قلیچ: به بیرانوند گفتم بد بازی کنی، انتقاد می‌کنم

قلیچ-به-بیرانوند-گفتم-بد-بازی-کنی-انتقاد-میکنم

وبسایت رسمی برنامه نود - دروازه‌بان پیشین پرسپولیس‌ می‌گوید اگر بیرانوند بد بازی کند، از او انتقاد خواهد کرد.

 

به گزارش وب سایت نود، وحید قلیچ، دروازه پیشین پرسپولیس با حضور در تمرین این تیم در جمع خبرنگاران اظهار کرد: امروز برای دیدار با بیرانوند به تمرین آمدم چون دروازه بان پرسپولیس و تیم ملی است. از طرفی دوست دارم در دربی پرسپولیس نتیجه لازم را بگیرد. امروز دیدم که بازیکنان سرحال هستند و از این موضوع کیف کردم. این موضوع نشان می‌دهد که پرسپولیس تاکتیک خوبی دارد و دیدم که چندین تاکتیک را مرور کردند.

او ادامه داد: پرسپولیس تیم خوبی است و اگر پیروز هم شود، استقلال نباید ناراحت شود. البته من برای دو تیم آرزوی موفقیت می‌کنم ولی امیدوارم پرسپولیس پیروز شود.

دروازه بان پیشین پرسپولیس درباره گل‌های زیادی که تیمش در بازی‌های اخیر دریافت کرده است گفت: بدون اغراق می‌گویم که بیرانوند دروازه‌بان باشخصیتی است و حیف است بعد از این همه بازی‌های خوب، بازی ضعیفی را نشان بدهد. من تا حالا او را ندیده بودم. تا امروز نمی‌دانستم که مربی دروازه‌بان‌های تیم چطور عمل می‌کند. کار او هم خوب بود. به بیرانوند گفتم اگر بد بازی کنی، از تو انتقاد می‌کنم. به او گفتم بیرانوندی بشود که همه دوست دارند. او برای ما ارزش دارد و از خدا می‌خواهیم که همیشه خوب بازی کند. به بیرانوند گفتم در دربی به گونه‌ای بازی می‌کنی که همه تو را تحسین کنند.

او درباره پیش‌بینی نتیجه دربی ۸۵ گفت: همه می‌گویند دربی شرایط خاص خود را دارد. من این صحبت را قبول ندارم. هر تیمی که خوب بازی کند، پیروز می‌شود. نوع بازی کردن تیم، هنر مربی است. ما نمی‌توانیم بگوییم چه کسی می‌برد. مربی هم تا لب خط تیمش را هدایت می‌کند و از آن جا به بعد بر عهده بازیکنان است که نتیجه بازی را رقم بزنند.

قلیچ در پاسخ به این سوال که آیا دروازه‌بان با کیفیت را در طول لیگ هفدهم دیده است؟ تاکید کرد: من دروازه‌بان خوبی در لیگ برتر ندیدم. نمی‌توانم از کسی اسم ببرم. آن موقع که من دروازه‌بان بودم، چندین دروازه‌بان خوب در تیم‌های مختلف وجود داشت. الان فقط لباس‌های دروازه‌بان‌ها خوشگل است.

2051

ایسنا

نظرات ۲

  • بهروز

    کاش اصلا تو دربی نباشه

  • آرش سرخ

    میبریم چون بهتریم میبریم چون مربیمون برانکو میبریم چون پرسپولیسیم

برچسب ها