بنزما: حرف های لینه‌کر تاسف بار است

بنزما-حرفهای-لینهکر-تاسف-بار-است

وبسایت رسمی برنامه نود - کریم بنزما، مهاجم فرانسوی رئال مادرید در مورد مسائلی نظیر انتقادهای لینه کر از خودش، بازگشتش به تیم ملی فرانسه و پدرش صحبت کرد.

به گزارش وبسایت نود، لینه کر اخیرا شدیدا از بنزما و امارش در رئال مادرید انتقاد کرده بود. مهاجم فرانسوی در پاسخ به ستاره سابق تیم ملی انگلیس گفت:

حرفهای بازیکنان سابق که حالا  تبدیل به خبرنگار یا مجری شده اند از نظر من تاسف بار است چرا که فقط بر اساس نفرت این حرفها زده می شوند. به نظر می رسد که خیرخواهی در حرفهایشان نیست. برخی از افراد از این که مدام در مورد من حرف بزنند لذت می برند چرا که فکر می کنند مخاطبشان بیشتر می شود و توجه بیشتری را به خود جلب می کنند. برایم مشکل است که تصویری که از من در فرانسه وجود دارد را درک کنم اما متاسفانه چیزی عوض نمی شود.

بنزما در مورد دو سال غیبتش در تیم ملی فرانسه پس از اتهام مشارکت در اخاذی از والبوئنا بیان کرد:

سعی می کنم از همه فرصت هایم استفاده کنم. قطعا دوست دارم به تیم ملی برگردم. کدام بازیکن رویای حضور در جام جهانی را ندارد؟ سعی می کنیم از این بازی لذت ببریم. حالا صحبت کردن فایده ای ندارد و هر چه بگویم سوء تفاهم می شود. حرفی نمی زنم و فقط سعی می کنم موفق شوم.

مهاجم فرانسوی رئال مادرید در مورد دوران کودکی و رابطه با پدرش هم صحبت کرد:

در سن کمی بازی کردن را آغاز کردم. در ابتدا در محله ای بودم که استادیوم یا چمن بازی نداشت. از دو درخت بزرگ به عنوان دروازه استفاده می کردیم. در هشت سالگی به حومه لیون رفتیم که در آن جا زمین فوتبال وجود داشت. زمین فوتبال ده متر تا خانه ما فاصله داشت و واقعا این نکته حس خوبی به من می داد.  پدرم در بچگی مدام به من می گفت:"جدی حرف بزن، جدی." در آن زمان پنج ساله بودم. خوش شانس بودم که پدرم همیشه پشتم بود. در سن پانزده سالگی من را به یک مدرسه سختگیر فرستاد. خاطره خوبی نبود اما باید در ان جا موفق می شدم. حالا رابطه مان بهتر از زمانی است که هجده ساله بودم. او بیش از بقیه افراد خانواده  برای دیدنم به مادرید می آید.

1140

اختصاصی

نظرات ۴

 • بابک

  چه ناز نازی!! از تو یکی دو باز انتقاد کرده در حالی که تو انگلیس از همه انتقاد میکنه بخصوص بازیکنهای انگلیسی ولی هیچ کدوم اینجور جبهه نمیگیرند

  • محمود

   مطمئن باش از بنزما تو مادید بیشتر انتقاد میشه ناز نازی هم نیست اگه بود الان باید تو تیمهای درجه ۲ بازی میکرد بنظر من بنزما از موراتا بیشتر بدرد رئال میخوره چون رئال یک تمام کننده داره که اونم رونالدوست ولی بنزما هم گل میزنه هم دریبل زدنش خوبه مگه یادت رفته پارسال همین بنزما بود که تو ویسنته کالدرون از کنار کرنر ۳تا بازیکن اتلتیکو رو جا گذاشت و پاس داد و ایسکو گل زد لینکر اگه انتقاد میکنه ۱۰۰درصد بخاطره دلسوزی برای رئال و بنزما نیست شاید داره مقدمات خرید هری کین رو فراهم میکنه البته شاید من نمیدونم ولی از سر دلسوزی نیست مطمئنا برا همینکه تمام بازیکنای رئال و زیدان مقابل لینکر جبهه گرفتن...الان شما به سوارز نگاه کنید خیلی داره برا بارسا گل میزنه دریبل زدنشم خوب نیست از نظر پاسکاری هم خوب نیست به شکلی که مسی باید با جوردی البا و سرخی روبرتو پاسکاری کنه اصلا شما میدونی چرا بارسا دنبال کوتینیو است چون بتونه با مسی ۴تا پاسکاری کنه اینیستا که عالیه ولی سنش رفته بالا و تو تمام بازیهای بارسا نیست

 • Cr7-17

  یک زمانی تو هرفصل ۳۰؛۳۵تا گل میزدی ولی همون موقع هم موقعیتهای خوب زیادی خراب میکردی ولی به چشم نمیومدچون هم خودت هرفصل۳۰تاگل میزدی و مهم تر اینکه رونالدو انقدر گل میزدکه گل نزدنهات به چشم نمیومدولی انشاالله کریس دوباره توپ خونش رو راه میندازه و همه رو نابودمیکنه
  !Hala madrid¡...

 • CR 6+4 FCP

  عشق است کریس و کریم.

برچسب ها