تارتار: از اینکه در تیم ملی بازیکنی از تیم پارس نیست، تعجب کردم

تارتار-از-اینکه-در-تیم-ملی-بازیکنی-از-تیم-پارس-نیست-تعجب-کردم

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم فوتبال پارس جم گفت: سپیدرود را خیلی خوب آنالیز کردیم و می‌دانیم که آنها خیلی خوب بازی را می‌بندند.

 

به گزارش وب سایت نود ، مهدی تارتار در نشست خبری پیش از دیدار با سپیدرود اظهار داشت: با یک تیم ریشه‌دار و با سابقه بازی داریم. من در رشت سابقه کار دار دارم و احترام زیادی برای مردم این شهر قائلم.

وی افزود: حریف‌مان را خیلی خوب آنالیز کردیم و می‌دانیم که آنها خیلی خوب بازی را می‌بندند. امیدوارم بازیکنان کارهایی که از آنها می‌خواهیم را در زمین انجام دهند.

سرمربی پارس‌جنوبی جم در مورد غایبین تیمش در بازی با سپیدرود، یادآور شد: در بازی فردا محروم نداریم اما امید سینگ و علی دشتی به خاطر مصدومیت نمی‌توانند در این مسابقه به میدان بروند.

تارتار در واکنش به سوال یکی از خبرنگاران در مورد تیم سپیدرود رشت، تصریح کرد: درست نیست من در مورد تیم حریف صحبت کنم و به مسائل مربوط به تیم خودم می‌پردازم. خواسته من از هواداران تیمم این است که فردا ورزشگاه را پر کنند چرا که در این بازی سخت نیازمند حمایت آنها هستیم. دو بازی قبل ما خارج از خانه بوده و به نوعی دلمان برای تماشاگران خودمان تنگ شده است. 

تارتار درباره تعطیلی دوباره لیگ نیز خاطرنشان کرد: ما تا می‌آییم به شرایط ایده‌آل برسیم لیگ تعطیل می‌شود. در هر صورت این شرایطی است که برای همه تیم‌ها وجود دارد و باید با آن کنار بیاییم. مطمئنا تیم ملی در اولویت قرار دارد.

 

1004

 

اختصاصی

نظرات ۷

 • پرسپولیسی اصیل

  من بیشتر از دعوت شدن تیم ته جدولی تعجب کردم اونم بیشترین تعداد دعوت شده ...جالبه

 • پرسپولیسی

  داداچ ملی پوشو از تیم های دو رقمی انتخاب میکنن نه بالای جدول

 • babak

  پارس جنوبی ما رو شدیدا یاد استقلال خوزستان 2 فصل پیش میندازه و فردا قطعا میبره

 • حسن بندری

  اگه میخوای بازیکن داشته باشی تو تیم ملی اول اینکه باید جزء تیما پایین جدول باشی دوم اینکه بازیکنات بایدچندتا گل به خودی و پاس گل به حریفا هدیه بدن

 • رائول

  وقتی هیچ گونه نظارتی روی کارلوس کیروش نیست ..........

 • نادر

  چون شما تیم هستید و به تک وابسته نیستید..در ثانی کیروش نشان داده از بازیکن خوب نمیگزره..میخواهد تیم شما به حاشیه نره و روز به روز بچه ها بیشتر سعی کنند که بهتر بشن..شما فکر کن 2 تا 3 نفر دعوت میشدند به تیم ملی..تیم جوان شما از هم میپاشید همانطور که استقلال خوزستان از هم پاشید قبلا چندتایشان دعوت شدند ولی حالا یک کدام از انها دیگر دعوت نشدند..کیروش میخواهد تیم شما تبدیل به مویز بشه قوره نمونه ایشان کاملا به تمام بازیکن ها اشراف داره..شما هم بهتره همین نتیجه ها را در دور برگشت هم حفظ کنید اگر کردید مطمعن بدانید چند نفری دعوت خواهند شد

 • 3

  خطاب به تارتار
  اقا به اعصابت مسلط باش, دق نکنی خوبه...

برچسب ها