قلعه‌نویی: تساوی نتیجه خوبی برای دو تیم نبود/ می‌خواهیم در جمع سه تیم برتر جدول لیگ باشیم

قلعهنویی-تساوی-نتیجه-خوبی-برای-دو-تیم-نبود-میخواهیم-در-جمع-سه-تیم-برتر-جدول-لیگ-باشیم

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن گفت: مساوی هم برای ما و هم برای تراکتور خوب نبود.

به گزارش وبسایت نود، امیر قلعه‌نویی پس از تساوی بدون گل ذوب‌آهن مقابل تراکتورسازی، گفت: به‌نظر من مساوی نتیجه خوبی برای هیچ کدام از تیم‌ها نبود و شرایط طوری شد که بازی کیفیت لازم را نداشت. طبق آماری که تلویزیون داده مالکیت توپ 65 به 35 در اختیار ما بود و 9 فرصت داشتیم، اما نتوانستیم از آنها استفاده کنیم.

وی ادامه داد: روز خوب دروازه‌بان و کلاً ساختار دفاعی تراکتورسازی بود، اما بازی برای من لذت نداشت. 60 به 30 مالکیت را در اختیار داشتیم و 9 فرصت ایجاد کردیم، ولی در مجموع بازی کیفیت لازم را نداشت.

 قلعه‌نویی درباره وضعیت آب‌وهوایی ورزشگاه یادگار امام (ره)، گفت: تراکتورسازی موقعیت آنچنانی نداشت. وقتی باد آن هم به این شدت است، بازی کیفیت لازم را ندارد. کاش سرد بود، باران و برف می‌آمد، اما باد نبود. وقتی وضعیت جوی به این شکل است، تیم ضعیف و قوی فرق ندارد، چون بازی می‌رود روی حوادث.

قلعه‌نویی در ادامه اظهار داشت: از تساوی راضی نیستم ما 6 موقعیت داشتیم که می‌توانستیم به دروازه تراکتور نزدیک شویم و به گل برسیم. تیم تراکتورسازی یکی از اهداف مهمش این بود که از ذوب آهن گل نخورد و فکر می‌کنم که به این هدفش رسید و بازی را کنترل کرد. ولی ما باید بیشتر دقت کنیم و از موقعیت‌هایمان استفاده کنیم.

قلعه‌نویی در پاسخ به این سوال که آیا شما در بازی‌های خارج از خانه دفاعی بازی می‌کنید،‌ عنوان کرد: خیر، اینطور نیست. ما در 3-2 بازی خارج از خانه گل زدیم و هجومی بازی کردیم مثل بازی با پدیده که جلو بودیم. هیچ وقت دنبال فوتبال تدافعی نبودم.

وی در پاسخ به سوالی دیگر مبنی بر اینکه شما از نتیجه راضی هستید عنوان کرد: ما موقعیت‌های زیادی داشتیم،‌ تراکتورسازی هم همینطور، فکر می‌کنم تراکتورسازی نسبت به بازی‌های قبل کم اشتباه‌تر ظاهر شد آن ها نظم خوبی داشتند و دروازه‌بانشان خوب کار کرد. از بچه‌ها ممنونم اما راستش را بخواهید بازی به من نچسبید. ای کاش بازی برنده داشت. تراکتورسازی چند حمله داشت که دو تای آن ضدحمله بود. هدف آنها گل نخوردن در بازی بود که به این هدف رسیدند. تماشاگران هم 90 دقیقه حمایت کردند دستشان درد نکند. جلوی آنها بازی کردن سخت است.

وی همچنین درباره شرایط آب و هوایی و وزش باد در ورزشگاه خاطرنشان کرد: در همه جا شرایط وزش باد مشخص است. اما در تبریز حالت چرخشی دارد و مشخص نیست این باد به نفع ما است یا حریف‌؟ اگر شرایط آب و هوایی مناسب بود می‌توانستیم از فرصت‌ها استفاده کنیم.

وی درباره استفاده نکردن از پهلوان گفت: او بازیکن روی زمین است اگر شرایط آب و هوا مناسب بود از او می توانستیم 30 دقیقه استفاده کنیم. ما امروز از بازیکن بلندقامت استفاده کردیم.

قلعه‌نویی درخصوص کیفیت چمن ورزشگاه یادگار امام اظهار داشت: چمن یادگار امام نسبت به چمن دیگر ورزشگاه‌های حاضر در لیگ شرایط بهتری دارد ولی باز هم می‌گویم باد در این بازی تاثیرگذار بود.

وی در ادامه افزود: فکر نمی‌کنیم رشید مظاهری در این بازی حتی یکبار هم زمین خورده باشد این نشان می‌دهد که تیم ما خوب کار کرد و موقعیت‌هایی به تیم تراکتورسازی نداریم.

سرمربی تیم ذوب اهن اصفهان در ادامه اظهار داشت: درخصوص GPS و انالیز بازیکنان ذوب آهن نسبت به سال‌های گذشته نیز اظهار داشت: ما هر بازی تیم را آنالیز می‌کنیم و با GPS سعی می‌کنیم آمار بازیکنان خود را بدست بیاوریم، تیم ذوب آهن فقط مقابل پارس جنوبی شرایط خوبی نداشت ولی هر بازی دوندگی زیادی دارد و نشان می‌دهد که چقدر تلاش می‌کنیم تا به گل برسیم. باید بازی به بازی بهتر شویم ولی متاسفانه این بازی اصلا خوب نبوده و احساس می‌کنم هر دو تیم شرایط خوبی نداشتند و خوب بازی نکردند.

قلعه‌نویی در پایان اظهار داشت: ما در حال حاضر شاید جایگاه خوبی نداشته باشیم اما تلاش می‌کنیم که بهتر شویم مطمئنا به تغییرات زیادی احتیاج داریم ما در این بازی یک هافبک برزیلی و یک هافبک کناری و یک مهاجم نوک را وارد زمین کردیم و به دنبال پیروزی بودیم حتما در این فصل تغییرات زیادی را انجام می‌دهیم و بازیکنان مورد نظر خود را جذب می‌کنیم.

20441

اختصاصی

نظرات ۰

اولین نظر را ثبت کن

برچسب ها