پورموسوی : مذاکره ای با بیت سعید نداشته ایم؛ بعضی ها از روی سکوها دنبال منافع خودشان هستند

پورموسوی-مذاکره-ای-با-بیت-سعید-نداشته-ایم؛-بعضی-ها-از-روی-سکوها-دنبال-منافع-خودشان-هستند

وبسایت رسمی برنامه نود - شایعه حضور حسن بیت سعید در باشگاه فولاد خوزستان موجب شد تا سید سیروس پورموسوی در واکنش به این خبر اعلام کند که باشگاه فولاد تا کنون مذاکره ای با این بازیکن نداشته است.

به گزارش وب سایت نود، سیدسیروس پورموسوی درباره شرایط کنونی فولاد خوزستان اظهار داشت: ما این هفته‌ها داریم خوب بازی می کنیم و حرکت رو به جلو داریم.  ما در این مدت، هیچ‌زمانی تیم‌مان کامل نبود. همیشه یا محروم داشتیم یا مصدوم و گاهی هم  اشتباهات داوری هم باعث شد نتیجه لازم را نگیریم. البته در یکی، دو بازی هم خودمان کم‌دقت بودیم خصوصا بازی با استقلال خوزستان اما با این حال ما نتایج خوبی گرفتیم.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان ضمن انتقاد شدید از لیدرهای باشگاه ، درباره عدم سفر با تیم فولاد به مشهد، تصریح کرد:  چند لیدری که دنبال منافع خودشان هستند. متاسفانه در این مدت آرامش تیم را به هم زده‌اند. تیم ما الان شرایط خوبی دارد و وقتی تیم در رده چهارم جدول است، به چه چیزی اعتراض دارید؟

وی در ادامه افزود: من از هواداران تشکر می کنم، هواداران واقعی فولاد و مردم از روند رو به رشد تیم راضی هستند. اما بعضی لیدرها از روی سکوها نه! در باشگاه  فولاد هرکس وظیفه خودش را دارد، من بعنوان مربی وظایف خودم را دارم و لیدرها هم باید وظایف خود را انجام دهند. به نظرم الان جایگاه‌ها در حال عوض شدن است. همه باید در چارچوب وظایف خودشان عمل کنند. در این صورت مطمئن باشید موفق خواهیم بود. اینجا منافعی نیست که آنها به دنبال آن هستند. آنهایی که دنبال منافع خود هستند جایی در تیم ندارند.

پورموسوی با اشاره به نتایج خوب کسب شده تیم فولاد تا هفته یازدهم، گفت: بازی های خوبی انجام داده ایم و تا کنون بد نتیجه نگرفته ایم. ما در مقابل پدیده مشهد، آن هم در خانه‌اش به مساوی رسیدیم. مقابل تیمی که به استقلال را در تهران سه گل زده بود. ما در دقیقه یک گل زدیم و اگر کم‌دقتی خودمان نبود، آن 2 گل را نمی‌خوردیم. با این حال، بچه‌ها تا لحظه آخر جنگیدند و مساوی کردیم. ضمن اینکه ما در این بازی موقعیت‌های زیادی داشتیم که به تیر زدیم و البته موقعیت تک‌ به تک هم داشتیم. اما عده‌ای از تساوی‌های ما هم سو‌ءاستفاده می‌کنند.  الان شرایط تیم هم از لحاظ روحی و روانی و جدولی خوب است که ان‌شاءالله تلاش می‌کنیم رو به جلو حرکت کنیم. با این اتفاقات، فکر می‌کنید چرا آن چند نفر روی سکوها به دنبال مربی دیگری هستند؟ احتمالا چون منافع‌شان تامین نمی‌شود.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان در خصوص شایعات جذب حسن بیت سعید گفت: بعد  بازی با استقلال شایعات زیادی مبنی بر پیشنهاد 700 میلیونی باشگاه فولاد به بیت سعید شنیده می شد! مگر می شود بازیکنی تحت قرارداد یک باشگاه  باشد و با او مذاکره داشته باشیم ؟ این در فوتبال اخلاقی نیست. این درست که هدف باشگاه جذب بازیکن های بومی و سرمایه های استان است. در ابتدای فصل فرشاد جانفرا، آرش افشین و جعفری بدون تیم بودند که آنها به فولاد آوردم.  ولی این واقعیت فوتبال نیست که به دنبال بازیکنی باشیم که با باشگاه خودش قرارداد داشته باشد. چند بازی تا پایان نیم فصل باقی مانده است سپس آنالیز خواهیم کرد و اگر در جایی نیاز به بازیکن داشته باشیم از طریق باشگاه اقدام خواهیم کرد. اما تا کنون نه با بیت سعید مذاکره ای داشته ایم و نه اینکه به دنبال جذب این بازیکن بوده ایم.

وی در خصوص عملکرد آرش افشین گفت : افشین مهاجم خوبی است اما در این چند هفته عملکرد قابل قبولی نداشته است و از بازی این بازیکن در این هفته ها راضی نیستم

پورموسوی درباره برنامه ریزی انجام شده در تعطیلی مسابقات 20 روزه لیگ افزود: تمرینات و بازی های منظمی را در نظر داریم که به روند رو به رشد تیم کمک خواهد کرد. در حال حاضر تمرینات تیم تا روز شنبه تعطیل است سپس در بازی های چند جانبه یادواره شهدای حرم در دزفول شرکت خواهیم کرد.

1004

اختصاصی

نظرات ۲

  • mehrab

    بیت سعید باید به نیمکت نشینیش در استقلال بزرگ افتخار کنه ما بازیکن حاشیه ساز نمیخوایم اگر دوباره بخواد بیت سعید حاشیه درست کنه همون بهتر شفر اخراجش کنه یا سریعا رضایت نامشو باشگاه بهش بده نیم فصل مطمئنن با اومدن یه مهاجم همه چیز تموم { تکنیکی . سرعتی . گلزن } همین بازیکنا به نیمکت نشینیشون هم افتخار میکنن ..

  • فولاد شهر اهواز.

    اینکه نشد فوتبال دوست عزیز.
    اینکه بازیکن به این خوبی بگیرید. و بازیشو خراب کنید.به قولی ن شما ازش استفاده کنید و نمیزارید بقیه هم ازاستفاده کنند.واین موضوع به دور از جوانمردیه.
    ان شاءالله که نیم فصل میاد فولاد و به همه ثابت میکنه که علکی نیست بهش میگن بیت سعید.

برچسب ها