برانکو: تکلیف مسلمان هنوز مشخص نیست/ دربی، ثروت فوتبال ایران است

برانکو-تکلیف-مسلمان-هنوز-مشخص-نیست-دربی-ثروت-فوتبال-ایران-است

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس دربی را "قشنگ‌ترین بازی" و "ثروت فوتبال ایران" نامید.

 به گزارش وب سایت نود، برانکو ایوانکوویچ در حاشیه تمرین روز دوشنبه تیمش گفت: بار دیگر به بازیکنانم بابت بازی با نفت تبریک می‌گویم. همه انتظار داشتند از قبل که ما برنده شویم. بازیکنان شخصیت برنده را نشان دادند و از این بابت از آنها متشکرم. البته کار ساده‌ای هم نبود. امیری مصدومیت مختصری دارد ولی قطعا آماده می‌شود. آدام همتی هم همین طور است. روی احمدزاده بابت عمل جراحی و طارمی را هم بابت محرومیت قطعا نداریم. درباره مسلمان هم چیزهایی شنیده‌ایم ولی خبری به ما نداده‌اند که او محروم است یا نه. ما آماده دربی هستیم. این قشنگ‌ترین بازی است و این ثروت فوتبال ایران است.

وی درباره تقابلش با شفر و این که آیا شفر او را در آلمان شکست داده است، اظهار کرد: بله در آلمان با هم بازی کرده‌ایم. او مربی برلین بود و تیم خوبی داشت و پیروز شد. چه چیزی غیر از کری باید بگوید؟ ما هم می‌خواهیم ببریم. او هم معلوم است که باید بگوید به دنبال برد است. پس بگوید می‌خواهد ببازد؟

سرمربی پرسپولیس در پاسخ به این سوال که شناخت اندک شفر می‌تواند به سود سرخ‌ها شود هرچند که شاید حضور شفر یک شوک مثبت برای آبی‌ها ایجاد کرده باشد، گفت: همیشه همین‌گونه است ولی دربی داستانش خاص است. قبل از هر چیزی، بازیکنان هستند که تصمیم می‌گیرند و تکلیف را روشن می‌کنند. ما هم در این کنار، آنها را آماده می‌کنیم چون در دربی کسی حق اشتباه ندارد.

او درباره نفرات جایگزین بازیکنان غایب تیمش در این بازی گفت: ما در این بازی جایگزینان خوبی داریم. در بازی اخیر هم در این زمینه چیزهایی را دیدید. ما کادرفنی خوبی هم داریم و با اعتماد زیادی به بازی می‌رویم.

برانکو در پاسخ به این سوال که نظرش راجع به یک روز استراحت کمتر نسبت به استقلال در این دربی چیست، عنوان کرد: ما یک بازی بین‌المللی داشتیم و طبیعی است که این مساله هم می‌تواند مشکل‌ساز شود ولی هیچ چیزی نباید بهانه شود چون دربی است و انتظار داریم همه مشکلات شخصی خود را کنار بگذارند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا قبول دارد تیمش به لحاظ روحی شرایط پایین‌تری از استقلال دارد، اظهار کرد: من نمی‌دانم مشکل چیست. مسلمان که اطلاع رسمی بابتش به ما نداده‌اند اما این‌ها ارتباطی به موضوع ندارد. هرکس جزو ۱۱ نفر باشد باید ۲۰۰ درصد انرژی بگذارد.

او در واکنش به این سوال که آیا شرایط تیمش مثل بعد از بازی با الاهلی است یا نه، گفت: ما نتایج درخشانی تاکنون در تمام جام‌ها کسب کرده‌ایم. تا نیمه نهایی آسیا بالا آمدیم و در لیگ هم با وجود بازی کمتر خیلی وضعیت خوبی داریم. در جام حذفی هم که صعود کردیم. نمی‌دانم کدام باشگاه بهتر از ما نتیجه گرفته است؟ این خودش دلیلی است برای انگیزه بالاتر ما. من فقط به بازیکنانم بابت نتایجشان تبریک می‌گویم. شاید برخی انتظار داشته باشند هر بازی را ۱۷ بر صفر ببریم ولی من از تیمم راضی هستم.

برانکو در پاسخ به این سوال که آیا با پرسپولیس تمدید می‌کند، بیان کرد: فعلا بحث در این‌باره نیست. وضعیت طوری است که تصمیمی اتخاذ نشده است.

