اصفهانیان: داور دربی سه‌شنبه اعلام می‌شود/ دپارتمان بدون رئیس مشکل خاصی ندارد!

اصفهانیان-داور-داربی-سهشنبه-اعلام-میشود-دپارتمان-بدون-رئیس-مشکل-خاصی-ندارد

وبسایت رسمی برنامه نود - رییس کمیته‌ داوران می گوید قاضی دربی ۸۵ هنوز مشخص نشده است اما همه داوران لیگ برتری شایسته سوت زدن این مسابقه هستند.

 به گزارش وب سایت نود و به نقل از ایسنا، فریدون اصفهانیان، رییس کمیته‌ داوران درباره انتخاب داور دربی هشتاد و پنجم، بیان‌ کرد: هنوز گزینه نهایی مشخص نشده است اما طی جلسه‌ای که فردا (سه‌شنبه) با سایر اعضای این کمیته‌ خواهیم داشت، گزینه قطعی را انتخاب خواهیم کرد و آن را به اطلاع رسانه‌ها خواهیم رساند.

او درباره شانس بالای اشکان خورشیدی و بیژن حیدری برای قضاوت این دیدار، ادامه‌ داد: ما نمی‌توانیم نامی از گزینه‌های احتمالی ببریم ولی تمام داوران ما قضاوت‌های خوبی داشتند و هر کدام از آنها این شانس را دارند که دیدار هفته دهم پرسپولیس و استقلال را سوت بزند. فردا (سه‌شنبه) مشخص می‌شود که قاضی آن میدان چه کسی خواهد بود.

رییس کمیته‌ داوران درباره جانشین حسن کامرانی فر در دپارتمان داوری، تصریح کرد: برای جانشینی او نیز گزینه‌هایی مطرح شده است اما فعلا تنها در مرحله رایزنی است. اکنون کارها در حال‌ انجام شدن است و مشکل خاصی نداریم. وظیفه کارهای اجرایی بر عهده دپارتمان است که آن هم در حال‌ انجام شدن است. سایر کارها نیز با کمیته‌ داوران است که به خوبی مراحل خود را طی می‌کند.

با توجه به تجربه دربی‌های گذشته و عملکرد داوران در لیگ برتر، به نظر می‌رسد بخت بیژن حیدری، داور همدانی لیگ برتر برای قضاوت دربی ۸۵ بیش از سایرین باشد. ضمن این که این داور در هفته نهم لیگ برتر نیز قضاوت هیچ دیداری را بر عهده نداشت.

 

2051

ایسنا

نظرات ۷

 • دختر پرسپوليسي

  اميدوارم داور بي تعصب واسه دربي بزارن و داوري بي نقص باشه كه حق هيچ تيمي ضايع نشه

 • حامد

  اشکان خورشیدی داور عادل و خوبی هست ولی بیژن حیدری فقط بلده برای سرپوش گذاشتن روی اشتباهاتش در حین بازی و ساکت کردن بازیکنا و مربیا فقط داد بزنه.
  خوب شد حداقل فغانی استقلالی داور نیست....

 • پسر استقلالی

  باز جای شکرش باقیه دیگه ترکی نیست......

 • مسعود گل باشی

  داور مشخص شده یا بیژن حیدریه که خدا رحم کنه یا داور مورد علاقه پس پسیاس اشکان خورشیدیه که شانس حیدری بیشتره

 • حمید

  به نظر من ازنظر تجربه و قضاوت حق اقای خورشیدی هست.اگر اقایون بذارن

 • زانیار

  داور استقلالی نذارید که فقط به نفع استقلال بگیره

  • خطاب به زانیار

   انگار یادت رفته گل دوم تون که خطا هم بود و در برنامه 90 هم داور گفت که اشتباه بوده..
   شما ها همیشه شانس داشتین از اشتباهات داوری.. ولی بار کج به منزل نمی رسه

برچسب ها