آلوز: در آستانه پیوستن به لیورپول بودم

آلوز-در-آستانه-پیوستن-به-لیورپول-بودم

وبسایت رسمی برنامه نود - مدافع پرافتخار پاریسن ژرمن فاش کرده پیش از پیوستن به بارسلونا در آستانه انتقال به لیگ انگلیس بوده است. 

به گزارش وبسایت نود، دنی آلوز که در تابستان ۲۰۰۸ از سویا به بارسلونا پیوست و در این باشگاه فاتح شش لالیگا و سه لیگ قهرمانان اروپا شد در مصاحبه با شماره ماه دسامبر مجله fourfourtwo فاش کرده در سال ۲۰۰۶ تا آستانه انتقال به لیورپول پیش رفته بوده است. 

آلوز که در این تابستان پس از فسخ قراردادش با یوونتوس به پاریسن ژرمن پیوست به fourfourtwo گفته:

من با لیورپول به توافق رسیده بودم اما در آخرین لحظه بنا به دلایلی که هنوز نمی دانم انتقالم نهایی نشد. افراد دیگری به جای من با لیورپول مذاکره می کردند و نمی دانم چرا در نهایت این انتقال انجام نشد. بعدا اتفاق مشابهی با چلسی و رئال مادرید هم رخ داد. البته در نهایت به بارسلونا رفتم و توانستم دوران شگفت انگیزی در این باشگاه داشته باشم. 

متاسفانه در سویا نمی توانستم فاتح جام هایی که می خواستم شوم و به همین دلیل مجبور به جدایی شدم.ما به فتح جام های مهم نزدیک شدیم اما من نمی خواستم فقط به این جام ها نزدیک شوم. شش ماه پیش از شروع فصل نقل و انتقالات از علاقه بارسا باخبر شدم و به خاطر برزیلی هایی که برای این باشگاه بازی کرده بودند، سبک بازی آن ها و البته عظمت باشگاه از این انتقال استقبال کردم. دوران موفقی در بارسا داشتم و برای همیشه قدردان پپ گواردیولا، بگریستین و لاپورتا خواهم بود چون آن ها این فرصت را به من دادند تا به ستاره بزرگی بدل شوم. 

۲۰۳۱

اختصاصی

نظرات ۰

اولین نظر را ثبت کن

برچسب ها