سرمربی پرسپولیس در پاسخ به این سوال که آیا دربی پیش رو پر گل خواهد بود یا نه، بیان کرد: همه دربی‌هایی که من بوده‌ام عالی بوده‌اند حتی آن مساوی بدون گل. ما می‌خواهیم بیشترین شادی را به هواداران بدهیم. طبیعی است که اگر دربی گل داشته باشد، همه لذت می‌برند. طبیعی است همه می‌خواهند پیروز شوند.

وی در پاسخ به این سوال که فاکتور پیروزی در دربی چیست، گفت: این فضای حاکم بر اطراف تیم که بازیکنان با هم وحدت داشته باشند و تیم باشیم. این مهم‌ترین مساله است. تیم، مهم‌تر از فرد است. تیم اگر دچار بحران شود با روحیه تیمی می‌توان از آن گذر کرد.

برانکو در پاسخ به این سوال که داغ‌ترین دربی‌ای که پشت سر گذاشته در ایران بوده یا کرواسی، است، بیان کرد: هر دو دربی زیبا هستند. هم دربی کرواسی، هم ایران. خوشبختانه حوادث دربی کرواسی در ایران اتفاق نمی‌افتد. طبیعی است که دربی ایران را جمعیت بیشتری دنبال می‌کنند. در کرواسی هم این مهم است که دربی را ببرید تا این که قهرمان شوید.

او در واکنش به این سوال که آیا دوست دارد باز هم در ایران کار کند، اظهار کرد: این صحبت‌ها را فعلا مطرح نکنید. من نمی‌دانم کدام مربی خارجی بیشتر از من در ایران بوده است؟ مطمئنم کسی بیشتر از من نبوده است. من این‌جا احساس خوبی دارم و این‌جا برای من عالی است. مردم بسیار خوب هستند و یک ذره هم ایراد و انتقاد ندارم وگرنه تا این اندازه در ایران نمی‌ماندم.

 

2051

اختصاصی

نظرات ۲۸

 • Hamid

  این تیم، بهترین پرسپولیس تاریخه و تا پای جان ازش حمایت می کنیم

  • عمر لااااااااا

   این بهترین تون بود اون جوری تو اسیا ابرو ریزی کردین خخخخ

  • abc

   بهترین تیم تاریخ تون از یک تیم 10 نفره 4 تا خورد

  • زانیار

   خب استقلالی همین پرسپولیس بود که تا نیمه نهایی امد وگرنه استقلال سال دیگه بجای لیگ قهرمانان باید تو جام ولایت شرکت میکرد :)

  • فرهاد

   دوستان استقلالی ما از تیم 10 نفره ای 4 تا خوردیم که به تیمی که به شما 6 تا زده بود 3 تا زده بود!
   یه کم فک کنین متوجه میشین چی شد

  • 10-10-3

   اها اونوقت شما که ششتایی شدید با 9تا مدافع ابرومونو خریدید؟؟ما با بهترین تیم رفتیم جزچهارتیم اسیا شما با بهترین تیمتون تو 16تاتیم ششتایی شدید اونسالم که رفتید چارتاتیم به مراتب ازما پرمهره تر بودید که اونم بخاطر قرعه اب خوردنتون بوازگروه اومدید با الشباب امارات بازی کردید بع دش خوردید به بوریرام تایلند تیمهایی ک اصلا جایگاهی ندارن تواسیا تازه همه میزبانی هاتون تو تهران بود هیچ غایبی همتو نیمه نهایی نداشتید ما نصف تیمو نداشتیم بدون میزبانی و اونهمه حاشیه تونستیم تنها نماینده ایران باشیم تو چارتاتیم-مثلا هافبک دفاعی های شما اندو و نکونام بودن ما با یه ربیع خواهو کماله مصدوم تونستیم بریم نیمه نهایی

  • P6

   70 دقیقه 11 نفره دفاع کردن 6 تا از العین خوردن میان نظر هم میدن... منطق استقلالی هم دیدیم

  • ۶ جدید و سوت بلبلی

   البته تیم خوب پرسپولیس، اونی بود که در عرض ۹ دقیقه، با هنرنمایی ایمون زاید ۳ تا گل به عقاب‌شون؟!؟!؟ زد؛
   از اون روز به بعد
   عقابشون دیگه عقاب نشد که نشد.
   راستی
   عقابشون بازی آخر آسیایی، در یک بازی چند تا گل خورد؟
   همون بازی سوت بلبلی منظورم هست.

