والورده: نگران رقبا نیستیم و توجه مان معطوف به خودمان است

والورده-نگران-رقبا-نیستیم-و-توجه-مان-معطوف-به-خودمان-است

وبسایت رسمی برنامه نود - والورده درباره دیدار تیمش با المپیاکوس صحبت کرده است.

به گزارش وبسایت نود، بارسلونا در هفته دهم لالیگا موفق شد با دو گل بیلبائو را شکست دهد تا اختلاف این تیم با رئال مادرید در لالیگا، به هشت امتیاز برسد. حالا در آستانه دیدار حساس با المپیاکوس در لیگ قهرمانان، والورده درباره شرایط تیمش در هفته های اخیر و روزهای پیش رو صحبت کرده است:

لالیگا، رقابتی پیچیده است، لیگ اسپانیا رقابت آسانی نیست. ما به سختی در سن مامس موفق به شکست دادن بیلبائو شدیم. مادریدی ها مقابل خیرونا باختند و اتلتیکومادرید مقابل ویارئال به تساوی رسید. والنسیا رده دومی هم به سختی توانست آلاوز را از پیش رو بردارد. می بینید که حتی گرفتن یک امتیاز در این لیگ، سخت است. باید سخت تلاش کنید تا پیروز شوید. این هفته به خوبی نشان داد که بردن هر بازی چقدر سخت است و قهرمانی در لیگ چقدر کار دشواری است. ما هم نگران رقبا هستیم و هم نگران نیستیم. البته که تیم های دیگر رقیبان ما در قهرمانی هستند ولی ما توجه مان معطوف به کار خودمان است.

والورده در مورد بازگشتش به یونان و دیدار با المپیاکوس نیز چنین گفته است:

اگرچه مطمئنم که آن ها به گرمی از من استقبال می کنند ولی می دانم که در روز مسابقه کاملاً پشت تیمشان خواهند بود. روزهای خاطره انگیزی در یونان داشتم، از بازی های لیگ گرفته تا میزبانی از تیم های بزرگ در لیگ قهرمانان. این خاطرات را فراموش نمی کنم.

1878

اختصاصی

نظرات ۱

  • بارسلونا❤

    آفرییین :)))

برچسب ها