بیرانوند:نمی‌توانند شماره یک پرسپولیس و تیم ملی را از بیرانوند بگیرند

بیرانوندنمیتوانند-شماره-یک-پرسپولیس-و-تیم-ملی-را-از-بیرانوند-بگیرند

 وبسایت رسمی برنامه نود -  دروازه‌بان تیم پرسپولیس گفت: ما دوست داشتیم قبل از دربی به مانند استقلال برنده شویم و با روحیه خوبی به استقبال دربی پایتخت برویم.

به گزارش وبسایت نود ، علیرضا‌ بیراوند دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس پس از برتری مقابل نفت در جام حذفی گفت: خدا را شکر بازی خوبی بود. هر دو تیم خوب ظاهر شدند. ما دوست داشتیم قبل از دربی به مانند استقلال برنده شویم و با روحیه خوبی به استقبال دربی پایتخت برویم.

وی افزود: مالک جدید نفت آدم خوبی است چند بار او را دیده‌ام. نفت سال‌های سال در لیگ یک تیم مدعی بوده است. من ۱۳ سال در نفت بودم اما آنها شرایط خوبی ندارند و هنوز به بازیکنان‌شان پول ندادند آل‌کثیر همسایه من است و می‌گوید پول ناهار و شام هم نداریم. امیدوارم هرچه زودتر شرایط نفت بهتر شود چون آنها نماینده ایران در آسیا هستند و باید آبروداری کنند.

بیرانوند ادامه داد: می‌گویند باشگاه واگذار شده است این مسئله اهمیت ندارد ما می‌گوییم نامه بدهید تا بدهی ما پرداخت شود از یک طرف آنها می‌ترسند و از یک طرف نفتی‌ها هم می‌ترسند نامه بدهند. دو طرف از یکدیگر می‌ترسند و در همین شرایط تمرینات دنبال می‌شود. دو سال بهنام پیش‌رو کارش را در همین شرایط پیش برد و توانست قهرمان جام حذفی هم شود.

وی در مورد اینکه آیا با جهانیان صحبتی کرده است، گفت: قرار بود صحبت کنیم تا تکلیف ما بازیکنان سابق نفت مشخص شود جهانیان آدم خوبی است و احساس می‌کنم اگر اجازه بدهد او کارش را به خوبی انجام دهد و نامه سند واگذاری باشگاه را به او بدهند این مشکلات را حل خواهد کرد.

بیرانوند در مورد شایعه حضورش در نیم‌فصل به عنوان بازیکن سرباز در تراکتورسازی اظهار داشت: بعد از اینکه با عده‌ای هم پرسپولیس قرارداد ۲ ساله بستم قراردادم را برای ۵ سال تمدید کردم که این نشان می‌دهد فکر‌های بزرگ دارم با پرسپولیس قهرمان لیگ برتر و سوپر جام شدم و دربین چهار تیم برتر آسیا قرار گرفتیم. تا با پرسپولیس قهرمان اسیا نشوم جایی نمی‌روم. این شایعات را قبل از دربی و بازی با الهلال مطرح کردم بله من دانشجو هستم.

وی در مورد اینکه اگر پیشنهاد خارجی برسد چه می‌کند، تصریح کرد: این مسئله بستگی به شرایط دارد. شاید برای فوتبالم و اینکه بتوانم در خارج از کشور بازی کنم این مسئله نیاز به گذراندن خدمت سربازی داشته باشد باید یک تصمیم خیلی خوب بگیرم. فعلاً تصمیم نگرفتم و باید در ادامه تصمیم‌گیری کنم.

بیرانوند در مورد اینکه اینکه آیا امکان دارد در نیم‌فصل اتفاقی بیفتد، اعلام کرد: چیزی معلوم نیست.

وی در مورد دربی گفت: دربی یکی از مهم‌ترین مسابقات آسیا است و شرایط خاص خودش را دارد خدا را شکر با برد به استقبال این بازی می‌رویم سال قبل ۱۶-۱۷ امتیاز از استقلال پیش بودیم اما در نهایت بازنده شدیم. امسال هم امتیازات زیادی جلو هستیم تیم ما شرایط خوبی دارد در این مدت فشار زیادی روی ما بوده و انتقادات زیادی کردند دنبال بردن پرسپولیس به حاشیه نباشید این تیم بازیکنان خوب و کاپتیان بزرگی مثل سیدجلال حسینی دارد. او بازیکنان را جمع می‌کند و هر روز صحبت می‌کند تا اتفاقی نیفتد.

