کلانتری: بعد از گلی که زدیم تا پایان بازی استرس زیادی داشتیم

کلانتری-بعد-از-گلی-که-زدیم-تا-پایان-بازی-استرس-زیادی-داشتیم

وبسایت رسمی برنامه نود -  سرمربی تیم فجر شهید سپاسی گفت:‌ هم سازمان ورزش استان و هم هیأت فوتبال استان همه به خوبی می‌دانند که چمن ورزشگاه حافظیه مناسب برگزاری مسابقات نیست.

به گزارش وبسایت نود ، علی کلانتری  بعد از پیروزی یک بر صفر فجر شهید سپاسی شیراز مقابل راه‌آهن گفت:‌ بازی خیلی خوبی بود حتی با توجه به اینکه راه‌آهن ۴ امتیاز با پایین جدول فاصله داشت اما تیمی خوب و دونده و سرحال بود.

وی در ادامه افزود: ما در کل موقعیت های خوبی چه در نیمه اول و چه در نیمه دوم داشتیم. البته ناگفته نماند راه‌آهن هم موقعیت‌هایی روی دروازه ما ایجاد کرد. من خدا را شاکرم که توانستیم ۳ امتیاز این بازی حساس را بگیریم.

سرمربی تیم فجر شهید سپاسی گفت: با توجه به اینکه ما ۳ امتیاز این بازی حساس را گرفتیم اما به خوبی نتوانستیم از موقعیت‌های خود استفاده کنیم و این پیروزی با همت و تلاش بازیکنان‌مان به دست آمد که جا دارد از آنها تشکر کنم.

کلانتری گفت: ۳ امتیاز این دیدار واقعاً در این موقعیتی که فجرسپاسی دارد برایش بسیار مهم و حیاتی بود. البته این بازی نقاط مثبت و منفی خوبی داشت. منظور از نقاط منفی این است که بازیکنانم موقعیت‌های زیادی از دست دادند و اگر همین موقعیت‌ها را توانسته بودند به خوبی استفاده کنند الان نتیجه چیز دیگری بود. شما می‌دانید همین موقعیت‌ها و گل‌‌ها می‌تواند در پایان فصل برای هر تیمی مفید باشد. ما بعد از گلی که زدیم تا پایان بازی استرس زیادی داشتیم به این دلیل که یک گل حاشیه امنی برای هیچ تیمی نیست و ان‌شاءالله ما باید روی این نقاط ضعف خود که گلزنی ضعیفی در بازی‌ها داریم بیشتر کار کنیم و بتوان آن را برای بازی‌های آینده برطرف کنیم.

وی در پاسخ به سؤالی که مدیرعامل فجر سپاسی مدعی بود که از این بعد بازی‌های فجر در پارس جنوبی جم برگزار می‌شود و چرا  این بازی در حافظیه برگزار شد، گفت: من اطلاعی از این موضوع ندارم و در این تصمیمات نه دخیل هستم و نه دخالت می‌کنم کار من در رابطه با کارهای فنی تیم است و کار مدیریتی را مسئولان باشگاه انجام می‌دهند.

کلانتری همچنین در پاسخ به سؤالی که آیا ورزشگاه حافظیه مناسب بازی‌های فجر است یا خیر، و چرا در ورزشگاه دستغیب این بازی‌ها برگزار نمی‌شود، اظهار داشت: هیچ‌کس راضی نیست. هم سازمان ورزش استان و هم هیأت فوتبال استان همه به خوبی می‌دانند که چمن ورزشگاه حافظیه مناسب برگزاری مسابقات نیست. موضوع ورزشگاه دستغیب هم سازمان لیگ اجازه بازی نمی‌دهد به این دلیل که این ورزشگاه یکسری مشکلات دارد و تا آنها برطرف نشود سازمان لیگ اجازه برگزاری هیچ مسابقه‌ای را در دستغیب نمی‌دهد.

 

 

2020

تسنیم

نظرات ۰

اولین نظر را ثبت کن

برچسب ها