والورده: سوارز هرچه بیشتر موقعیت خراب کند، بهتر است!

والورده-سوارز-هرچه-بیشتر-موقعیت-خراب-کند-بهتر-است

وبسایت رسمی برنامه نود - بارسلونا شب گذشته با نتیجه 2-0 در خانه از سد مالاگا عبور کرد و در پایان هفته نهم، 25 امتیازی شد، اما با وجود این پیروزی هنوز هم نگرانی هایی در مورد فرم ضعیف لوئیز سوارز وجود دارد.

به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، در حالیکه مهاجم سابق لیورپول در این مسابقه هم موقعیت های زیادی را از دست داد و موفق به گلزنی نشد، اما ارنستو والورده در صحبت های خود پس از بازی گفت:

سوارز هرچه بیشتر موقعیت خراب کند، بهتر است، چون به این معنی است که جایگیری های درستی دارد. این سومین مسابقه ای است که او طی 6 روز انجام می دهد و همیشه موقعیت هایی دارد. سوارز بازیکن بسیار خوبی است و بهترین نکته در مورد مهاجمان ما این است که همیشه موقعیت های زیادی به دست می آورند، او گل می خواهد و بالاخره به آن دست پیدا خواهد کرد.

دقایقی قبل از پایان مسابقه هنگامی که سوارز از بازی تعویض شد، صحنه بحث برانگیزی پیش آمد و مهاجم اروگوئه ای کج خلقی کرد، اما والورده می گوید:

سوارز جاه طلب است و دوست ندارد تعویض شود. همه می خواهند که همیشه بدون استثنا در ترکیب اصلی باشند و مشکلی نمی بینم.

1771

اختصاصی

نظرات ۳

 • بارسا

  خیلی خوبه این والوارده.......
  دمش گرم. بارسا بدون نیمار در حالی که سوارز به شدت افت کرده و فشار زیاد بازیهای بارسا و آرژانتین مسی رو خسته کرده ولی باز هم داره از سال پیش هم زیباتر بازی می کنه هم بهتر نتیجه میگیره . همین مالاکا و بتیس پارسال لالیگا رو از بارسا گرفتن که امسال هر دو رو شکست دادیم ....
  بارسا فراتر از یک باشگاه

 • اهورا اسفندیاری

  نمی دونم چرا والورده داره اشتباه انریکه رو انجام میده. سرجی روبرتو دفاع راست نیست و توی پست های هجومی خوبه بخاطر استارت هاش و تکنیکش.تاریخ مصرف زوج راکیتیچ و اینیستا هم در بارسا تمام شده و فعلا پائولینیو یا سرجی روبرتو بهتر از راکیتیچ جواب میدن بطور حتم هم دنیس سوارز و الکس ویدال برای پست وینگر راست بهتر از دلوفئو هستن که همه پاساش میخوره پای مدافعین حریف

 • حمید مسی

  تو هم معلومه هیچی حالیت نیست.همش تعویضای تکراری و بازی دادن به لردهایی چون دلوفئو،دینیه و راکیتیچ.چرا به دنیس سوارز بازی نمیدی؟بارسا چند بازیه خوب بازی نمیکنه.مسی واقعاً تنهاست و هم خسته و هم کلافه از این لردهایی که کنارشن.لوئیز سوارز هم روی بنزما را سفید کرده.افت فاحشی کرده.مسی که همیشه فوق العاده و البته اومتیتی،پائولینیو و تا حدی ماسکرانکو و بوسکتس خوبند.
  "عشق و سلطان قلبم،مسی"=بهترین بازیکن جهان و تاریخ
  رونالدو=پنالفسایدانو=دروازه خالی=یه نفر را نمیتونه دریبل کنه=آماده خور به تمام معنا

برچسب ها