گلر پرسپولیس در مورد اینکه دچار افت شده است و اینکه برخی دفاع را مقصر دانستند عنوان کرد: دفاع هم مقصر نبود بارسلونا هم چهار گل از پاریسن ژرمن دریافت می‌کند. آیا باید گلر آنها را هم مقصر دانست. اگر دفاع، گلر،هافبک و مهاجمان پرسپولیس افت کرده باشند الان باید تیم باید در رده پانزدهم قرار می‌گرفت این تیم با دو بازی عقب‌افتاده بالای جدول است و به جمع چهار تیم برتر آسیا رسیده است. گلر هستم و به عنوان کسی در تیم ملی هم بود باید بگویم هیچ گلری دوست ندارم گل دریافت کند من هم ناراحت هستم و امیدوارم این شرایط به زودی حل شود.

گلر پرسپولیس در رابطه با شایعه مذاکراتش با گل‌محمدی گفت: تنها کسی که در زندگی ورزشی من واقعاً نقش بسزایی داشته و من را به اینجا رسانده یحیی گل‌محمدی است. اگر دروغ نگویم ۲-۳ هفته یکبار با من تماس می‌گیرد و در مورد مسائل مختلف صحبت می‌کند. در حاشیه بازی‌های آسیایی خیلی با من صحبت کرد و در تمام بخش‌های زندگی ورزشی با گل‌محمدی مشورت و صحبت می‌کنم.

وی در مورد اینکه اواخر فصل گذشته اعلام کرده بود قصد ترک پرسپولیس را دارد، گفت: تازه به پرسپولیس آمده‌‌ام و جایی نمی‌روم. به تمام رسانه‌ها می‌گوییم هیچ رسانه‌ای به دنبال این نباشد که بیرانوند به این زودی‌ها از پرسپولیس برود اگر امسال قهرمان شویم شاید قراردادم را ۱۰ سال دیگر تمدید کردم. هر کسی دوست دارد پیراهن شماره ۱ را از بیرانوند بگیرد آماده هستم جلو بیاید و با یکدیگر رقابت کنیم. قبل از جام جهانی این حرف را می‌زنم. نمی‌توانند بیرانوند را به حاشیه ببرند و شماره ۱ تیم ملی و پرسپولیس را از او بگیرند اجازه انی کار را نمی‌دهم آنقدر تلاش و تمرین می‌کنم که بتوانم ۱۰ سال در این تیم باشم. هر کسی مرد عمل است برای رقابت با من جلو بیاید.

 

 

2020

فارس

نظرات ۲۹

 • امیدوحیدیفر

  خخخخخخ بیرانوند باز جوک گفتی انواع اقسا گل خوردی شوت از راه دور چیپ بقل پا ضربه سر لایی گل ابروی ایران و ایرانی رو تو آسیا بردی خخ خودت هم میدونی بخاطرسیدجلال حسینی فیکسی ولی بزودی هم مربی پرسپولیس هم کیروش تو رو نیمکت نشین خواهدکردمانکن جون

  • سینا

   "جوک نگو" وحیدیفر!!! "اقسام" :))))
   ایشالا سال بعدی که بری کلاس سوم با کلمات بیشتری آشنا میشی...

  • نوید

   شرمنده ببخشید امیر جان میشه بگید دقیقا کدوم تیم ابروی ایران رو تو اسیا برد؟
   اون تیمی که تو گروه باقلوا افتاده بود با 3 تا تیم باقلوا تر از خودش و به زور اومد بالا و به محض خوردن به اولین حریف کمی جدی تر 6 تایی شد و رفت خونشون.
   یا اون تیمی که تو گروه مرگ افتاد و تا 4 تا اومد بالا و به تیمی که همین استقلال شما رو 6 تایی کرده بود باخت و حذف شد؟
   تازه با این تیم که قهرمان اسیا میشه 4 بازی کردیم و 3 تاش مساوی بود که همه دیدن بازی اخر حقمون برد بود و داوری چی بود و ...
   یه بازیش هم با نبودن کلی مهره باختیم. که قطعا کسی از عملکرد تیم و مهره های جایگزین راضی نبود .
   ولی بحث ابرو ریزی که به زبون میاری شما ادم یاد چیزای دیگه ای میفته دوست من
   نه تیمی که با شایستگی به 4 تای اسیا رسید و اونجا هم رو نبود و محرومیت و نبودن کلی بازیکنای اصلیش باخت
   که البته به تیمی باخت که حریفش تو مرحله قبل که 3 تاییش کرد همونی بود که شما رو 6 تایی کرده بود . اره دوست شش تایی من.
   اگه شما با این تیم یه بازی میکردید که یه حساب کتاب کنی دو رقمی میشدید :))))))))
   عمرا یه بازیم میتونستید کمتر از 6 معروفتون ازش میخوردید .
   چه برسه باهاش مساوی کنید ...
   دیگه رو که نیست شما استقلالیا دارید ماشالا ... سنگ پا رو رد کردید

  • پسر ایتالیایی

   آقای دوچرخه سوار من نمیخوام از بیرانوند تعریف و تمجید کنم ولی اینو همه میدونن که گل لایی رو فقط مهدی رحمتی خورده. فتوشاپ دیگه تا این حد رو ندیده بودم.
   در ضمن بیرانوند زمان افتش هم باز سرور شماس

  • زانیار

   بازم امار گل های رحمتی :)
   بیرانوند بهترین دروازه بان ایرانه

  • جواد**لیوانغربی**

   چی چی گفتی؟!؟!؟!

