اولین شکست سرمربی در ورزشگاه خوش یمن؛ نقش جهان دیگر تسخیرناپذیر نیست

اولین-شکست-سرمربی-در-ورزشگاه-خوش-یمن؛-نقش-جهان-دیگر-تسخیرناپذیر-نیست

وبسایت رسمی برنامه نود - تیم فوتبال پیکان در ورزشگاه نقش جهان اصفهان موفق شد با گل دقایق پایانی امامعلی میزبان خود را شکست دهد. کرانچار در هشت بازی خانگی خود در این ورزشگاه بدون شکست بود.

به گزارش وب سایت نود، پیکان و مجید جلالی به عنوان اولین تیم و مربی لقب گرفتند که موفق به شکست سپاهان کرانچار در ورزشگاه نقش جهان شدند. سرمربی کروات سپاهان که در هفته های پایانی لیگ شانزدهم جایگزین عبدالله ویسی شد، در سه بازی خانگی در فصل گذشته در ورزشگاه نقش جهان و همچنین پنج بازی فصل جاری در این ورزشگاه شکست نخورده بود تا اینکه سرانجام در نهمین بازی سپاهان در نقش جهان (پس از روی کار آمدن کرانچار)، پیکان و مجید جلالی این روند شکست ناپذیری در نقش جهان را متوقف ساخته و اولین تیمی لقب گرفتند که توانست سپاهان و کرانچار را در نقش جهان مغلوب کنند.

کرانچار پس از پیوستن به سپاهان، سه دیدار مقابل سایپا، گسترش فولاد و تراکتورسازی برگزار کرد که در هر سه دیدار پیروز میدان بود. در رقابت های فصل جاری هم سپاهان پنج بار در این ورزشگاه میزبان بود و به مصاف تیم های سایپا، پارس جنوبی جم، سپیدرود رشت، پرسپولیس و سیاه جامگان رفت که حاصل این بازیها کسب چهار تساوی و یک برد برای میزبان بود.

 

 

 

2081

اختصاصی

نظرات ۰

اولین نظر را ثبت کن

برچسب ها