تعویض طلایی برانکو؛ پنالتی‌گیر در حد طارمی

تعویض-طلایی-برانکو؛-پنالتیگیر-در-حد-طارمی

وبسایت رسمی برنامه نود - در روزهای بدون طارمی، نعمتی جور این بازیکن را می‌کشد.

به گزارش وبسایت نود، سیامک نعمتی طلایی‌ترین تعویضی فصل جدید لیگ برتر است. بازیکنی که فقط 175 دقیقه پیراهن پرسپولیس را پوشید ولی چهار حرکت تاثیرگذار داشت. نعمتی در این هفته‌ها جای خالی طارمی را پر کرده و در غیاب او، خوب پنالتی می‌گیرد. سیامک نعمتی در سه مسابقه اخیر پرسپولیس، دو بار بازیکن حریف را مجبور کرد که در محوطه جریمه روی او خطا کنند. پنالتی‌ای که سیامک روز قبل از نفت تهران گرفت، چهارمین تاثیر مهم او در پرسپولیس بود.

سیامک نعمتی در اولین دیدار این فصل پرسپولیس، برای تیم‌اش یک پنالتی گرفت. نعمتی که در دقیقه 72 به عنوان یار تعویضی وارد زمین شده بود، یک پنالتی گرفت تا فرشاد احمدزاده آن‌را گل کند و پرسپولیس برنده سوپرجام شود. سیامک در اولین بازی لیگ پرسولیس غایب بود و در هفته دوم مقابل تراکتورسازی هم فقط سه دقیقه فرصت بازی پیدا کرد. سیامک در هفته سوم در دقیقه 85 بازی با نفت تهران وارد زمین شد و سه دقیقه بعد به مهدی طارمی پاس گل داد. 9 دقیقه جلوی سیاه‌جامگان، دو دقیقه با گسترش‌فولاد، 32 دقیقه هم در بازی با پیکان در مسابقه حضور داشت. در هفته نهم بازی با استقلال‌خوزستان اولین دیداری بود که نعمتی به عنوان بازیکن فیکس پرسپولیس به زمین رفت. دیداری که سیامک با خطای کولی‌بالی متوقف شد و یک پنالتی-اخراج از حریف گرفت. نعمتی در آسیا هم فقط یک دقیقه جلوی الهلال بازی کرد. 

نفت تهران شیرین‌ترین حریف نعمتی در لباس پرسپولیس است. تیمی که این فصل در سه جام مختلف با پرسپولیس بازی کرد و نعمتی هم در هر سه جام جلوی این تیم تاثیرگذار بود. نعمتی در سوپرجام و جام حذفی از نفت تهران پنالتی گرفت و در لیگ برتر هم مقابل این تیم تنها پاس گل فصل‌اش را داد.

آمار سیامک نعمتی در پرسپولیس

نفت تهران

16 دقیقه

1 پنالتی

تراکتورسازی

3 دقیقه

-

نفت تهران

5 دقیقه

1 پاس‌گل

سیاه‌جامگان

9 دقیقه

-

گسترش‌فولاد

2 دقیقه

-

پیکان

32 دقیقه

-

استقلال‌خوزستان

89 دقیقه

1 پنالتی

الهلال

1 دقیقه

-

نفت تهران

18 دقیقه

1 پنالتی

 

14001

اختصاصی

نظرات ۹

 • پاس ن هتریک

  نعمتی بازیکنه خیلی خیلی خوبیه ولی دقت کردم تو بازی های آسیایی چیزی مثه استرس میگرف نمیتونس بازیهای خوب خودشو بکنه...ولی تو لیگ خیلی مثمره ثمر بوده

  • امیر

   کلا یک دقیقه تو اسیا بازی کرد .... چه کار باید میکرد

 • سعید قرمز دواتیشه

  الان میبینی که تموم شیشدقلالیا میان و زیر خبرای سرورشون کامنت میذارن.بابا برید تو قسمت پائین جدولیا و اونجا اظهار فضل کنید.

 • تاج

  دایو زدن کار نا جوانمردونه ایه برید بازی خوب یاد بگیرید

  • زانیار

   دایو که استقلالیا میکنن

 • آرش سرخ

  بازیکن خوبیه واقعا میتونه بیشتر بازی کنه

 • عمر عبدالرحمن

  سيامک آينده پرسپوليسه

 • matin .pbc

  چه شیرجه ای خخخخ

 • دربی دوازدهم پرسپولیس 6 استقلال 0

  درود بر پرسپولیس محبوب ترین تیم قاره کهن ، بچه ها والا استقلال در حد پرسپولیس نیست ، بشون رحم نکنید

برچسب ها