حالیکه مهاجم تیم ما داشت زمین را ترک می کرد مدیر آکادمی استقلال به سمت او رفت و یک سیلی محکم به گوش بازیکن ما زد و بلافاصله چند نفر از اطرافیان او هم به علیمحمدلو حمله کردند و درگیری شدیدی رخ داد. من به عنوان مربی تیم جوانان نفت واقعا از آقای ورمزیار دلخورم. چون حتی اگر بازیکن من مقصر باشد او نباید چنین برخوردی با یک بازیکن جوانان بکند. ورمزیار پیشکسوت باشگاه استقلال است و انتظار می رود که خودش برای بقیه الگو باشد. اگر پدر بازیکن ما و یا بستگان او در استادیوم بودند و به جانبداری از رضا وارد درگیری می شدند معلوم نبود چه فاجعه ای رخ دهد. باید بپذیریم که یک اتفاق تلخ به همین سادگی رخ می دهد و ممکن است حتی سلامت و جان یک بازیکن جوان به مخاطره بیفتد. به هر حال این حرکت ورمزیار به دور از جوانمردی و انصاف بود که خودش و چند نفر دیگر به یک بچه تیم جوانان حمله کنند و او را کتک بزنند. کمیته انضباطی به خاطر این حرکت ناشایست باید با آنها برخورد کند.

2051

اختصاصی

نظرات ۶۰

 • بهرام ده تقلال از گرگان

  اینم از فرهنگ تیم چهارم پایتخت،ده تقلال،هشت تقلال یا ششتقلال یا چهار تقلال.اینقدر اسم داره تیمشون که از هول افتادن تو دیگ.میگن شش پولیس ،احسنت درست میگن چون به ششتقلال شش تا تو یه بازی زدیم.میگن چهار پولیس اونم راست میگن چون چهار تقلال رو سه بار چهار تا زدیم.ایول به پرسپولیس کبیر

  • امیرحسین

   ببین اینو جدی میگم واقعا یه فکری بحال تونل توحید تیمتون بکنید ، چون هر اندازه تیم خوبی داشته باشید باید نگران این مساله باشید که محسن اگر دو تا از مدافعاتون رو ببره سفره خونه، تونلوند ۱۰ تا میخوره. میگی نه نگاه کن .

  • فینال اسیا حسرت پی پسیا

   استقلالیا هرکار کنن ولی کار بزرگای تیم شما شیث و نصرتی نمیکنن که ابرو ایرانی تو کل دنیا بردین
   ادمین اگه واقعا بی طرفی بچاپ

  • رضا

   دوغت را بنووووش

  • آبتین

   فرهنگ فقط بازیکن شما که مسی و رونالدو رو تیتر اول یاهو نفرتن ولی شیث رضایی و محمد نصرتی رفتن

  • امیرحسین تاجی

   به نظرم اون دسته از طرفداران پیروزی باید اول قلیان را از برنامه روزانه بازیکنان حذف کنند و بعد اینطور بی فرهنگ نظر بدهند.درسته و ما هم قبول داریم کار اشتباه ورمزیار رو.

  • مرتضی

   بهتر از تیم دخانیات شماست

  • نادر

   بهرام جان خونتو کثیف نکن اینا همشون سر خورده هستند و عصبی..تیمشون نتیجه که نگیره از همین کارا انجام میدند حتی اگر جلو هم باشه ..تو فوتبال لیگ هم توجه کنی یک فول هم میکنند که داور سوت میزنه چون عادت به سوت داور ها ندارند داور را دور میکنند و فشار به داور میاورند که چه اتفاقی افتاده که سوت زدی مگر پای کسی شکسته..اینا فقط فولو پا شکستن میدونند بعلاوه انکه هر گلی هم بهشون بزنی یه جورایی گل نیست..

  • حمزه

   متاسفم برای اون دسته از کسایی که به خاطر اینکه این اقا شیشتقلالیه کامنت میزارن و از عمل چاله میدونی این اقا دفاع میکنن.و خودشونو به کوچه علیچپ زدن و زیر این پست کری میخونن.

