طرح مدیرعامل پرسپولیس برای جلوگیری از حذف نمایندگان ایران از لیگ قهرمانان آسیا ارائه شد

طرح-مدیرعامل-پرسپولیس-برای-جلوگیری-از-حذف-نمایندگان-ایران-از-لیگ-قهرمانان-آسیا-ارائه-شد

وبسایت رسمی برنامه نود -  چهار مدیر تیم‌های راه یافته به لیگ قهرمانان آسیا جهت بررسی راه‌های موجود برای جلوگیری و حذف از لیگ قهرمانان آسیا امروز جلسه‌ای را با رئیس فدراسیون فوتبال و مسئولان سازمان لیگ برگزار کردند.

به گزارش وبسایت نود ، از ساعت ۱۸ امروز در محل سازمان لیگ کشورمان با حضور مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال و مسئولان سازمان لیگ جلسه‌ای در خصوص آخرین وضعیت تیم‌های ایرانی حاضر در لیگ قهرمانان آسیا و چالش‌های پیش‌روی این باشگاه‌ها که به دلیل مشکلات مالی در خطر حذف از لیگ قهرمانان آسیا هستند، برگزار شد.

در این جلسه علی‌اکبر طاهری مدیرعامل باشگاه پرسپولیس و مدیران باشگاه‌های استقلال، تراکتورسازی و نفت تهران هم حضور داشتند.

باشگاه‌های ایرانی برای کسب مجوز حرفه‌ای جهت حضور در لیگ قهرمانان آسیا تا روز دوشنبه فرصت دارند و این در حالی است که این باشگاه‌ها باید مبلغی چند میلیاردی را بابت بدهی‌های باشگاه‌های خود تسویه کنند و در صورتی که این اتفاق رخ ندهد آنها از لیگ قهرمانان آسیا کنار گذاشته خواهند شد.

این در حالی است که مدیرعامل باشگاه پرسپولیس برای تأمین پول این بدهی‌ها طرحی را به سازمان لیگ اعلام کرده مبنی براینکه از محل درآمدهای این باشگاه‌ها مبالغی که در اختیار سازمان لیگ است برای پرداخت این هزینه‌ها استفاده شود.

مذاکرات طرفین برای رسیدن به راه‌حلی جهت جلوگیری از حذف این تیم‌ها از لیگ قهرمانان آسیا هنوز ادامه دارد و باید دید تا روز دوشنبه این مسئله گریبان‌ کدام باشگاه یا باشگاه‌ها را خواهد گرفت.

 

 

2020

نظرات ۲۰

 • زانیار

  نباید بذاریم تیم هایمون از بازی های اسیایی حذف بشن

 • اسماعیل

  امیدوام زودتر این مشکل حل شود

 • جواد **لیوانغربی**

  اکبر آقا مدیر نمونه ورزشی کشور!!!!! چشم نخوری!!!!!!!!!! 4پولی3ی ها اگر از بدهی های داخلی خلاص بشند طلبکارهای خارجی رو چکار بکنند؟؟؟؟؟؟؟ در ضمن مگر بدهکاری دو تیم سرخابی پایتخت 218 و 120 میلیارد تومان نبوده؟؟؟؟؟؟

  • سرخ دل

   اول اطلاعاتتو تکمیل کن بعد کامنت بزار چندروزه همه جا دارن میگن وضع ششتقلال بد تره دلیلشم بدهی های قبلی هست که حکم داده شده که ششتقلال اوضاع خوبی نداره بدهی های جدید مثل ریزه اسپور و مشابه محاسبه نمیشه

 • دو ستاره چهار جانبه

  حاجی دلت خوشه،امسال واسه پرسپولیس شمشیر رو از رو بستن،اهل دلهاش گرفتن چی میگم.

 • قرمزسروره

  دوست داریم طاهری
  عشق امید انگیزه ...و هرچیزی ک تیمو کمک کنه رو تو به تیم میدی
  ازت متشکریم

 • پرسپولیس من

  دارین جوش چی رو میزنین؟اقا اسن تحریم کنین نرین اسیا... کدوم اسیا؟مثلا میخایم باز تا اون بالاها بریم باز زورمون به لابی عربا نرسه حذف شیم؟بریم که چی بَشه!از ۱۲تابازی ۳ تا میزبانی؟ تیمای عربستانی هستن اقاجون... عمان و اماراتم واسه ما نمیشه میزبانی... وقتی نمیتونیم حتی میزبان باشیم اسن چرا باید بریم؟ تا وقتی تقویم afcعوض نشه... اسن هیچ تیمه ایرانی نره به خدا سنگین تره... خنده داره تیم اول آسیا... هیچکدمشون حتی تو فینالم جا ندارن.. اونوقت چین.. که حتی نتونسته بره جام جهانی باید هر دوره تیماش تا نیمه نهایی بیان بالا.. سمت شرق آسیا انقد نژاد پرستی و لابی نیست... ما لای یه مشت تیم عربی که به نفع هم به هم راه میدن گیر افتادیم هیچوقتم نمیتونیم تا فینال بریم.. قرمز و آبی و زردم نداره.... اصلا نباید بریم...

 • حسین صالح پور ( بهشهر)

  امیدواریم هر چهار نماینده کشورمون مشکلشون حل بشه چون اگر خدای ناگرده کنار گذاشنه شوند برای فوتبال کشورمون خیلی بد خواهد شد و همه دستگاههای مربوطه باید به نمایندگان کشورمون هرطوری هست کمک کنند چون فرقی با تیم ملی ندارند

 • abbas

  این باشگاه که دولتی هستن دولت اینهمه بوجه داره یوبار برای همیشه تمام بدهیهای دوباشگاه بده خیال شو راحت کنه که هر روز در خطر حذف قرار دارن یا اگر نمیتونه واگذار کنه به بخش خصوصی وشرط اولش اینه تا تمام بدهکاریها این دو باشگاه بدن باز داستانش مثل نفت نشه که باجیب خالی و وعدهای پوچ میان هیچ کاری نمیکنن

 • سرزمین

  فوتبال باشگاهی ایران مریض هست و نیاز به درمان داره
  باید از مسکن ها دست برداشت و ان را درمان کرد
  اگر تیمی شایستگی داره اسیا بره
  اگه نداره چرا باید با رانت و رابطه و پول نادرست اسیایی بشه ؟!!!!!!
  ادمین ...

 • آرسن لوپن

  طرح چی کشک چی کلا همیشه یه راهکار دارن اونم زنگ بزنن بگن هدایتی دستم به دامنت بیا به دادمون برس.

  • پرسپولیس کبیر و العین صغیر و 6 بیاد موندنی

   نه مدیر عامل شما خوبه که حداقل یه طرح خشک خالی هم نداره بازم صد رحمت به طاهری عزیز که تمام تلاشش رو می کنه

  • پرسپولیس سروره پارس جنوبی جم...!

   چیه؟نگران اسیایین؟بابا برید دعا کنین نرید دسته یک اسیا پیشکش اصلا شمارو چه به حرف از اسیا

برچسب ها