جام اتحادیه انگلیس؛ صعود سخت چلسی و حذف ناباورانه تاتنهام

جام-اتحادیه-انگلیس؛-صعود-سخت-چلسی-و-حذف-ناباورانه-تاتنهام

وبسایت رسمی برنامه نود - چلسی و وستهم یونایتد به یک چهارم نهایی جام اتحادیه انگلیس راه یافتند.

به گزارش وبسایت نود، چهارشنبه شب با انجام دو بازی دور چهارم جام اتحادیه انگلیس پایان یافت و تیم های چلسی و وستهم یونایتد نیز موفق شدند راهی یک چهارم نهایی لیگ کاپ شوند.

چلسی در دور چهارم، در خانه به مصاف اورتون رفت. آبی های لندن در نیمه اول با ضربه سر رودیگر در دقیقه 26 به گل اول رسیدند، اما اورتون بعد از دریافت گل اول، فشار زیادی به چلسی وارد کرد ولی درخشش کابایرو و بدشانسی میهمان مانع از گلزنی اورتون شد، دقیقه دوم از وقت های اضافه بازی، ویلیان با یک بغل پا بازی را 2-0 کرد تا خیال چلسی راحت شود، البته کالورت لوئین دقیقه چهارم وقت های اضافه، یکی از گل های خورده را جبران کرد اما برای جبران شکست کافی نبود.

در دیگر دیدار این مرحله، تاتنهام در ومبلی میزبان وستهم بود که در عین شگفتی تیم پوچتینو بازی 2-0 برده را با باخت 3-2 عوض کرد و از جام اتحادیه کنار رفت. در این مسابقه در نیمه اول سیسوکو و الی برای اسپرز گلزنی کردند ولی در نیمه دوم وستهم در فاصله 15 دقیقه با دو گل آیو و یک گل از اوگبونا نتیجه را جبران کرد و به یک برتری روحیه بخش رسید.

1878

اختصاصی

نظرات ۲

  • Hala Madrid

    تاتنهام بدون هری کین، لوریس و اریکسن مثل مار بدون زهر میمونه

  • Sir_Babi

    حالا یه جوری میگید صعود سخت انگار تیم اولمون بود.بابا ایتان امپادو ۱۷ ساله بازی میکرد موسوندای ۲۱ ساله درینکواتر تازه برگشته از مصدومیت باتشوایی ۲۳ کندی ۲۰~۲۱ ساله کریستینس ۲۱.پا به سن گذاشته ها ویلیان و کیهیل ۲۹ و کابایرو ۳۵ بودن.رودیگر هم ۲۴ و زاپا ۲۵ خب چنتاشون تو ترکیب اصلی هم حتما هستن؟

برچسب ها