   اقای ورمرزیار خجالت بکش

 • ERFAN

  سهم اصلی مردم و تماشاگران از فوتبال در همه ی رده های سنی مخصوصا کودکان ، نوجوانان و جوانان لذت بردن از بازی و الگو برداریه اخلاقیه.. یه همچین درگیری هایی به ضرر همه میشه و اصلا نتیجه ی خوبی نداره اونم توی این سن و سال و رده های پایه.. ای کاش مربیان پایه علاوه بر آموزش های فنی سعی کنن الگوهای اخلاقی هم واسه این بچه ها باشن..

  • سرباز آبي پوش

   شايان جان دمت گرم نيم ساعت خنديدم، واقعأ اي ول، تيم شما بايد اسمش بشه پرسدخانيات اون وقت تو اون عكس كه قليون با فوتوًشاپ ناشيانه تو دماغ وريا بود مدركت هست؟ آي خدا دلم . عمل ورمزياز هم زشت بود ولي به تيم ربطي نداره، در ضمن تيم شما سرآمد موارد اخلاقي هست مثل شيث و نصرتي و محرمي

 • حمید

  مکتب ششتقلاله دیگه.

  • امیرحسین

   مکتب قلیون خوبه ؟

  • میگم عمر ها بیانا

   عمر السوما عمر خربین

  • شایان پرسپولیسی

   امیرحسین جان مکتب قلیون رو سراغشو از وریا و حنیف و رحمتی و سایر موارد بپرسی برات توضیح میدن کیه:))))))

  • مجید

   دادا حمید اینا از محمد اوسانی شاکی بودن خخخخخخخ

 • امیرحسین

  بی خود کرده ورمرزیار مگه چاله میدونه !؟ لاتی ؟ لمپنی ؟ آقا با این برخورد کنید بندازیدش از این ورزش بیرون . به خدا اینا نمی فهمفن که جزوی از تاریخ یه باشگاه ساده نیستند . نمی فهمند که باید بجای این حرکات زشت الگویی باشند برای سنین کمتر . متاسفم برات آقای ورمرزیار به عنوان یه هوادار قدیمی .

 • 6*4

  پیش کسوتشون هم همینه !

 • عمر خربین

  باید حرف های ورمزیار و اونطرف داستان رو هم بشنویم تا بدونیم که مقصر اصلی کیه این فقط ی سمت قضیه بود ، ورمزیار از پیشکسوتان فوتبال هست و امکان نداره که همچین کاری و دعوا کردن رو به این راحتی انجام بده اصلا با شناختی که ما از صادق ورمزیار داریم آدم حاشیه ای و اهل درگیری نیست قطعا شیطنتی اون سمت جریان بوده ، در هر حال از ورمزیار بعنوان یک پیشکسوت و بزرگتر انتظار بیشتری میره که برای جوانان که خام هستن الگو باشه و این کار واقعا عجیب بوده

 • ..محمد امین

  ایول به مکتب دوچرخه سواران

 • آبیه واقعی

  فوتبال حرفه ای.....///شفر باید جوانان استقلال و پایه ها رو هم کنترل کنه///افتخاریم که نگم.....

 • شهرام(آنتی کیروش)

  مکتب شستقلال و دیگر هیچ

  • رهی

   مکتب شما چطوره؟دوپینگ و قلیون

  • عبدالرحمن

   آقای رهی شما از مکتب قلیون صحبت نکن که گنداتون کم نبوده از قلیون کشی رحمتی تا وریا که تازه گندش دراومد از چیزی حرف بزن که توش گند نداشته باشید .

 • amir

  جالبه مکتب مکتب هم میکنن :))

  • Blue boy

   مکتب شمارو هم میشناسیم (علی عبده )معرف حضور همه هستن،چیزدیگه ای نمیگم
   ادمین اینو بچاپ دیگه

  • ebi

   شما دیگه دم از مکتب نزنید با اون طارمی تون هه

برچسب ها