  • pooya

   عمرلاااا
   تیمی ک تا نیمه نهایی لیگ قهرمانان بالا اومد و اکثر هفته ها بازیکن هاش تو تیم منتخب هفته بودن اسمش آبرو ریزیه پس اسم نتایج گهربار شما چیه؟

  • TAJ

   طبق استدلات اگه اینجوریه العین استقلالی رو برد ک 3 تا به پرسپولیس زده بود اگه العین با شما بازی میکرد چندتا بهتون میزد؟

  • ایدا سادات 25بهمن 1380

   در ج عمر 6تا از العین خوردین هیسسسسسسسسسسسسسس

  • AC MILAN.PERSEPOLIS

   کجاش بهترین تیم تاریخ پرسپولیسه

 • hamed

  پروفسور ازت بابت تیمی که ساختی ممنونیم بابت اخلاق و شخصیت جنتلمن که به پرسپولیس و فوتبالمون تزریق کردی سپاسگذاریم

  • تاج ایران

   خداکنه فقط تمدید نکنه که بیچاره ایم-بسته دیگه برو-علیههه دایییی علیههه دایییی

 • 6رانکو

  با کمال احترام دربی را با باخت بپایان خواهید برد.

  • 66

   مطمئنی ؟؟؟

  • آرش سرخ

   زرشششششک

  • لالایی

   جمله قشنگیه: دربی ثروت فوتبال ایران..

   به امید خدا استقلال موفق میشه...

  • P

   خطاب به لالایی :

   فرگوسن گفته

   در اولین مسابقه که مربی گری میکردم از خدا خواستم که برنده شویم اما نبردیم

   فهمیدم که تیم مقابل هم خدا دارد پس از آن به بعد تلاش کردم...

   شما هم به جای این که از خدا التماس کنی امید داشته باش تیمت تلاش کنه :)

   ادمین بچاپ لطفا

 • یاشار 24 ابدی

  ای جاااانم یعنی عاششششقتم برانکو خوشم میاد تحت هیچ شرایطی بهانه نمیاری مثل بعضی از مربی ها که میگن زمین کج بود زمان کم بود و .... قبولت دارم تو بهترینی مرد

 • امین

  باشخصیت!قابل احترام!اولا ایشالا دربی قشنگ و سرعتی باشه!دوما ما و آبیها فقط داخل زمین فوتبال رقیبیم و کری میخونیم!اوناییم که بی احترامی میکنن نه فوتبالدوستن نه جنبه ی برد و باخت رو دارن!فوتبال هرنتیحه ای داخلش میوفته!یه مدت استقلال توی دربی ها خوب بود ماهم تا دربی قبل چندسال خوب دربی نتیجه میگرفتیم!دیگه قرار نیست اگه هرکدوم باختن بیایم باتندی باهم کری بخونیم!طبیعی هم هست همه از صمیم قلب واسه برد تیم خودش دعا میکنه!منم امیدوارم پرسپولیس ببره!

  • پرسپولیس

   بذار حداقل جا پای ششعلی خشک بشه بعد بگو کری نمی خونیم

 • پاس ن هتریک

  آخه شما چقد خوبین...
  افتخارمیکنم همچین مربی داریم:)))))

 • پیمان

  به امید تکرار حماسه 4

 • آرش سرخ

  واقعا تاحالا اینقدر بدون دقدقه نبوده هوادار پرسپولیس حتی یکمم استرس ندارم واسه دربی از بس خوبیم ممنون از برانکو و دکتر طاهری

 • ￵ارش

  امیدوارم بچه ها با انگیزه تو زمین برن.منشا و علیپور خوب بازی کنن میبریم استقلال رو

 • کیانوش

  بعد ار اینهمه سال زشته که هنوز فارسی بلد نیستید.در ضمن فکر میکنم آقای رایکوف و آقای بگوویچ و آقای استانکو بیشتر از شما در ایران بوده اند.

  • ج بالایی

   کیروش چندساله ایرانه فارسی بلدنیست !

برچسب ها