تیم و سرمربی در خدمت یکدیگر؛ رکوردهایی که هر هفته برای هر دو ارتقا می یابد

تیم-و-سرمربی-در-خدمت-یکدیگر؛-رکوردهایی-که-هر-هفته-برای-هر-دو-ارتقا-می-یابد

وبسایت رسمی برنامه نود - پیکان با پیروزی برابر سپاهان به روند نتایج درخشانش ادامه داد و اولین تیمی لقب گرفت که موفق به شکست سپاهان در ورزشگاه نقش جهان شد.

به گزارش وب سایت نود، پیکان و مجید جلالی در هفته یازدهم به یک پیروزی شیرین دست یافتند؛ بردی که باعث ارتقاء رکورد هر دو شد. با پیروزی امروز پیکان برابر میزبان اصفهانی، این تیم موفق شد رکورد قبلی خود در بردهای متوالی را بهبود ببخشد. رکورد قبلی پیکان شش برد متوالی بود که هفته پیش برای این تیم به دست آمد و حالا به فاصله چند روز بار دیگر رکورد خود را ارتقا بخشید و به هفت برد متوالی در رقابت های لیگ برتر دست یافت که پیش از این برای خودروسازان سابقه نداشته است.

این رکورد دقیقاً برای مجید جلالی هم صدق می کند و این مربی هم به بیشترین برد متوالی در رقابت های لیگ برتر دست یافت که همان هفت برد پی در پی است. علاوه بر این، پیکان اولین تیمی است که در ورزشگاه نقش جهان توانسته است تیم کرانچار را شکست دهد. این بازی دومین برد مجید جلالی در برابر کرانچار کروات به حساب می آید.

 

 

 

2081

اختصاصی

نظرات ۶

 • خسرو

  عالیه جلالی ، خیلی خوب و دوست داشتنیه
  بعد از مدتها داره به حقش میرسه
  انشاالله امسال قهرمان بشه

 • جعفر

  آقای جلالی آدم خوب با فرهنگ و البته با سوادیه.
  امیدوارم این روندش ادامه داشته باشه!
  من به شخصه جملات خوب و اثر بخشی رو از ایشون به یاد دارم

 • 6*4=24

  بلاخره شانسم از تیم پیکان رو بر میگردونه.

 • حامد

  عاشق اون کت شلوارت شدم تازه داری به سمت تیپ روز شدن میری

 • کامران

  90دفیفه میزنند زیر توپ دقیقه90+2 یه سانتر یه گل خخخخ

 • محمدسپاهانی

  این نوع بازی کردن روح فوتبال را نابود میکنه.اکثر تیمها یاد گرفتند اتوبوس بچینند توی دروازه وبزنند زیرش وبازیکنها هر وقت تیم تحت فشار بود خودشون را بزنند زمین ووقت کشی.داورها هم که فقط وقتهای اضافه را بین 3 تا 5 دقیقه میگیرند.این چه افتخاری داره حتی اگه قهرمان بشن؟دیروز 90 دقیقه توی زمین همین روش را کار کردند.مهم نیست اما خوشحالم که سپاهان هرگز چنین بازی را نمیکنه وطرفدارهاشم نمیپسندند این نوع بازی را.

برچسب ها