شکایت شرکت برهان مبین هوشمند از فدراسیون فوتبال به دادسرا

شکایت-شرکت-برهان-مبین-هوشمند-از-فدراسیون-فوتبال-به-دادسرا

وب سایت رسمی برنامه نود- شرکت برهان مبین هوشمند از فدراسیون فوتبال به دادسرای ناحیه 5 استان تهران شکایت کرد.

به گزارش سایت نود، آنطور که شرکت برهان مبین هوشمند با فدراسیون فوتبال قراردادی 11 ساله داشته و فدراسیون فوتبال نمی توانسته این قرارداد یک طرفه را فسخ کند.

شرکت برهان مبین هوشمند ادعا کرده که فدراسیون فوتبال باید پس از فسخ 20 میلیارد تومان به این شرکت غرامت بدهد.

در هر حال بحثهایی وجود داشت که این شرکت 35 درصدی که از بلیت فروشی کسب می کرد را کم کند و همچنان واسطه بلیت فروشی بماند اما نه فدراسیون فوتبال و نه سازمان لیگ و نه دو باشگاه استقلال و پرسپولیس نخواستند با این شرکت کار کنند و فدراسیون هم اعلام کرد که فروش بلیت را به خود باشگاهها می سپارد.

باید دید در نهایت چه اتفاقی خواهد افتاد و با توجه به اینکه این قرارداد در زمان ریاست علی کفاشیان بسته شده، چه سرانجامی در دادگاه پیدا خواهد کرد.

اختصاصی

نظرات ۸

 • حشمت

  یعنی خودشون از خودشون شکایت کردند؟! ب
  سایت نود اسامی سهامدران و مدیران شرکت برهان مبین را منتشر کن لطفا

  • B

   یعنی به سنگ پای قزوین گفتن زکی خجالت نمیکشن واقعا

 • ramin

  اقای کفاشیان خدایش شاهکاری بخند بخند بخند

 • پاس ن هتریک

  چ خبره باو:\

 • عشقپولیس

  اینم از شاهکار فدراسیون فوتبال همون روز اول بلیط فروشی میدادن دست باشگاه ها بهتر بود اخه کجایی دنیا یه شرکت خصوصی باید بلیط فروشی مسابقات انجام بده

 • moha,d

  وقتی شرکتی به تعهداتش عمل نکرده میتونن یکطرفه فسخ کنن... اگرم مشکلاتی توقرارداد بوده افراد مسئول تو اون زمان هستن که باید پاسخگو باشن
  به هر حال برهان مبین تا الان به تعهداتش عمل نکرده و قرارداد خارج از عرفیم داشت و تو همین چند سالم بیشتر از چیزی که تو 11 سال باید أرامد داشتن از همین قرارداد 35 درصدیشون
  خیلی باید پر رو باشی که شکایت بکنی

 • حبیب

  نتیجه قرارداد ترکمانچای .... برهان مبین با طراحی یه سایت که سرشار از باگ هست از کل نیم های حاضر در لیگ بیشتر سود میبره .. اخه یک حقوقدان تو فدراسیون نبود که جلو همچین قرارداری رو میگرفت ؟

 • کیارش راکعی

  نحوه بلیت فروشیه شرکت برهان مبین کاملا اشتباه یعنی سایت فروش بلیت الکترونیکی نیاز به اصلاح داره . وقتی نمیتونن کارشونو درست انجام بدن چه شکایتی؟؟؟

برچسب ها