هفت بازی، هفت اشتباه؛ خودکشی دایی با خریدهای مرگبار

هفت-بازی-هفت-اشتباه؛-خودکشی-دایی-با-خریدهای-مرگبار

وبسایت رسمی برنامه نود - پنج خرید ابتدای فصل علی دایی، تا حالا هفت گل به حریفان سایپا تقدیم کردند. این پنج بازیکن در لباس سایپا هم به سایپا گل زدند و هم به حریف پاس گل دادند.

به گزارش وبسایت نود، تیم علی دایی در این فصل غیرقابل‌ پیش‌بینی‌تر از همه تیم‌ها بود. سایپا در چهار هفته اول به هیچ تیمی رحم نکرد و ده امتیاز جمع کرد. علی دایی در پایان هفته چهارم، سومین تیم برتر لیگ را در اختیار داشت. ولی در هفت هفته اخیر، فقط چهار امتیاز گرفته و جزو سه تیم ضعیف لیگ برتر بوده است. سایپا در این هفت هفته‌ای که نتایج دور از انتظاری گرفته، یازده بار دروازه‌اش باز شد. گل‌هایی که سهم اشتباهات فردی خریدهای این فصل دایی در آن برجسته بود. 

هفته 5، تراکتورسازی/ لو دادن ماهینی

دانیال ماهینی در محوطه جریمه قصد داشت که توپ را به کناره‌ها پاس بدهد. ولی توپ زیر پای ماهینی گیر کرد و به مهاجم تراکتورسازی رسید. گل کردن آن توپ از این فاصله هم کار راحتی بود که محمدرضا آزادی از عهده آن برآمد.

هفته 6، پدیده/ پنالتی عجیب ماهینی (گل اول)

توپ در حال رد شدن از کنار ماهینی بود. هیچ بازیکنی از پدیده هم در نزدیکی دانیال نبود. ولی این بازیکن در اقدامی عجیب توپ را با دست کنترل کرد و محمد قاضی برای پدیده گل زد.

هفته 6، پدیده/ دفع عجیب دانشگر (گل سوم)

محمد دانشگر قصد دفع توپ داشت. ولی ضربه محکم و بی‌دقت او به مهاجم پدیده برخورد می‌کند. در نتیجه یک موقعیت عالی در غافلگیری مدافعان سایپا پیش آمد و یک گل دیگر برای پدیده به همراه داشت.

 

هفته 7، پنالتی علیاری

این جا دقیقه 95 بازی است. سایپا چند ثانیه تا کسب سه امتیاز فاصله دارد. ولی رضا علیاری بازیکنی که در گوشه محوطه جریمه حرکت می‌کرد را با خطا متوقف کرد. واقعا چرا؟

هفته 8، پاس گل برعکسِ سلیمانی

ربیع‌عطایا پاسی عرضی ارسال کرده بود که خطری دروازه سایپا را تهدید نمی‌کرد. ولی سلیمانی با دخالت روی مسیر توپ، جهت آن را عوض کرد و توپ به مرتضی تبریزی رسید که باید تک به تک را گل می‌کرد. و تبریزی هم گل کرد.

... و پرسپولیس

گل اول: ربیع‌خواه برای معدود بارهایی که در دوران فوتبالی‌اش به محوطه جریمه حریف رسید، پاس اشتباهی را ارسال کرد. ولی کنعانی‌زادگان اشتباه این بازیکن را جبران کرد و توپ را وارد دروازه تیم‌اش کرد.

گل دوم: رضا اسدی با منشا به هوا پرید و زودتر از مهاجم نیجریه‌ای ضربه سر را زد. ولی ضربه او توپ را به پشت مدافعان تیم‌اش هدایت کرد و علیپور هم از شش قدم ضربه نهایی را زد تا گل دوم پرسپولیس هم روی اشتباه بازیکن سایپا به ثمر برسد. 

در هفت هفته‌ اخیری که سایپا روی دور ناکامی قدم برمی‌دارد، هفت گل حریفان روی اشتباهات فردی بازیکنان علی دایی بوده است. رضا علیاری، محمد دانشگر، محمدحسین کنعانی‌زادگان، دانیال ماهینی و رضا اسدی خالقان این اشتباهات بودند. پنج بازیکنی که همگی در ابتدای فصل با نظر علی دایی از تیمی دیگر به سایپا آمدند. 

 

14001

اختصاصی

نظرات ۵

 • سونامی قرمز

  اگه علی اقا ۲۱ بازیکن اشتباهم خریده .یه بازیکن با غیرت وکامل که قاتل ۶ تاییاس گرفته.(فقط عباس زاده با تعصب)

 • رائول

  کنعانی زادگان از وقتی رفت به استقلال، دیگه بازیکن نشد که نشد...

  • Arash

   مگه قبلا بازیکن بود؟؟!

 • StvG

  قابل توجه كساني ك فكر ميكنن فقط كنعاني اشتباه كرده !!!

 • solo

  کنعانی زادگان ۲=۰سایپا

برچسب ها