ونگر: از بازنشستگی می ترسم

ونگر-از-بازنشستگی-می-ترسم

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی فرانسوی آرسنال اذعان کرده از فکر کردن به بازنشستگی می ترسد.

به گزارش وبسایت نود، آرسن ونگر در آستانه بازی امروز تیمش مقابل اورتون مصاحبه مفصلی با شبکه Sky Sport انجام داده که در بخشی از آن درباره بازنشستگی و ترسش از این موضوع صحبت کرده است. 

ونگر که از سال ۱۹۸۴ مربیگری می کند و از سال ۱۹۹۶ در آرسنال حضور دارد به Sky Sport گفته:

بازنشستگی ترسناک است چون هر پایانی به معنای ورود به دورانی ناشناخته است و این می تواند ترسناک باشد. البته با اینکه بازنشستگی ترسناک است، من آنچنان نترسیدم. من فقط می خواهم کاری که بلد هستم را تا زمانی که توانایی و انگیزه دارم انجام دهم. شاید روز بازنشستگی من خیلی زود از راه برسد و شاید هم نه اما من کاملا روی کارم تمرکز کردم و متعهد هستم. 

من در آرسنال ماندن چون عاشق مربیگری این باشگاه هستم. در این شغل می توانید روی زندگی دیگران، نتایج، مسیر باشگاه و ارزش هایش تاثیر مثبتی داشته باشید. مهمترین چیز ارزش های یک باشگاه است که امروز این نکته فراموش شده است. ماموریت من این است که از ارزش های آرسنال دفاع کنم و آن ها را به نسل های بدی انتقال دهم. 

من فردی پرشور هستم و فکر می کنم خانواده ام موافق باشند که یک دنده هم هستم. مرز مشخصی بین یک دندگی و احمق بودن وجود دارد اما اگر خیلی زود تسلیم شوید نمی توانید در زندگی به چیزی دست یابید. 

۲۰۳۱

اختصاصی

نظرات ۰

اولین نظر را ثبت کن

برچسب ها