   **شیش پولیس رو با بارسلونا مقایسه کردی؟؟؟؟

   **در ضمن در سه بازی اخیر 8 گل خوردی!!!! خیلی رویایی صحبت نکن.....  • اندی

   بیرانوند بهترین دروازه بان ایرانه ، هر چی باشه از پنگوئن شما خیلی بهتره
   ادمین خداوکیل این یکی رو چاپ کن

 • دختر پرسپوليسي

  عقاب فقط تويي !! به روزاي اوجت برميگردي
  خخخخ حسيني لايي خور و رحمتي پشه زده در چه حالن؟!!

  • مسعود گل باشی

   عقاب؟ میگن همه عقابا نسلشون منقرض شده میدونم ارزوی همون رحمتی و حسینیو دارین

 • بهنام4

  با این بیرانوند شاخ شد....یه بازی باز گل نخوردیا....اونم بس که تیم درخشان دفاعی بازی کرد....بابا به چه زبونب بگیم ما نمیخوایم دروازبان تیم ملیمون باشی...اون جا دیگه این جوری نیست که هیچ توپی رو دروازمون نیاد..شوت که میخوره..رو خروج که ضعف داره...لایی خور که هست...فقط بلدی توپ با دست بندازه همین....

 • یلدا

  آفرین بیرانوند
  هواداران استقلال تهران؟
  برید خونه هاتون
  برید واسه ی مهدی رحمتی که هم چهارتا خورد از پرسپولیس
  و هم شیش تا خورد از العین حاشیه درست کنید
  بیرانوند پنج سال دیگه قرارداد داره و توی جام جهانی هم دروازه بان تیم ملیه...

  • mohsen19x

   از این نوع نوشتن پیامت ...میشه فهمید حداکثر 12 سالت بیشتر نیست

  • نورالکس

   یلدا#واقعاچش نخوره.هرتوپی میادنه نمیگه.سیو عالی نداره.شوت راه دورنمیگیره.پنالتی همینطور.فقط پرتاب بلندودیگرهیچ.خدابه دادبرسه جام جهانی.مگه کیروش ازاین حمایت نابجاش کوتا بیاد.دروازبان دیگری بذاره

 • 10103

  بییییییییی خییاااااااااااال بااابا... !

 • Ehsan

  خیلی‌ دروازه بان خوبیه مثلاً .این اگه مثل عابدزاده بود چیکار میکرد ؟؟؟

 • تن من مباد پرسپولیس باد

  پس حالا حالا عقابمون نمیره فقط میترسم حسرت به دل بمونه

 • امیرحسین

  کسی کاری با شما نداره تونل توحید راهش بازه همه هم در حال گذرند ازش .

 • mohsen19x

  حالا امروز یه توپ خورد به تیرک ..اونم خلاف جهت رفتی .... نه خدا وکیلی از پارسال که فرشید باقری بهت گل زد ... چنتا سیو داشتی ؟؟؟؟!!!!!!!!!

  • زانیار

   پارسال بیشترین کلین شیت پرسپولیس داشت

  • یلدا

   ای خدا
   حالا ما باید حرص فرشید باقری رو هم بخوریم؟؟؟
   فرشید به غیر از گلی که به پرسپولیس زده چه افتخاری واسه شما کسب کرده؟
   نکنه یکی دو بار آقای گل لیگ شده و ما خبر نداریم
   بی خیال شما دو تا ستاره تو آسیا دارین
   حالا حالا ها که دیگه نباید قهرمان بشید که
   فک کنم شما تا پونزده سال دیگه هم قهرمان نشید هی می گید ما پنجاه سال پیش با حضور هفت تیم بسیار قدرتمند قهرمان آسیا شدیم...

  • man.utd

   فرشید اسماعیلی بهش گل زد

  • سکوت

   فرشید باقری ؟؟؟!!!!! خدایا توبه :))))))

  • عرفان

   تو اسم بازیکنتونم بلد نیستی/=

 • مسعود گل باشی

  یعنی تو تو تیم ملی باشی جام جهانی بدبختیم

  • آرش سرخ

   نه رحمتی باید بره جام جهانی میدونی که روسیه بد پشه هایی دارها

  • سرخ دل

   یعنی تو از کی روش هم بیشتر میدونی آقای ادعا

برچسب ها