با لژیونرها؛ سرانجام پای رامین رضاییان هم به گلزنی باز شد

با-لژیونرها؛-سرانجام-پای-رامین-رضاییان-هم-به-گلزنی-باز-شد

وبسایت رسمی برنامه نود - سرانجام پس از هفته ها نیمکت نشینی، رامین رضاییان دقایق کوتاهی در ترکیب تیم اوستنده به میدان رفت و در همین دقایق اندک برای تیمش گلزنی کرد.

به گزارش وب سایت نود، رقابت های باشگاهی در کشورهای مختلف پیگیری شد و لژیونرهای ایرانی هم برای تیم هایشان به میدان رفتند. در ادامه نگاهی به عملکرد لژیونرهای فوتبال کشورمان در بازی های این هفته خواهیم داشت.

در رقابت های لیگ بلژیک، و در تنها بازی جمعه شب، شارلوا میزبان خنت بود و در پایان موفق شد 2 بر یک حریف خود را مغلوب کند. گل اول شارلوا روی پاس کاوه رضایی به ثمر رسید؛ و در صحنه گل دوم، شوت کاوه رضایی به دیرک دروازه خنت برخورد کرد و در برگشت مهاجم شارلوا توپ را به گل دوم تیمش تبدیل کرد. با این پیروزی، شارلوا با 25 امتیاز از 13 بازی در رده دوم جدول قرار گرفت. (پاس گل کاوه رضایی و تأثیرگذاری روی گل دوم شارلوا را  اینجا ببینید). 

شنبه شب تیم اوستنده در زمین تیم لوکرن به میدان رفت و در دومین بازی متوالی موفق شد حریف خود را با نتیجه 3 بر صفر شکست دهد. در این دیدار رامین رضاییان پس از هفته ها نیمکت نشینی، در دقیقه 86 به میدان رفت و در دقیقه 90 گل سوم اوستنده در این بازی و اولین گل خودش در این فصل را به ثمر رساند. با این پیروزی، اوستنده 11 امتیازی شد و به رده چهاردهم جدول رفت (گل رامین رضاییان را اینجا ببینید). 

در سوپرلیگ یونان، پاناتینایکوس میزبان المپیاکوس بود و در پایان موفق شد این تیم را با یک گل مغلوب کند. در این دیدار کریم انصاری فرد 16 دقیقه فرصت بازی پیدا کرد. به این ترتیب، المپیاکوس 14 امتیازی ماند و در رده پنجم جدول رده بندی قرار گرفت.

در لیگ ستارگان قطر، جمعه شب الخور در حضور 29 دقیقه ای سروش رفیعی با یک گل مغلوب میزبان خود ام صلال شد. در دیگر دیدار، السد میزبان الریان بود که در پایان با نتیجه 2 بر یک مغلوب مهمان خود شد. در این بازی مرتضی پورعلی گنجی 90 دقیقه در ترکیب السد بازی کرد. القطر هم شنبه شب در دیداری که به طور کامل از محمد طیبی در ترکیب خود بهره می برد، میزبان السیلیه بود و با نتیجه 5 بر یک مغلوب مهمان خود شد. در جدول رده بندی لیگ ستارگان قطر، در پایان هفته ششم السد با 15 امتیاز در رده دوم قرار گرفته، الخور هم با 4 امتیاز نهم است و القطر 3 امتیازی هم به قعر جدول سقوط کرد.

در رقابت های لیگ سوئد، اوسترسوندز که سامان قدوس را 90 دقیقه در ترکیب داشت، با نتیجه 4 بر یک الفسبورگ را شکست داد. سامان قدوس گل سوم اوسترسوندز را در دقیقه 42 به ثمر رساند (گل سامان قدوس به الفسبورگ را اینجا ببینید). در حال حاضر، اوسترسوندز با 49 امتیاز از 29 بازی در رده چهارم جدول رده بندی لیگ سوئد قرار دارد. 

اسکیلوستونا در هفته بیست و نهم به مصاف هالمستادس رفت و با تساوی برابر این تیم به طور قطعی به دسته پایین تر سقوط کرد. اسکیلوستونا که در این دیدار علیرضا حقیقی را 90 دقیقه در ترکیب داشت، برابر هالمستادس به تساوی یک بر یک دست یافت. 

 

 

 

2081

 

اختصاصی

نظرات ۶

 • قرمزسروره

  رامین از نظر فنی عالیه
  اگه از نظر اخلاقی و حرفه ای گری یکم رو خودش کار کنه رو دست نداره
  رامین رضاییان باید غرورشو کم کنه و. بیشتر با اطرافیانش دوست بشه تا همه باهاش راحت باشن و تو تیم قبولش کنن
  ب قول سروش رفیعی اخلاق بدش اینه همه جا میگه اول من

 • حمید

  رضاییان خوبه اونجا بیشتر وقتا رو نیمکته.
  اینجا رو نیمکت میذاشتنش اخم و تخم میکرد.

 • آرش

  سردار آزمون از منچستر سیتی پیشنهاد داره !!! خخخخخ

 • خوستان ابی

  کاوه بهترین خرید شالرروا در چند سال اخیر بوده..

 • jd.dri

  تسلیت به برانکو شانسوکوویچ ...

  • ج بالایی

   چه ربطی داره برانکوبعدازاخراج رامین بابازی دادن به محرمی 20ساله نشون دادکه تیممون وابسته به بازیکن نیست ومحرمی هم از این امتحان سربلندبیرون امدفکرخودتون باشیدته جدولیهای توهمی

برچسب ها